TOP OFERTA
TOP OFERTA

Kubki wielokrotnego użytku: nowy trend, czy oznaka dobrego smaku?

#Kubki wielokrotnego użytku

Używanie jednorazowych produktów z tworzyw sztucznych stwarza poważne problemy dla środowiska naturalnego. Chociaż przed nami jeszcze długa droga do znaczącej zmiany w redukcji tego typu produkcji, to dziś możemy być dumni z wykonania małego kroku w tym kierunku.

Zachęcamy i Ciebie do zrobienia tego samego i wypróbowania nowego rozwiązania, które na całym świecie zyskuje coraz większą popularność – zamień jednorazowe kubki na kawę, na przenośne kubki wielokrotnego użytku. Nawet nie zauważysz, kiedy ten eko – towarzysz stanie się najlepszym przyjacielem w codziennej misji „kofeina“.

Każdy przedmiot, który może być użyty więcej niż raz, to już jest dobra decyzja, jeśli się myśli o naturze. Kubki wielokrotnego użytku mają więcej niż jedną zaletę – nie tylko ułatwią Ci dzień, ale też pomogą dbać o środowisk naturalne. Oto, dlaczego ta tendencja tak zafascynowała świat.

Różne rozwiązania technologiczne – dla Twojej wygody

Czy zdarzyło Cie się kiedyś w pośpiechu lub przez przypadek, rozlać napój albo wręcz strącić go ze stołu? Jeśli tak, to pewnie wiesz, ile z tego powodu potem problemów i sprzątania. W zależności od materiału, kubki wielokrotnego użytku są dość szczelne i izolowane, a niektóre nawet mają zintegrowaną technologię „Smartgrip“, która zapobiega przewracaniu się kubka na gładkiej powierzchni. Dzięki temu, będziesz mógł zapomnieć o rozlaniu kawy lub oparzeniu ręki o gorący kubek jednorazowy.

Bądź panem własnego gustu

Chyba zgodzisz się, jeśli powiemy, że najlepsza kawa to ta, która Ci najbardziej smakuje? Najlepszym tego dowodem jest filiżanka, którą przygotowujesz sobie w domu. Właśnie wtedy jesteś twórcą najlepszego smaku, bo to Ty jesteś odpowiedzialny za rodzaj, jakość i świeżość kawy ziarnistej i ewentualne mleko, czy inne składniki, których dadajesz, aby przyprawić całość. Ten ulubiony napój pewnie często chciałbyś zabrać ze sobą… To jedna z głównych zalet kubków przenośnych – termo i wielokrotnego użytku!

Dodatkowo, kawa z nich o wiele lepiej smakuje, niż z jakiegokolwiek jednorazowego kubka.

Lepszy humor, styl i rutyna

Butelki i kubki wielokrotnego użytku są obecnie czymś więcej, niż tylko modnym gadżetem w Twojej codziennej rutynie. Oprócz tego, że są eko – przyjazne, mają też elegancki wygląd i są funkcjonalne – pozwalają Ci zaoszczędzić czas w godzinnach porannego szczytu. Dzięki temu możesz zachować dobry nastrój, który zwykle ustępuje, jeśli trzeba czekać w kolejce po swoją ulubioną kawę i w efekcie spóźnić się np. na służbowe spotkanie.

Ekskluzywne rozwiązania projektowe – kolejna zaleta, która zwiększa przyjemność picia kawy. Po wybraniu kształtu i koloru według własnych preferencji, kubek nie tylko odzwierciedli Twój dobry gust, ale będzie też sygnałem, że zależy Ci na środowisku naturalnym.

Który kubek jest idealny dl Ciebie?

Jeśli wiesz, które cechy są dla Ciebie najważniejsze – wybór odpowiedniego kubka nie będzie trudny. Zastanów się, jaką objętość powinien mieć kubek i z jakiego materiału ma być wykonany oraz przez jak długo napój powinien pozostawać gorący? Jeśli znasz już odpowiedzi, to zostaje już tylko wybrać preferowany wzór i kolor.

Rzućmy okiem na niektóre opcje z asortymentu Przyjaciół Kawy:

1. Czarny termokubek „The Mighty Mug“ – „Biggie Black

Kubki przenośne „The Mighty Mug“ mają zintegrowaną technologię „Smartgrip“. Dzięki niej, nawet jeśli będziesz chciał zrzucić ze stołu kubek o pojemności 470 ml, będziesz musiał się sporo natrudzić – kiedy kubek jest umieszczony na gładkiej powierzchni, miedzy nią a denkiem kubka wytwarza się próżnia, dzieki czemu trudno go przewrócić. Natomiast podnoszenie kubka nie sprawia trudności – w momencie unoszenia, próżnia znika. Aby się o tym przekonać, musisz sam spróbować.

Jeśli klasyczna czerń nie jest dla Ciebie – zawsze możesz wybrać kolor czerwony.

2. Termokubek „The Mighty Mug“ – „Solo Stainless Steel Blue

Technologia „Smartgrip“ jest również wykorzystywana do kubków ze stali nierdzewnej. Dzięki niej można cieszyć się kawą, bez obawy o jej rozlanie. Może pomieścić standardową objętość (350 ml) napoju, który pozostaje ciepły do 4 godzin i zimnej frappe, której orzeźwiający smak może trwać do 12 godzin.

3. Kubek przenośny „KeepCup“ – „White/Yellow

Ten kubek jest specjalnie stworzony dla zmniejszenia zużycia kubków jednorazowych. Co ciekawe, jeden kubek „KeepCup“ można zrobić z 20 jednorazowych plastikowych kubków i pokrywek. A gdy skończy się go używać – może być znów poddany recykligowi!

4. Kubek przenośny „Kahla“ – „Cupit to-go Stormy Blue

To jest rozwiązanie dla fanów porcelany. Do ekologicznego kubka można dopasować pokrywkę w różnych kolorach – dzięki temu zawsze możesz zachować styl i ulubiony kolor. Silikonowe paski dookoła zapewniają komfort podczas przenoszenia gorących lub zimnych napojów. Czyszczenie nie wymaga wiele wysiłku – kubek i pokrywkę można myć w zmywarce.

Już wybrałeś swój ulubiony? Lajk dla wszystkich fanów kubków wielokrotnego użytku!