Kawowa TOP oferta
Jura

Ekspres do kawy JURA X8 Platinum gastronomiczny – szary

  • 0% raty
Produkt nie jest już produkowany.
Kupując ten ekspres do kawy, zyskujesz prawo do członkostwa w programie VIP i otrzymania kuponów rabatowych o łącznej wartości 225 zł.
Zostań członkiem programu VIP PRZYJACIÓŁ KAWY i otrzymaj do 5 kuponów o wartości 45 zł każdy na najbliższe zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym PRZYJACIELE KAWY. Więcej informacji otrzymasz na swój osobisty adres e-mail po dokonaniu zakupu. Oferta dotyczy wyłącznie osób fizycznych.
Raty 0% na 20 miesięcy.
Oferta obowiązuje wyłącznie zakup osób fizycznych. Możesz wybrać zakup z na raty przy płatności. Dostępność produktów ograniczona. Promocja trwa do 29.04.2024.
Gdzie można obejrzeć produkt?
ul. Pańska 77/79, Warszawa
Niedostępne
ul. Ludwika Rydygiera 16/U7
Niedostępne
Ekspres do kawy JURA X8 Platinum gastronomiczny – szary
Ekspres do kawy JURA X8 Platinum gastronomiczny – szary
Na stanie
12.999,00 

Video

JURA X8 - Kaffeevollautomat - Fully automatic coffee machine
JURA X8 - Kaffeevollautomat - Fully automatic coffee machine

Informacje o Jura X8 Platin

Ekspres do kawy JURA X8 przeznaczony jest do użytku w dużych biurach, punktach gastronomicznych i samoobsługowych. Dzięki zwiększonym możliwościom jest wygodny w użyciu tam, gdzie przygotowuje się do 80 filiżanek kawy dziennie. Ponadto można dodatkowo zamówić wyposażenie umożliwiające bezpośrednie podłączenie do sieci wodociągowej oraz zwiększony pojemnik na kawę ziarnistą. Dzięki zainstalowaniu nowego młynka Professional Aroma, ekspres przygotowuje kawę z większym aromatem i pracuje ciszej. Za naciśnięciem jednego przycisku można przygotować nie tylko najpopularniejsze kawy czarne, ale również napoje na bazie mleka. Ekspres jest łatwy w obsłudze dzięki nowoczesnemu ekranowi TFT oraz przyciskom umieszczonym z przodu. Ekspres o klasycznym designie doskonale wkomponuje się w każdą wybraną przestrzeń.

21 RÓŻNYCH SPECJAŁÓW ZA NACIŚNIĘCIEM JEDNEGO PRZYCISKU

Ekspres do kawy przygotowuje 21 rodzajów różnych napojów za jednym dotknięciem. Wybieraj spośród szerokiej gamy kaw czarnych: ristretto, espresso, czarna kawa, a nawet cały dzbanek kawy. Przygotuj kawę z mlekiem: cappuccino, caffè latte, latte macchiato, flat white. Przygotuj również porcję mlecznej pianki, gorącego mleka, gorącej wody, a nawet gorącej wody do zielonej herbaty.

KAWY Z MLEKIEM JEDNOCZEŚNIE

Ekspres ten posiada niezwykle wygodną, podwójną wylewkę kawy i mleka Aby zaoszczędzić czas, jednym kliknięciem możesz przygotować nawet 2 porcje napojów na bazie mleka za jednym razem.

MŁYNEK PROFESSIONAL AROMA

Professional Aroma Grinder zachowuje do 12,2% więcej aromatu niż inne konwencjonalne młynki i zapewnia lepszą jakość mielenia przez cały czas pracy. Ulepszona geometria mielenia pozwala uzyskać optymalną krzywą mielenia. Oznacza to, że większy udział drobnych cząstek w mielonej kawie gwarantuje maksymalne wydobycie aromatu z ziaren kawy.

