Nasze sklepy są otwarte. Godzinny otwarcia znajdziesz tutaj

JURA - światowy lider na rynku automatycznych ekspresów do kawy. Ta szwajcarska firma produkuje ekspresy do kawy najwyższej jakości, które są cenione na całym świecie.

Ekspresy do kawy do domu

Duża różnorodność ekspresów do kawy zarówno dla miłośników espresso lub kawy czarnej, jak i miłośników kawowych napojów z mlekiem. Ekspresy do kawy JURA cechują się wysoką jakością, a ich stylowy wygląd pasuje do każdy kuchni!

Kavos aparatai

Profesjonalne ekspresy do kawy

JURA słynie z profesjonalnych ekspresów do kawy dla barów, hoteli i innych placówek - wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dużo kawy w krótkim czasie. Asortyment tych maszyn jest bardzo szeroki - profesjonalne i do użytku komercyjnego!

Produkty do konserwacji

Czyszczenie to bardzo ważna czynność, mająca wpływ na prawidłowe funkcjonowanie ekspresu do kawy, a co za tym idzie i na jakość przygotowywanych napojów. Ponieważ ekspresy do kawy JURA w dużej mierze radzą sobie z tym same - pozostaje tylko czyszczenie systemu mleka i okresowe odkamienianie, aby kawa zawsze była najwyższej jakości!

Kavos aparatai

O firmie Jura

JURA została wielokrotnie nominowana i nagradzana w dziedzinie technologii - głównie za innowacyjność i design. Te szwajcarskie ekspresy do kawy łatwo rozpoznać po ich eleganckim, klasycznym wyglądzie. Ekspresy te są też cenione za wygodną obsługę i specjalnie zaprojektowane menu, dopasowane do rynku (w różnych językach).

Idealne espresso

Najnowsza technologia gwarantuje napoje najwyższej jakości, jak od baristy. Z miłością i najwyższą jakością - ze Szwajcarii!

Kawy z mlekiem

Dzięki JURA, najpopularniejsze kawy z mlekiem są dostępne za jednym przyciskiem!
Kavos aparatai

Inteligencja

JURA korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii, wykorzystując je w swoich ekspresach do kawy. Innowacje i dbałość o szczegóły prowadzi do powstawania doskonałych ekspresów, przygotowujących doskonałe napoje!

Technologia

Kavos aparatai

Technologia aksamitnej pianki

Nowoczesna technologia spieniania mleka pozwala na przygotowanie pianki o wyjątkowej jakości - delikatnej i gęstej, lekkiej i kremowej.
Kavos aparatai

Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S. ©)

Inżynierowie z JURA opracowali i opatentowali system przygotowywania kawy, który pozwala osiągnąć optymalny smak i aromat kawy z różnych rodzajów ziaren. W system ten są wyposażone wszyskie modele z linii IMPRESSA.

„P.E.P.®“

Ta technologia doskonale uwydatnia cechy smakowe takich napojów jak ekspresso i ristretto, a wyjątkowa technologia automatycznego spieniania mleka daje imponujące i modne kawy białe.
Kavos aparatai

CLARIS - zawsze świeżo

Filtry Claris sprawiają, że kawa jest przygotowywana z wody dobrej jakości.

Czy nie „przepłacę” za wybór ekspresu do kawy JURA?

Wszystkie automatyczne ekspresy do kawy mają jeden cel - zaparzenie…
Czytaj więcej

Wszystkie automatyczne ekspresy do kawy mają jeden cel - zaparzenie kawy. Jednak niektórzy producenci wykorzystują specjalne technologie, które podnoszą jakość napojów kawowych. Wśród takich producentów wyróżnia się JURA. Ekspresy JURA są wyjątkowo łatwe w obsłudze, wydobywają doskonały smak w każdym napoju oraz mają dopracowany, ekskluzywny design. W tym przypadku prestiż - to nie cena produktu, ale cechy, za które zapłaty nie żałują miłośnicy doskonałej jakości kawy.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Co wyróżnia system mleczny w ekspresach do kawy JURA?

Zintegrowane systemy mleka w ekspresach JURA wykorzystują technologię dwukrotnego spieniania.…
Czytaj więcej

Zintegrowane systemy mleka w ekspresach JURA wykorzystują technologię dwukrotnego spieniania. W wyniku tej metody powstałe bąbelki są redukowane z mlecznej pianki i staje się ona szczególnie aksamitna, gęsta i słodsza niż przy spienianiu innymi sposobami.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Czym jest technologia P.E.P wspomniana w opisach ekspresów do kawy JURA?

Technologia P.E.P to specjalna technologia przepływu wody podczas zaparzania kawy,…
Czytaj więcej

Technologia P.E.P to specjalna technologia przepływu wody podczas zaparzania kawy, która pozwala uzyskać doskonałe espresso / ristretto. Woda przepływa przez zmieloną kawę w stałych, krótkich odstępach czasu, wydobywając w ten sposób wszystkie najlepsze właściwości kawy. Ta funkcja jest szczególnie ważna w przypadku napojów o małej objętości (do 40 ml), ponieważ pomaga poczuć głębię smaku i aromatu ziaren kawy - już w małej filiżance.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Dlaczego JURA uważana jest za jeden z najbardziej prestiżowych producentów ekspresów do kawy na rynku?

Szwajcarska marka JURA rozpoczęła produkcję sprzętu AGD w 1931 roku,…
Czytaj więcej

Szwajcarska marka JURA rozpoczęła produkcję sprzętu AGD w 1931 roku, a liderem w produkcji ekspresów do kawy została w 1980 roku. Tym samym można ją uznać za jednego z najstarszych graczy na rynku ekspresów do kawy. Co ważniejsze, marka ta nie tylko istnieje od ponad dekady, ale z roku na rok staje się udoskonala swoje produkty dążąc do jak najlepszego efektu, czyli doskonałego smaku, aromatu i konsystencji kawy. JURA specjalizuje się wyłącznie w produkcji ekspresów do kawy i akcesoriów, dbając w ten sposób o proces produkcji w najdrobniejszych szczegółach - każda część maszyny, funkcjonalność, szczegóły wyglądu są przemyślane w taki sposób, aby zapewnić jak największą wygodę użytkowania.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Co składa się na cenę ekspresu do kawy?

Cena ekspresu do kawy zawsze zależy od technologii, które wykorzystano…
Czytaj więcej

Cena ekspresu do kawy zawsze zależy od technologii, które wykorzystano w urządzeniu. Bogactwo funkcji, różnorodność napojów i ich jakość, możliwość dostosowania ulubionych receptur oraz niezwykle łatwa obsługa - to często atuty najbardziej znanych marek. Innymi słowy, wieloletnie doświadczenie i koncentracja na potrzebach klientów pomagają najbardziej niezawodnym producentom w ulepszaniu technologii. Im bardziej zaawansowana technologia - tym większe zaspokojenie potrzeb użytkownika.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej