-40%

Pokazuje 1-24 wyników z 51

Pokazać:

O ekspresie do kawy JURA

Ekspresy do kawy JURA zostały stworzone przez zespół 70 doświadczonych inżynierów. Pracują oni nad tym, żeby zapewnić perfekcyjną filiżankę kawy za dotknięciem jednego przycisku. Właśnie to sprawia, iż ekspresy do kawy JURA są mogą konkurować z zawodowymi baristami.

Funkcje ekspresów do kawy JURA

Fani urządzeń, jakimi są ekspresy ciśnieniowe JURA, powiedzą, że kawa, przygotowana w tych maszynach, smakuje lepiej niż ta parzona w innych ekspresach. Nawet jeśli użyjemy identycznych ziaren! Przyjrzyjmy się więc technologiom, stojącym za tymi efektami:

Innowacje w zakresie mielenia

Ogólnie mówiąc, ekspresy do kawy JURA słyną z wysokiej jakości zintegrowanych młynków. Pierwsze – Aroma G2 – zostały wkrótce zastąpione przez szybkie młynki Aroma G3, które zachowują aromat ziaren. Kolejnym krokiem było wprowadzenie młynka Professional Aroma, który zachowuje do 12,2% więcej aromatu ziaren. Największą innowacją firmy JURA jest młynek P.R.G. (Product-Recognising Grinder). Dobiera on odpowiedni stopień zmielenia dla każdego napoju, od drobnego do grubego.

Wybierz swój ulubiony proces parzenia

Czas ekstrakcji ma kluczowe znaczenie dla jakości kawy, a ekspres do kawy JURA jest znany z różnych technologii parzenia. Proces ekstrakcji pulsacyjnej (P.E.P.©) zapewnia idealną gęstość dla małych naparów, przeciskając wodę przez kawę w krótkich okresach. Zaś One-Touch Lungo jest przeznaczony do większych napojów. Poza tym JURA posiada technologię ekstrakcji zimnego naparu, przeznaczoną do przygotowywania cold brew.

Inteligentny system wody i filtry wody

Jak wiemy, woda to 98% kawy, więc jej jakość ma kluczowe znaczenie! Inteligentne filtry wody CLARIS firmy JURA zapewniają wysoką jakość wody i chronią ekspres do kawy JURA przed osadzaniem się kamienia. Inteligentny system wody (I.W.S.®) rozpoznaje włożenie filtra bez dodatkowego programowania. Regularne stosowanie i wymiana filtra eliminuje potrzebę odkamieniania urządzenia.

Pianka mleczna godna baristy

Technologia Fine Foam naśladuje działania profesjonalnego baristy, tworząc jedwabistą konsystencję pianki eliminując duże pęcherzyki powietrza. Ekspres do kawy JURA ze spieniaczem zrobi piankę mleczną nie gorszą niż ta w eleganckiej kawiarni.

Niezwykły design

Ekspresy do kawy JURA wyróżniają się minimalistycznym wzornictwem, wyrazistymi liniami i najwyższej jakości materiałami. Urządzenia są zarówno oszałamiające wizualnie, jak i przyjemne w dotyku.

Ekspres JURA – jaki wybrać?

W asortymencie marki można znaleźć ciśnieniowe ekspresy domowe, jak i profesjonalne.

Domowe ekspresy do kawy JURA

JURA domowe ekspresy do kawy są niczym róg obfitości: wybieraj, aż Ci się znudzi! Może to być kompaktowa seria JURA ENA (modele JURA Ena 4, JURA Ena 8, JURA Ena 8 Touch), która parzy jedną porcję na raz. Bestsellerem jest seria JURA E, obejmująca modele JURA E6 i JURA E8 o większych pojemnikach i jednostkach zaparzających. Ekspresem klasy premium jest JURA S8 z ekranem dotykowym i wbudowanym przepisem na latte. Wielokrotnie nagradzane modele to JURA J6 i JURA Z10, które przygotowują do 32 różnych napojów, w tym cold brew. Wreszcie, wyjątkowym ekspresem jest JURA GIGA z dwoma młynkami ceramicznymi.

Ekspresy do kawy JURA do biura

Profesjonalne ekspresy do kawy JURA doskonale nadają się do miejsc, w których codziennie parzy się nawet do 200 filiżanek. Można wybierać spośród różnych poziomów wydajności. Na przykład model JURA WE8 posiada zbiornik na wodę o pojemności 3 l, pojemnik na kawę ziarnistą 500 g i na fusy na 25 porcji. Zaś ekspres JURA X8 ma zbiornik na wodę o pojemności 5 l, pojemnik na kawę ziarnistą 500 g i na fusy na 40 porcji. JURA GIGA X8 To ekspres do kawy z dwoma pojemnikami na kawę i młynkami. Niektóre ekspresy do kawy JURA można w razie potrzeby podłączyć do stałej sieci wodociągowej.

Odkryj ekspres do kawy JURA!

Jeżeli interesuje Cię konkretny ekspres do kawy, więcej informacji na temat funkcji każdego modelu znajdziesz w opisie urządzenia na naszej stronie internetowej. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy z przyjemnością pomogą Ci w wyborze!

Czytaj więcej