WIĘKSZE POJEMNOŚCI

Dzięki zwiększonym pojemnościom – 5 l zbiornik na wodę, 500 g pojemnik na kawę ziarnistą i 40 porcji pojemnik na fusy, ekspres jest wygodny w użyciu w dużych biurach, punktach gastronomicznych i samoobsługowych. 

DOSTOSOWANIE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Ekspres można dostosować do indywidualnych potrzeb, dokupując dodatkowo następujące akcesoria: wyposażenie do podłączenia wody, zwiększoną pojemność zbiornika na kawę ziarnistą (do 1 kg), system rozliczeniowy, podgrzewacz do filiżanek i schładzacz do mleka. Przyciski przygotowania i konserwacji można zablokować, aby zapobiec niepożądanemu przeprogramowaniu lub przypadkowemu uruchomieniu programu konserwacji. Standardowy zbiornik na wodę i pojemnik na kawę ziarnistą posiadają mechanizm blokujący.

ŁATWA OBSŁUGA

Dzięki zrozumiałym i dużym przyciskom z przodu ekspresu oraz nowoczesnemu ekranowi TFT, obsługa ekspresu i przygotowanie kawy jest niezwykle proste, nawet przy pierwszym użyciu. Dodatkowo, ekspresem można sterować za pomocą inteligentnej aplikacji.

TECHNOLOGIA P.E.P. DLA ESPRESSO, RISTRETTO O WYJĄTKOWEJ JAKOŚCI

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) gwarantuje, że ristretto i espresso są baristycznej jakości – woda przepływa przez kawę w dłuższych odstępach czasu podczas przygotowywania napojów o mniejszej objętości. Wydłuża to czas parzenia i sprawia, że body przygotowywanego napoju jest gęstsze, a sama kawa bardziej aromatyczna.

INTELIGENTNT SYSTEM WODY

Inteligentny system wodny automatycznie wykrywa zainstalowany filtr wody, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego programowania. Regularnie używane i wymieniane filtry wody Claris Pro Smart/Claris Pro Smart maxi zapewniają najwyższą jakość wody i chronią system wodny ekspresu przed zwapnieniem.

ZAUTOMATYZOWANA KONSERWACJA

Ekspres do kawy JURA X8 posiada zintegrowane automatyczne programy płukania i czyszczenia. Czyszczenie systemu mlecznego jest maksymalnie zautomatyzowane i można je przeprowadzić jednym naciśnięciem przycisku.

KLASYCZNY DESIGN

Ekspres do kawy wygląda niezwykle solidnie dzięki wyraźnym, symetrycznym kształtom i wysokiej jakości materiałom. Będzie się świetnie prezentował w każdej przestrzeni.

Specyfikacja techniczna

icon
Kawa ziarnista
icon
Kraj pochodzenia Portugalia
icon
Aplikacja
icon
5 l Objętość pojemnika na wodę
icon
40 Pojemnik na fusy (ilość porcji)
icon
Wymiar 37.3x47x46.1cm
icon
Regulowana wysokość wylewki kawy 15.3 cm
icon
15 BAR Ciśnienie pompy wodnej
icon
Ekran dotykowy - kolorowy
icon
2 Wybór porcji czarnej kawy
icon
12 Przepisy tworzone przez użytkowników
icon
Podświetlanie filiżanek

Odpowiedni do tego produktu

Konserwacja
Konserwacja
Zestaw:
Pobierz INSTRUKCJE obsługi
Pobierz instrukcje

Często Zadawane Pytania

Gdzie zaleca się użytkowanie tego ekspresu?

Ekspres do kawy JURA X8 polecany jest do użytku w dużych biurach, strefach samoobsługowych, strefach gastronomicznych.

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 0 0
Ile filiżanek kawy można przygotować za pomocą tego ekspresu do kawy?

Z tym ekspresem do kawy zaleca się przygotowanie około 80 filiżanek dziennie.

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 0 0

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Jura X8 Platin opinie

0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Ekspres do kawy JURA X8 Platinum gastronomiczny – szary”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt