Kawa ziarnista Parallel -50%! Zobacz więcej

Zestaw do konserwacji Philips “CA6706/10”

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Ilość
172,00  159,00 
  • Dostawa może wynieść 1 - 3 dni
CA

Informacje o produkcje

Każdy ekspres, aby mógł ciągle przygotowywać kawę wysokiej jakości, wymaga regularnej konserwacji. Zestaw konserwacyjny do ekspresów do kawy Philips „CA6706 / 10” zapewnia prawidłowe funkcjonowanie głównych funkcji ekspresu.


Zestaw składa się z 2 filtrów wody „Brita Intenza +”, 2 butelek płynu odkamieniającego, tabletek odtłuszczających i smaru do bloku zaparzającego.


FILTR DO WODY „BRITA INTENZA +”


Filtr do wody dedykowany do ekspresów Philips. Jego stosowanie gwarantuje miękką i świeżą wodę we wszystkich przygotowywanych napojach. Dodatkowo zapewnia on ochronę przed osadzaniem się kamienia w przewodach urządzenia. Filtr umieszczony w zbiorniku wody wystarcza na 2 miesiące. Więcej informacji na temat użytkowania filtrów znajduje się w instrukcji obsługi urządzenia.


PŁYN ODKAMIENIAJĄCY


Odkamienianie ekspresu do kawy jest bardzo ważnym aspektem pielęgnacji. Regularne przeprowadzanie tego procesu zapewnia, że każda kawa będzie smakować wyśmienicie. Płyn odkamieniający usuwa kamień i chroni ekspres przed uszkodzeniami, przedłużając jego żywotność. Proces odkamieniania należy wykonać na żądanie urządzenia lub po 250 filiżankach kawy. Jest to również zależne od twardości wody w Twoim źródle.


TABLETKI ODTŁUSZCZAJĄCE


Tabletki czyszczące usuwają wszelkie pozostałości oleju kawowego znajdujące się wewnątrz ekspresu do kawy. Ich użycie zapewnia, że ​​każda filiżanka kawy doskonale smakuje. Zaleca się przeprowadzenie czyszczenia z pomocą tabletki raz w miesiącu.


SMAR DO BLOKU ZAPARZAJĄCEGO


Smar Saeco pomoże utrzymać blok zaparzający Twojego ekspresu w prawidłowej kondycji. Regularne czyszczenie i smarowanie bloku kawy zapewnia płynną i łatwą pracę ruchomych części ekspresu do kawy. Produkt jest bezpieczny w użyciu.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Producent Philips
Kraj pochodzenia Szwajcaria
EAN 8710103825159

Często Zadawane Pytania

Czy ten zestaw nadaje się do ekspresu do kawy "Philips EP4349/70"?

Do tego ekspresu potrzebne są różne filtry, dlatego polecamy Państwu ten zestaw: https://www.przyjacielekawy.pl/p/zestaw-do-konserwacji-philips-ca6707-10/

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 0 0

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Zostaw opinię

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt