Ekspresy kolbowe De'Longhi

Filter
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje
32 elementy

O ekspresie kolbowym DeLonghi

To, że chcesz opanować sztukę domowego baristy, nie oznacza, że musisz inwestować w duże i skomplikowane urządzenie! Ekspres kolbowy DeLonghi bez większego trudu pozwoli Ci przygotować napoje jak z kawiarni.

Jaki ekspres kolbowy DeLonghi wybrać?

Ekspres do kawy DeLonghi kolbowy to najlepszy wybór dla początkujących. Łatwa obsługa, kompaktowe rozmiary, możliwość regulacji ustawień i poznania latte art! W naszym asortymencie odkryjesz następujące serie:

Dedica – ekspres do kawy na saszetki DeLonghi

Ekspresy kolbowe DeLonghi Dedica łączą nowoczesny design z wysoką funkcjonalnością. Model Dedica Style wyróżnia się prostym interfejsem sterowania trzema przyciskami, co ułatwia obsługę. Jego mocny element grzewczy i system utrzymujący stałą temperaturę gwarantują szybkie przygotowanie naparu. Dzięki ciśnieniu 15 barów można uzyskać pełne smaku espresso i aromatyczną crema. Dedica Arte, z kolei, wyposażony jest w dyszę parową My LatteArt, co ułatwia tworzenie idealnej mlecznej pianki. Oba te DeLonghi ekspresy kolbowe są kompaktowe oraz oferują możliwość przygotowania kawy zarówno z mielonej, jak i z saszetek E.S.E.

La Specialista – DeLonghi ekspres kolbowy z młynkiem

Ekspres kolbowy do kawy DeLonghi La Specialista zaawansowane urządzenie, które dostarcza wyjątkowe doświadczenie baristy w domowym zaciszu. Wbudowany młynek z 8 ustawieniami pozwala precyzyjnie dopasować mielenie do rodzaju ziaren. Dzięki 3 wstępnie ustawionym recepturom oraz technologii aktywnej kontroli temperatury można uzyskać idealne espresso, americano lub gorącą wodę. Dysza parowa My Latte Art umożliwia przygotowanie aksamitnej pianki. Ponadto ten ekspres ciśnieniowy kolbowy DeLonghi wyposażony jest w przewodnik dozowania i ubijania. W komplecie znajdują się profesjonalne akcesoria, takie jak tamper i mata do tampingu, co podnosi jakość przygotowywanych napojów.

To nie jedyny ekspres do kawy DeLonghi z młynkiem. Polecamy zerknąć też na inne, automatyczne modele tego producenta.

Stilosa – ekspres DeLonghi z wytrzymałym bojlerem

DeLonghi ekspres do kawy kolbowy Stilosa jest praktycznym wyborem dla tych, którzy cenią sobie kompaktowość i łatwość obsługi. Posiada bojler ze stali nierdzewnej, co zwiększa trwałość i stabilność temperatury. Idąc dalej, przygotowanie pianki mlecznej jest szybkie i efektywne dzięki spieniaczowi. Dodatkowo ten kolbowy ekspres do kawy DeLonghi obsługuje zarówno kawę mieloną, jak i saszetki E.S.E.. Możliwość regulacji wysokości tacki ociekowej umożliwia użycie różnych filiżanek – od małych do wysokich. W porównaniu do poprzednich modeli, ekspres kolbowy DeLonghi Stilosa oferuje ulepszoną dyszę parową i wytrzymalszy bojler, co czyni go bardziej funkcjonalnym.

Popularnym wyborem wśród oferty producenta są nie tylko ekspresy kolbowe, ale również automatyczne i kapsułkowe. Ich największym atutem jest prostota obsługi. Można je zobaczyć na stronie ekspresów ciśnieniowych DeLonghi. Jeśli jednak szukasz konkretnego ekspresu kolbowego, ale nie spodobał Ci się żaden model w asortymencie DeLonghi, nie martw się. Jesteśmy pewni, że któryś z ekspresów kolbowych w naszej ogólnej ofercie przyciągnie Twoją uwagę.

Masz więcej pytań?

Ekspresy kolbowe DeLonghi są specjalnie dostosowane do potrzeb początkujących, więc nawet jeśli jesteś zupełnym nowicjuszem albo nowicjuszką, szybko nauczysz się z nich korzystać. Pamiętaj, że oferta ekspresów do kawy DeLonghi nie kończy się na urządzeniach kolbowych. Jeśli potrzebujesz wskazówek, który najlepiej wybrać, zapraszamy do konsultacji z ekspertami Przyjaciół Kawy.