MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy kolbowe De'Longhi

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie kolbowym De’Longhi

To, że chcesz opanować sztukę domowego baristy, nie oznacza, że musisz inwestować w duże i skomplikowane urządzenie! Ekspres kolbowy De’Longhi pozwoli Ci przygotować napoje jak z kawiarni bez większego trudu.

Jaki ekspres kolbowy De’Longhi?

Kolbowy ekspres ciśnieniowy De’Longhi to najlepszy wybór dla początkujących. Łatwa obsługa, kompaktowe rozmiary, możliwość regulacji ustawień i poznania latte art! W naszym asortymencie odkryjesz następujące ekspresy kolbowe De’Longhi:

Ekspres do kawy De’Longhi Dedica

Jakby nas zapytano, który ekspres do kawy De’Longhi cieszy się ogromnym powodzeniem, odpowiedzielibyśmy, że to De’Longhi Dedica. To idealny ekspres dla początkujących, którzy chcą odkryć sztukę parzenia kawy. Urządzenie te pozwala w pełni kontrolować proces przygotowania kaw czarnych, jak nawet napojów mlecznych, ponieważ jest to ekspres kolbowy ze spieniaczem

De’Longhi Dedica posiada element grzewczy o ciśnieniu 15 barów i trzy przyciski, za pomocą których możesz wybrać ilość napojów i regulować temperaturę. Przy okazji, możesz również użyć kawy mielonej albo saszetek ESE, dodatkowo dostępne w różnych kolorach De’Longhi Dedica można dopasować do własnych preferencji.

Ekspres do kawy De’Longhi Stilosa

Podobnie jak w przypadku De’Longhi Dedica, ekspresy kolbowe De’Longhi Stilosa EC230 i EC260 nie zajmą wiele miejsca na Twojej kuchni. W przeciwieństwie do serii Dedica, De’Longhi Stilosa mogą zaparzyć dwa espresso jednocześnie. Ciekawostka – ten ekspres do kawy kolbowy De’Longhi posiada wygodny portafilter z antypoślizgowym uchwytem.

Ekspres do kawy De’Longhi La Specialista

La Specialista to wysokiej klasy ekspres kolbowy z młynkiem i wieloma innymi przydatnymi funkcjami. Znajdziesz tu technologię stabilnej temperatury, trzy profile parzenia i 8 ustawień mielenia. Co więcej, ekspres kolbowy De’Longhi La Specialista może przygotować pojedynczą lub podwójną porcję pysznej kawy. Ekspresy do kawy De’Longhi z młynkiem są godne polecenia, dlatego polecamy spojrzeć na inne modele!

Odkryj ekspres kolbowy De’Longhi!

Kolbowe ekspresy do kawy w naszej ofercie są specjalnie dostosowane do potrzeb początkujących, więc nawet jeśli jesteś zupełnym nowicjuszem albo nowicjuszką w świecie kawy, szybko nauczysz się z nich korzystać. 

Jeśli ekspres kolbowy De’Longhi to wpadł Ci w oko, wybierz swój ulubiony model i wyrusz w podróż odkrywania nowych smaków. Jeśli potrzebujesz wskazówek, zapraszamy do konsultacji z ekspertami Przyjaciół Kawy.

Czytaj więcej