OFERTA TYGODNIA
Opis
 • 00

  Dni

 • 00

  Godz.

 • 00

  Min.

 • 00

  Ust.

OFERTA TYGODNIA

75.7 g

Pokazać:

Czy nie „przepłacę” za wybór ekspresu do kawy JURA?

Wszystkie automatyczne ekspresy do kawy mają jeden cel - zaparzenie kawy. Jednak niektórzy producenci wykorzystują specjalne technologie, które podnoszą jakość napojów kawowych. Wśród takich producentów wyróżnia się JURA. Ekspresy JURA są wyjątkowo łatwe w obsłudze, wydobywają doskonały smak w każdym napoju oraz mają dopracowany, ekskluzywny design. W tym przypadku prestiż - to nie cena produktu, ale cechy, za które zapłaty nie żałują miłośnicy doskonałej jakości kawy.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Co wyróżnia system mleczny w ekspresach do kawy JURA?

Zintegrowane systemy mleka w ekspresach JURA wykorzystują technologię dwukrotnego spieniania. W wyniku tej metody powstałe bąbelki są redukowane z mlecznej pianki i staje się ona szczególnie aksamitna, gęsta i słodsza niż przy spienianiu innymi sposobami.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Czym jest technologia P.E.P wspomniana w opisach ekspresów do kawy JURA?

Technologia P.E.P to specjalna technologia przepływu wody podczas zaparzania kawy, która pozwala uzyskać doskonałe espresso / ristretto. Woda przepływa przez zmieloną kawę w stałych, krótkich odstępach czasu, wydobywając w ten sposób wszystkie najlepsze właściwości kawy. Ta funkcja jest szczególnie ważna w przypadku napojów o małej objętości (do 40 ml), ponieważ pomaga poczuć głębię smaku i aromatu ziaren kawy - już w małej filiżance.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Dlaczego JURA uważana jest za jeden z najbardziej prestiżowych producentów ekspresów do kawy na rynku?

Szwajcarska marka JURA rozpoczęła produkcję sprzętu AGD w 1931 roku, a liderem w produkcji ekspresów do kawy została w 1980 roku. Tym samym można ją uznać za jednego z najstarszych graczy na rynku ekspresów do kawy. Co ważniejsze, marka ta nie tylko istnieje od ponad dekady, ale z roku na rok staje się udoskonala swoje produkty dążąc do jak najlepszego efektu, czyli doskonałego smaku, aromatu i konsystencji kawy. JURA specjalizuje się wyłącznie w produkcji ekspresów do kawy i akcesoriów, dbając w ten sposób o proces produkcji w najdrobniejszych szczegółach - każda część maszyny, funkcjonalność, szczegóły wyglądu są przemyślane w taki sposób, aby zapewnić jak największą wygodę użytkowania.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Co składa się na cenę ekspresu do kawy?

Cena ekspresu do kawy zawsze zależy od technologii, które wykorzystano w urządzeniu. Bogactwo funkcji, różnorodność napojów i ich jakość, możliwość dostosowania ulubionych receptur oraz niezwykle łatwa obsługa - to często atuty najbardziej znanych marek. Innymi słowy, wieloletnie doświadczenie i koncentracja na potrzebach klientów pomagają najbardziej niezawodnym producentom w ulepszaniu technologii. Im bardziej zaawansowana technologia - tym większe zaspokojenie potrzeb użytkownika.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej