OFERTY MIESIĄCA
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS

Młynek do kawy Eureka „Mignon Crono White“

  • NOWOŚĆ
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Ilość
899,00 

Dostawa może wynieść 1 - 3 dni roboczych * 85% zamówień jest dostarczanych następnego dnia.

Specyfikacja techniczna

Informacje o produkcje

Młynek Eureka „Mignon Crono” z pewnością podniesie Twój poranny rytuał kawowy na zupełnie nowy poziom. Został on stworzony specjalnie z myślą o kawie parzonej metodą filtracyjną. Sercem tego młynka jest silnik pracujący z niską prędkością obrotową i 50-milimetrowe kamienie mielące wykonane z hartowanej stali – dzięki temu silnikowi szybkie mielenie łączy się z niezwykłą precyzją. W połączeniu z opatentowaną bezstopniową regulacją mikrometryczną oraz funkcją mielenia czasowego (od 5 do 60 sekund) otrzymujemy solidny młynek, który jest niezwykle prosty w obsłudze i konserwacji. 

DO DRIPA, PRZELEWU I FRENCH PRESSA

Specjalna konstrukcja żaren opracowana przez inżynierów „Eureki” oferuje technikę mielenia, która doskonale nadaje się do przygotowywania kawy metodą drip, przelewową i French press. 

MIELENIE WEDŁUG CZASU

Funkcja mielenia w oparciu o czas pozwala na wybór interwałów w zakresie od 5 do 60 sekund.

BEZSTOPNIOWY SYSTEM REGULACJI MIKROMETRYCZNEJ

Opatentowany przez firmę „Eureka” system ten zapewnia nieporównywalną precyzję ustawień, oszczędzając Twój czas i chroniąc ziarna kawy. System mikrometryczny z nieskończoną ilością punktów regulacji gwarantuje nieporównywalną wydajność mielenia i pozwala na przeprowadzanie czynności konserwacyjnych bez utraty ustawień mielenia.

SYSTEM ANTI-CLUMP & ELECTROSTATICITY (ACE)

System ACE, opracowany w celu zapobiegania powstawaniu grudek i eliminacji ładunków elektrostatycznych w mielonej kawie, jest wspólnym mianownikiem każdego młynka „Eureka”. Dzięki regulującemu działaniu nad wypływem kawy, system ACE zapewnia nieporównywalną czystość i spójność dozowania.

„HIGH-SPEED” MAINTENANCE 

Młynek jest niezwykle prosty w konserwacji. Mechaniczna kompozycja zestawu uchwytów „Eureka”, który można zdemontować przez odkręcenie zaledwie 9 śrub, pozwala na szybką wymianę i czyszczenie żaren, a także zaoszczędzenie mnóstwa czasu w trakcie tego procesu.

PRODUKTYWNOŚĆ

Wydajność: 1,5-2,1 (Brew). Młynek wyposażony jest w koszyczek na zmieloną kawę (160 g) oraz pojemnik na ziarna o pojemności 300 g. 

BUDOWANY RĘCZNIE WE FLORENCJI, WE WŁOSZECH 

„Eureka” projektuje i produkuje nowoczesne i eleganckie młynki do kawy od 1920 roku. Założona we Florencji przez Aurelio Conti, firma rozpoczęła swoją działalność jako producent młynków do espresso i szybko stała się symbolem doskonałości. Obecnie, dzięki swojej międzynarodowej i dynamicznej postawie, „Eureka” dąży do tego, aby stać się najbardziej innowacyjną firmą w branży młynków do kawy, najnowocześniejszą w technikach mielenia dla każdego rodzaju przygotowania kawy.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Młynek do kawy Eureka „Mignon Crono White“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt