Ekspresy przelewowe Melitta

Filter
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje
19 elementy

O ekspresie przelewowym Melitta

Niech aromat świeżej kawy filtrowanej rozniesie się po całym domu! Ekspresy przelewowe Melitta zaparzą cały dzbanek czystej, delikatnej oraz aromatycznej kawy niczym z kawiarni. Co więcej, te urządzenia nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości parzenia, ale także zachwycają swoim stylowym wyglądem, dodając uroku każdej kuchni.

Jaki ekspres przelewowy Melitta wybrać?

Kombinacja eleganckiego designu z funkcjonalnością sprawia, że każdy ekspres Melitta staje się nieodzownym elementem kuchennego wyposażenia, dodając wyjątkowego charakteru i aromatu. Ekspresy przelewowe Melitta wyróżniają się przyjaznymi użytkownikowi funkcjami, bezproblemowym parzeniem oraz łatwą konserwacją. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę modeli, dostępnych w naszej ofercie.

Melitta AromaFresh

Melitta ekspres przelewowy z młynkiem z serii AromaFresh zmieli ziarna tuż przed zaparzeniem. Możesz dopasować poziom mielenia i liczbę porcji oraz regulować moc i aromat naparu. Na dodatek model AromaFresh Therm jest wyposażony w dzbanek termiczny ze stali nierdzewnej, który, mówiąc szczerze, stłuczesz z trudnością.

Melitta Look

Model Melitta Look oferuje szereg funkcji. Po pierwsze, możesz regulować moc naparu, korzystać z systemu zapobiegającemu kapania czy programowalnej płyty grzewczej. Ten ekspres przelewowy Melitta potrafi utrzymywać ciepło przez 20, 40 lub 60 minut po przygotowaniu kawy. Po tym czasie wyłączy się automatycznie. Ponadto z modelem Melitta Look V Timer możesz zaprogramować czas włączenia i przygotowania kawy tak, aby każdego ranka budził Cię wspaniały aromat.

Melitta Aroma Elegance

Jak każdy ekspres przelewowy Melitta, model Aroma Elegance posiada regulację mocy kawy i wskaźnik odkamieniania dla bezproblemowej konserwacji. Ponadto Melitta Aroma Elegance Therm DeLuxe, podobnie jak model powyżej, posiada timer. Na przykład, można go ustawić wieczorem i obudzić się przy kuszącym aromacie świeżo zaparzonej kawy.

Potrzebujesz wsparcia?

Ekspresy do kawy Melitta zapewniają niezapomniane chwile z bliskimi przy kawie. I choć urządzenia te są często kojarzone z bardziej tradycyjnym sposobem parzenia, wszakże mogą być również innowacyjne i wszechstronne. A jeśli dotychczas nie możesz podjąć decyzji, który ekspres przelewowy do kawy kupić, skontaktuj się z pracownikami Przyjaciół Kawy. Zawsze służą pomocą!