Kawowa TOP oferta

Ekspresy ciśnieniowe Melitta

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie ciśnieniowym Melitta

Każdy ekspres ciśnieniowy Melitta oferuje funkcje, które ułatwiają proces przygotowania kawy i pomagają zapewnić smak najwyższej jakości. Dlatego też cieszą się one szczególną popularnością wśród osób, które szukają wiernego ‘baristy’ domowego.

Cechy ekspresów ciśnieniowych Melitta 

Wszystkie ekspresy do kawy Melitta są wysoce funkcjonalne i dostosowane do różnych potrzeb miłośników i miłośniczek czarnego naparu. 

Bean Select i intenseAroma. Ekspres automatyczny Melitta klasy premium ma dwa pojemniki na kawę ziarnistą! Możesz więc używać różnych rodzajów ziaren w zależności od wybranego napoju. Zawdzięczając intenseAroma, ekspres ciśnieniowy do kawy Melitta przygotuje gęstszy i bogatszy napój przy użyciu tej samej ilości wody. Jest to zwłaszcza przydatne podczas parzenia espresso.

Ekspres do cappuccino czy latte macchiato. Ekspres ciśnieniowy Melitta parzy napoje mleczne zgodnie z ich prawdziwymi włoskimi przepisami. Podczas przygotowywania latte macchiato najpierw spienia się mleko, a następnie dodaje espresso. Natomiast w przypadku cappuccino kolejność jest odwrotna.

Cichy młynek. Najbardziej hałaśliwą częścią ekspresów są ostrza. Nie jest to jednak problem w przypadku Melitty! Jej ekspresy automatyczne z młynkiem żarnowym stalowym pracują cicho i szybko, dlatego nikogo nie obudzisz wczesnym rankiem.

Sposób mielenia naprawdę wpływa na smak kawy, dlatego jeśli nie chcesz własnoręcznie rozliczać, jak drobno trzeba zmielić ziarna, zainwestuj w ekspres do kawy z młynkiem.

Osobne profile użytkowników. Najbardziej zaawansowane ekspresy automatyczne Melitta pozwolą Ci stworzyć do 8 oddzielnych profili użytkownika. Co więcej, możesz zapisywać na nich swoje ulubione przepisy bez konieczności zmiany ustawień wybranych przez innych użytkowników. Droga do pysznej kawy będzie teraz jeszcze krótsza!

Nie schodząc z tematu – istnieją różne ekspresy automatyczne, które pozwalają stworzyć od 1 do 8 profili użytkowników. Zastanów się, jakiej liczby potrzebujesz!

Aplikacja Melitta Connect. Możesz sterować niektórymi urządzeniami za pomocą inteligentnej aplikacji. Dodatkowo ekspres ciśnieniowy Melitta pozwoli Ci stworzyć własny profil i zapisać przepisy, a także dostosować szczegóły związane z parzeniem Twojego ulubionego napoju i wybrać kolejność dodawania składników.

Wygodna konserwacja. Ekspresy ciśnieniowe Melitta są wyposażone w automatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania. Nie musisz więc martwić się czyszczeniem!

Ekspresy do kawy Melitta: modele i serie

Automatyczne ekspresy ciśnieniowe Melitta dzielą się na trzy główne linie: premium, comfort i standard:

Linia Melitta STANDARD

Linia Standard przeznaczona jest dla tych, którzy chcą nabyć kompaktowy ekspres do kawy oraz lubią delektować się filiżanką espresso lub czarnej kawy.

Ekspres do kawy Melitta SOLO

Model Melitta Solo jest idealny dla tych, którzy nie mają zbyt wiele miejsca w kuchni. Jest również niezwykle prosty w obsłudze. Aby zmienić wielkość porcji, wystarczy obrócić pokrętło po lewej stronie, a aby zmienić moc, nacisnąć przycisk z ikoną ziarna. Warto jednak dodać, że większość modeli Melitta Solo (oprócz Melitta Solo & Milk) nie posiadają dyszy do spieniania mleka ani systemu mlecznego. Dlatego przygotują tylko kawowe klasyki: czarną kawę i espresso. Z drugiej jednak strony, nie trzeba będzie czyścić systemu mlecznego!

Linia Melitta COMFORT

Ekspresy z linii Melitta Comfort zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i chcą zaparzyć pyszną kawę w jak najbardziej komfortowy i prosty sposób.

Ekspres do kawy Melitta Avanza

Ekspres do kawy Melitta Avanza ma większą pojemność, co ułatwia korzystanie z niego podczas parzenia większej ilości kaw. Pozwala przygotować specjały mleczne za pomocą dyszy do spieniania. Możesz dostosować moc, wielkość porcji i temperaturę naparu, jak i zaparzyć dwie filiżanki jednocześnie.

Ekspres do kawy Melitta Passione OT

Jeśli do wymienionych powyżej cech dodamy kolorowy wyświetlacz TFT, wylewkę z wbudowanym spieniaczem mleka oraz 10 specjałów, otrzymamy Melitta Passione OT. Zarówno mleko, jak i kawa są nalewane z tego samego dozownika. Kolorowy wyświetlacz LED sprawi, że nie zgubisz się wśród licznych przepisów.

Linia Melitta PREMIUM

Linia Melitta Premium jest przeznaczona dla tych, którzy nie chcą iść na kompromis i zawsze szukają tylko tego, co najlepsze.

Ekspres do kawy Melitta CI Touch

To, co wyróżnia ekspres automatyczny Melitta CI Touch, to podzielony na dwie części pojemnik na kawę ziarnistą. Dodatkowo ekspres ciśnieniowy Melitta CI Touch F630-101 może przygotować dwie porcje czarnej albo mlecznej kawy jednocześnie. Z tym urządzeniem stworzysz także 4 zintegrowane profile użytkownika. Wszystko to zrobisz używając dotykowego, kolorowego ekranu TFT. 

Ekspres do kawy Melitta LatteSelect

W modelu Melitta LatteSelect ikony napojów kawowych zostały zmienione na kolorowe. Specjały można wybrać za pomocą jednego dotknięcia – do wyboru jest 12 różnych przepisów. Co więcej, tacka ociekowa w Melitta LatteSelect pokryta jest powłoką anti-scratch, dzięki czemu pozostanie wolna od zarysowań na znacznie dłużej. Do tego dochodzą 2 dodatkowe profile użytkowników – w sumie jest ich aż 6. Możesz wybierać spośród dwóch różnych rodzajów ziaren (2 pojemniki na ziarna) i przygotowywać jednocześnie 2 napoje.

Ekspres do kawy Melitta Barista TS Smart

Ekspres ciśnieniowy Melitta Barista za naciśnięciem jednego przycisku przygotowuje do 21 receptur kawowych. Możesz wybrać spośród dwóch różnych rodzajów ziaren, jak i przypisać określoną odmianę do konkretnego napoju. Skorzystaj z aż 8 profili użytkownika i zarządzaj urządzeniem Melitta Barista zdalnie. 

Odkryj ekspres ciśnieniowy Melitta!

Ekspresy automatyczne Melitta oferują wiele różnorodnych możliwości. Zastanów się więc, które funkcje są dla Ciebie najbardziej istotne, i wybierz ekspres ciśnieniowy do kawy, który odpowiada na Twoje potrzeby. A jeśli nadal masz trudności z wyborem, pracownicy Przyjaciół Kawy zawsze chętnie Ci doradzą!

Czytaj więcej