Cała linia kaw Mokito -40%!

JURA - światowy lider na rynku automatycznych ekspresów do kawy. Ta szwajcarska firma produkuje ekspresy do kawy najwyższej jakości, które są cenione na całym świecie.

Ekspresy do kawy do domu

Duża różnorodność ekspresów do kawy zarówno dla miłośników espresso lub kawy czarnej, jak i miłośników kawowych napojów z mlekiem. Ekspresy do kawy JURA cechują się wysoką jakością, a ich stylowy wygląd pasuje do każdy kuchni!

Kavos aparatai

Profesjonalne ekspresy do kawy

JURA słynie z profesjonalnych ekspresów do kawy dla barów, hoteli i innych placówek - wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dużo kawy w krótkim czasie. Asortyment tych maszyn jest bardzo szeroki - profesjonalne i do użytku komercyjnego!

Produkty do konserwacji

Czyszczenie to bardzo ważna czynność, mająca wpływ na prawidłowe funkcjonowanie ekspresu do kawy, a co za tym idzie i na jakość przygotowywanych napojów. Ponieważ ekspresy do kawy JURA w dużej mierze radzą sobie z tym same - pozostaje tylko czyszczenie systemu mleka i okresowe odkamienianie, aby kawa zawsze była najwyższej jakości!

Kavos aparatai

O firmie Jura

JURA została wielokrotnie nominowana i nagradzana w dziedzinie technologii - głównie za innowacyjność i design. Te szwajcarskie ekspresy do kawy łatwo rozpoznać po ich eleganckim, klasycznym wyglądzie. Ekspresy te są też cenione za wygodną obsługę i specjalnie zaprojektowane menu, dopasowane do rynku (w różnych językach).

Idealne espresso

Najnowsza technologia gwarantuje napoje najwyższej jakości, jak od baristy. Z miłością i najwyższą jakością - ze Szwajcarii!

Kawy z mlekiem

Dzięki JURA, najpopularniejsze kawy z mlekiem są dostępne za jednym przyciskiem!
Kavos aparatai

Inteligencja

JURA korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii, wykorzystując je w swoich ekspresach do kawy. Innowacje i dbałość o szczegóły prowadzi do powstawania doskonałych ekspresów, przygotowujących doskonałe napoje!

Technologia

Kavos aparatai

Technologia aksamitnej pianki

Nowoczesna technologia spieniania mleka pozwala na przygotowanie pianki o wyjątkowej jakości - delikatnej i gęstej, lekkiej i kremowej.
Kavos aparatai

Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S. ©)

Inżynierowie z JURA opracowali i opatentowali system przygotowywania kawy, który pozwala osiągnąć optymalny smak i aromat kawy z różnych rodzajów ziaren. W system ten są wyposażone wszyskie modele z linii IMPRESSA.

„P.E.P.®“

Ta technologia doskonale uwydatnia cechy smakowe takich napojów jak ekspresso i ristretto, a wyjątkowa technologia automatycznego spieniania mleka daje imponujące i modne kawy białe.
Kavos aparatai

CLARIS - zawsze świeżo

Filtry Claris sprawiają, że kawa jest przygotowywana z wody dobrej jakości.