TOP OFERTA  
TOP OFERTA
TOP OFERTA

Filtr do wody Melitta „Aqua Pro Claris“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Wyprzedane

Specyfikacja techniczna

Informacje o produkcje

Pasuje do ekspresów do kawy Melitta, Krups i Nivona, a także Bosch TCA5309 oraz Siemens TK53009 i wszystkim innym ekspresom Siemens/Bosch, wyprodukowanym do 2008 roku.

* Produkt może być otrzymany w formie któregokolwiek z opakowań pokazanych na kolejnym zdjęciu. Wszystkie te filtry mają te same funkcje i są kompatybilne z ekspresami do kawy Krups, Nivona i Melitta.

Często Zadawane Pytania

Kiedy włączyłem dzisiaj ten ekspres do kawy, zapaliła się pomarańczowa lampka. Czy to oznacza, że ekspres trzeba odkamienić? Jaki środek do odkamieniania polecacie?

Tak, pomarańczowa lampka sygnalizuje, że nadszedł czas na odkamienianie urządzenia. Można to zrobić, wykonując następujące czynności: 1. Włącz ekspres do kawy; 2. Wlej produkt do odkamieniania do zbiornika na wodę i wymieszaj go z wodą w proporcjach podanych na opakowaniu odkamieniacza. Powinno się uzyskać około 0,6 l płynu; 3. Przesunąć dźwignię tak, aby była skierowana w stronę przygotowania gorącej wody i przytrzymać ją przez około 10 sekund, a następnie zwolnić. Przycisk na ekspresie do kawy zacznie migać; 4. Ponownie przesunąć dźwignię tak, aby wskazywała na stronę przygotowania gorącej wody. W ciągu następnych kilku minut część wody i odkamieniacza zostanie uwolniona. Gdy to nastąpi, dźwignia automatycznie powróci do pierwotnej pozycji; 5. Przesunąć dźwignię tak, aby wskazywała w stronę strony przygotowania zimnej wody. W ciągu następnych kilku minut ekspres uwolni pozostałą wodę i mieszankę odkamieniacza. Gdy to nastąpi, dźwignia automatycznie powróci do pozycji wyjściowej; 6. Umyć zbiornik na wodę i ponownie napełnić go czystą wodą. Przesunąć dźwignię tak, aby była skierowana w stronę przygotowania gorącej wody. Ekspres wypuści całą wodę ze zbiornika, a dźwignia automatycznie powróci do pierwotnej pozycji; 7. Wyczyścić uchwyt na kapsułki i wlać wodę do zbiornika na wodę. Zalecamy użycie tego uniwersalnego środka do odkamieniania (wystarczy na 5 cykli odkamieniania): https://www.przyjacielekawy.pl/p/srodek-odkamieniajacy-do-ekspresow-do-kawy-ecodescaler-500-ml/

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 0 0
Jak często należy wymieniać filtr wody?

Jeśli chodzi o wymianę filtra, to wszystko zależy od twardości wody i jej ilości. Jeśli używasz ekspresu do kawy w domu, a Twoja woda ma średnią twardość, to powinieneś wymieniać filtr przynajmniej co 2 miesiące.

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 0 0

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
5.00
10 opinie
100%
0%
0%
0%
0%

Zostaw opinię

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt