Kawowa TOP oferta

Młynek do kawy La Pavoni Cilindro

Otrzymaj ofertę
Gdzie można obejrzeć produkt?
ul. Pańska 77/79, Warszawa
Niedostępne
ul. Ludwika Rydygiera 16/U7
Niedostępne
ul. Stefana Okrzei 8/U4
Niedostępne
Młynek do kawy La Pavoni Cilindro
Młynek do kawy La Pavoni Cilindro
Na stanie
2.299,00  2.199,00 

Odpowiedni do tego produktu

Akcesoria
Zestaw:

Specyfikacja techniczna

Informacje o La Pavoni Cilindro

Młynek do kawy La Pavoni “Cilindro” jest wykonany ręcznie w Mediolanie, we Włoszech, dlatego też nie ma sobie równych pod względem wzornictwa produktu. Jego korpus wykonany jest z chromowanego aluminium, a antypoślizgowa podstawa zwiększa stabilność młynka.

POJEMNIK NA KAWĘ ZIARNISTĄ Z TRITANU

Pojemnik na ziarna w tym młynku ma pojemność 600 g. Materiał, z którego jest wykonany – TritanTM – gwarantuje, że pojemnik na ziarna jest wolny od BPA i odporny na uderzenia. 

PŁASKIE FREZY Z HARTOWANEJ STALI 

Płaskie frezy pozwalają uzyskać cząstki o bardziej jednorodnej wielkości w porównaniu z tymi, które powstają w przypadku frezów stożkowych. Hartowana stal gwarantuje długotrwałą wydajność. Średnica frezów jest prawie profesjonalna i wynosi 50 mm, a same frezy są w stanie mielić z prędkością 1,2-1,6 g/s. 

BEZSTOPNIOWA MIKROMETRYCZNA REGULACJA MIELENIA

Młynek posiada pokrętło regulacyjne z płynną mikrometryczną regulacją mielenia. Młynki bezstopniowe posiadają nieskończoną ilość ustawień mielenia, co pozwala na precyzyjne dostosowanie stopnia zmielenia, a tym samym procesu ekstrakcji. To sprawia, że są idealne do parzenia espresso. 

WYŚWIETLACZ LCD

Za pomocą wyświetlacza LCD można sterować następującymi funkcjami młynka: wybór pojedynczej lub podwójnej dawki, kontrola ustawień czasu, wybór trybu ciągłego oraz użycie funkcji blokady. W trybie ciągłym (który jest właściwie ręcznym dozowaniem), można kontynuować dozowanie kawy do 60 sekund.

 

PRZEŁĄCZNIK MIELENIA

Po naciśnięciu, przełącznik pozwala na rozpoczęcie lub zatrzymanie mielenia w dowolnym momencie. Wspornik został zaprojektowany tak, aby pasował do różnych typów portafiltrów (dźwigniowych i półprofesjonalnych). Jego wysokość może być regulowana w celu zwiększenia lub zmniejszenia odległości od wylotu kawy.

***

Firma La Pavoni, założona w 1905 r. i obecnie działająca z siedzibą w Mediolanie, zdobyła pozycję wiodącego producenta ekspresów do kawy espresso w sektorze rynku high-end.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

La Pavoni Cilindro opinie

0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Młynek do kawy La Pavoni Cilindro”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt