Zestaw do pielęgnacji ekspresów do kawy JURA, Nr. 6

444,70 

Na stanie w naszym magazynie centralnym (możliwość zakupu online).

Szczegóły

TABLETKI ODKAMIENIAJĄCE JURA, 36 SZT.


Osady z kamienia – jedna z najczęstszych przyczyn awarii automatów do kawy, dlatego ważne jest, aby je na czas wyeliminować. Tabletki odkamieniające JURA zostały specjalnie stworzone do ekspresów do kawy JURA. Dzięki nim łatwo pozbędziecie się osadów zalegających w systemie instalacji wodnej Waszego aparatu do kawy i przedłużycie czas jego użytkowania.

Jak stosować?

W opakowaniu jest 36 szt. tabletek, których wystarcza na 12 cykli odkamieniania (1 cykl – 3 tabletki). Rozpuszcza się je w 500 ml wody. Mieszankę wlewa się do pojemnika na wodę w automacie do kawy, zgodnie z instrukcją programu odkamieniania danego modelu (czas trwania – ok. 40 min.). Jak często trzeba odkamieniać? Gromadzenie się osadu z kamienia zależy od częstotliwości używania aparatu i od twardości wody, którą trzeba zbadać i ustawić w aparacie. Zgodnie z tymi danymi system sam automatycznie wskazuje, kiedy należy włączyć program odkamieniania.


TABLETKI CZYSZCZĄCE JURA, 25 SZT.

We wszystkich ekspresach do kawy JURA grzałka jest czyszczona przez automatyczny program, uruchamiany naciśnięciem guzika. Zespół badawczy JURA stworzył wyjątkową tabletkę, która spełnia funkcję czyszczącą i ochronną. W czasie działania programu usuwany jest tłuszcz z kawy i pozostałości fusów, a specjalne aktywne składniki powlekają grzałkę ochronną warstewką, zabezpieczając ją przed gromadzeniem się tłuszczu i pozostałości kawy. Rezultat: dobrze wyczyszczony ekspres do kawy przygotowuje kawę o wspaniałym smaku.

Jak stosować?

Po przygotowaniu 180 porcji kawy, ekspres do kawy JURA poprosi Was o włączenie programu czyszczącego. Wtedy uruchomcie całkowicie automatyczny program czyszczący, wrzućcie 1 tabletkę czyszczącą do pojemnika na kawę mieloną, a następnie postępujcie zgodnie ze wskazówkami instrukcji (dla każdego modelu). Czas trwania programu – około 15 minut.


TABLETKI DO CZYSZCZENIA SYSTEMU MLECZNEGO JURA

Ekspresy do kawy JURA są znane z wyjątkowego systemu mlecznego i doskonałej mlecznej pianki. Kiedy brud gromadzi się w systemie mlecznym, pianka mleczna nie jest już tak doskonała jak wcześniej. Czystość systemu mleka zapewnia regularny program czyszczenia systemu mleka za pomocą tabletek czyszczących. Tabletki czyszczące system mleczny skutecznie usuwają pozostałości mleka i bakterie oraz zapewniają zawsze pyszne napoje z mlekiem.

Łatwy w użyciu

Aby jeszcze bardziej ułatwić czyszczenie systemu mleka, firma JURA opracowała tabletki do czyszczenia systemu mleka zamiast płynu antybakteryjnego. Tabletki są wykonane z suchych granulek, które rozpuszczają się w ciepłej wodzie. Tabletki pakowane są w wygodną butelkę z systemem dozowania wielokrotnego użytku.

Jak używać?

Uruchom program czyszczenia systemu mleka (zgodnie z instrukcją obsługi ekspresu do kawy). Wystarczy raz kliknąć dozownik – będzie tam dawka tabletek potrzebna na 1 cykl czyszczenia.

Na 30 cykli czyszczenia

Ta butelka z tabletkami wystarcza na 30 cykli czyszczenia.

FILTR DO WODY JURA „CLARIS SMART“

„Claris Smart“ działa jak prawdziwy profesjonalista – filtruje dokładnie tyle wody, ile jest potrzebne do przygotowania porcji napoju. Dzięki temu zużycie filtra jest bardzo efektywne. Woda nigdy nie stoi już wcześniej przefiltrowana. Zostają z niej usunięte osady z kamienia i metale ciężkie oraz zapachy. Pozostają natomiast dobre dla zdrowia minerały. Rezultat: Czysta Woda dla kawowych specjałów i bezpieczeństwo dla aparatu, którego systemy są chronione przed osadami z kamienia.


Nadaje się do modeli ekspresów do kawy JURA:

– Z8

– Z6

– J6

– S8

– S80

– E seria

– ENA 8

– D60

Obsługa i pielęgnacja

Recenzje

0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw do pielęgnacji ekspresów do kawy JURA, Nr. 6”