Ekspresy do zabudowy Bosch

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do zabudowy Bosch

Ekspresy do zabudowy Bosch są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią minimalistyczny wygląd i harmonię w kuchni. Co więcej, te niemieckie ekspresy do kawy łączą elegancję z trwałością, a ich wydajność pozostawia konkurencję daleko w tyle.

Ekspres do kawy do zabudowy Bosch seria 8

Ekspresy do kawy Bosch to synonim niezawodności, trwałej konstrukcji i wysokiej jakości specjałów. W naszej ofercie posiadamy dwa modele z serii 8: Bosch CTL636EB6 oraz Bosch CTL636ES6.

Główną różnicą między modelami Bosch CTL636EB6 i Bosch CTL636ES6 jest ich kolor. Bosch CTL636EB6 prezentuje się w eleganckim, całkowicie czarnym wykończeniu. Natomiast Bosch CTL636ES6 zachwyca swoim szlachetnym stalowym wyglądem.

Ekspres do kawy do zabudowy Bosch seria 8: cechy i funkcje

Poniżej opisaliśmy, czym się wyróżniają ekspresy do kawy do zabudowy Bosch w naszej ofercie:

Wielość specjałów w zasięgu ręki

Bosch CTL636EB6, jak i Bosch CTL636ES6, pozwoli Ci odkryć różnorodność specjałów kawowych. W aplikacji znajdziesz 17 dodatkowych przepisów oraz wiele przydatnych informacji na temat kawy i ziaren. Znajdziesz tu również cyfrową instrukcję, jak obsługiwać ekspres do zabudowy Bosch serii 8. 

Możliwości personalizacji

Kolejną ważną cechą, którą posiadają ekspresy do zabudowy Bosch CTL636ES6 i CTL636EB6, jest funkcja MyCoffee. Pozwala ona zapisać do 8 ulubionych napojów, nadać im nazwy i dobrać proporcje. Idąc dalej, możesz wybrać pomiędzy pojemnikiem na mleko, który jest w zestawie, albo wybrać inny dzbanek lub zwykły karton. 

Zaawansowane funkcji

Zarówno Bosch CTL636ES6, jak i Bosch CTL636EB6, zapewnią Ci głębokie doznania smakowe. Wybieraj spośród 3 różnych temperatur kawy i 4 temperatur gorącej wody. Jeśli jesteś fanem lub fanką mocnych naparów, ale nie lubisz goryczy, skorzystaj z funkcji AromaDouble Shot. Co więcej, ekspres do kawy do zabudowy Bosch pozwala zaparzyć dwie porcje za naciśnięciem jednego przycisku.

Niezawodny młynek

Ekspres do zabudowy Bosch gwarantuje nie tylko cichą pracę młynka, ale również trwałość. Dzięki funkcji CoffeeSensor Pro urządzenie automatycznie dostosuje się do wybranej odmiany ziaren. Młynek posiada również wielostopniową regulację poziomu mielenia.

P.S. może chcesz obejrzeć inne ekspresy do kawy z młynkiem? W ofercie znajdziesz modele z młynkiem ceramicznym albo stalowym – obie opcje trwałe i jakościowe!

Prostota obsługi

Regulowane dozowniki kawy i mleka są dostosowane do wszystkich kubków lub szklanek o wysokości do 15 cm. Przy okazji, ekspresy do kawy Bosch CTL636ES6 i Bosch CTL636EB6 powiadamiają o niskim poziomie wody i ilości ziaren.

Warto również obejrzeć modele wolnostojące – mają podobne funkcje, jednak niektóre są bardziej kompaktowe i przystępne cenowo. Znajdziesz je w zakładce pt. Ekspresy automatyczne do kawy.

Odkryj ekspres do zabudowy Bosch!

W pełni automatyczne ekspresy do kawy do zabudowy to godna inwestycja dla tych, którzy chcą pysznej kawy, wydajności, łatwości obsługi i długiej żywotności w jednym. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania, np. jaki ekspres do zabudowy Bosch będzie najbardziej odpowiedni, poproś o pomoc pracowników Przyjaciół Kawy.

Czytaj więcej