2+2
2+2
Ilość
-20%
69,00  54,99 
Gdzie można obejrzeć produkt?
ul. Pańska 77/79, Warszawa
Dostępne

Dostawa może wynieść 1 – 3 dni roboczych * 93% zamówień jest dostarczanych następnego dnia

Filtr do wody Melitta Aqua Pro Claris
Filtr do wody Melitta Aqua Pro Claris
Na stanie
-20%
69,00  54,99 

Specyfikacja techniczna

Informacje o produkcje

Pasuje do ekspresów do kawy Melitta, Krups i Nivona, a także Bosch TCA5309 oraz Siemens TK53009 i wszystkim innym ekspresom Siemens/Bosch, wyprodukowanym do 2008 roku.

* Produkt może być otrzymany w formie któregokolwiek z opakowań pokazanych na kolejnym zdjęciu. Wszystkie te filtry mają te same funkcje i są kompatybilne z ekspresami do kawy Krups, Nivona i Melitta.

Często Zadawane Pytania

Kiedy włączyłem dzisiaj ten ekspres do kawy, zapaliła się pomarańczowa lampka. Czy to oznacza, że ekspres trzeba odkamienić? Jaki środek do odkamieniania polecacie?

Tak, pomarańczowa lampka sygnalizuje, że nadszedł czas na odkamienianie urządzenia. Można to zrobić, wykonując następujące czynności: 1. Włącz ekspres do kawy; 2. Wlej produkt do odkamieniania do zbiornika na wodę i wymieszaj go z wodą w proporcjach podanych na opakowaniu odkamieniacza. Powinno się uzyskać około 0,6 l płynu; 3. Przesunąć dźwignię tak, aby była skierowana w stronę przygotowania gorącej wody i przytrzymać ją przez około 10 sekund, a następnie zwolnić. Przycisk na ekspresie do kawy zacznie migać; 4. Ponownie przesunąć dźwignię tak, aby wskazywała na stronę przygotowania gorącej wody. W ciągu następnych kilku minut część wody i odkamieniacza zostanie uwolniona. Gdy to nastąpi, dźwignia automatycznie powróci do pierwotnej pozycji; 5. Przesunąć dźwignię tak, aby wskazywała w stronę strony przygotowania zimnej wody. W ciągu następnych kilku minut ekspres uwolni pozostałą wodę i mieszankę odkamieniacza. Gdy to nastąpi, dźwignia automatycznie powróci do pozycji wyjściowej; 6. Umyć zbiornik na wodę i ponownie napełnić go czystą wodą. Przesunąć dźwignię tak, aby była skierowana w stronę przygotowania gorącej wody. Ekspres wypuści całą wodę ze zbiornika, a dźwignia automatycznie powróci do pierwotnej pozycji; 7. Wyczyścić uchwyt na kapsułki i wlać wodę do zbiornika na wodę. Zalecamy użycie tego uniwersalnego środka do odkamieniania (wystarczy na 5 cykli odkamieniania): https://www.przyjacielekawy.pl/p/srodek-odkamieniajacy-do-ekspresow-do-kawy-ecodescaler-500-ml/

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 0 0
Jak często należy wymieniać filtr wody?

Jeśli chodzi o wymianę filtra, to wszystko zależy od twardości wody i jej ilości. Jeśli używasz ekspresu do kawy w domu, a Twoja woda ma średnią twardość, to powinieneś wymieniać filtr przynajmniej co 2 miesiące.

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 0 0

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Opinie

5.00
11 opinie
100%
0%
0%
0%
0%
 • Zweryfikowany użytkownik
  13 marca, 2023

  Oryginalny – najlepszy 🙂

  Czy ta odpowiedź jest pomocna?
 • Zweryfikowany użytkownik
  20 stycznia, 2022

  Filtr spełnia swoje zadanie.

  Czy ta odpowiedź jest pomocna?
 • Zweryfikowany użytkownik
  29 listopada, 2021

  filtr jak filtr – co tu oceniać…???

  Czy ta odpowiedź jest pomocna?
 • Zweryfikowany użytkownik
  13 listopada, 2021

  Przesylka zgodna z zamówieniem. Transakcja przebiegla profesjonalnie.

  Czy ta odpowiedź jest pomocna?

Zostaw opinię

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt