Ekspres automatyczny Melitta Avanza F27/0-100 Series 600 – czarny

Na stanie
Dostawa może wynieść 1 – 3 dni roboczych * 90% zamówień jest dostarczanych następnego dnia.
Kupując ten ekspres do kawy, zyskujesz prawo do członkostwa w programie VIP i otrzymania kuponów rabatowych o łącznej wartości 225 zł.

Szczegóły

Ten niewielki automatyczny ekspres do kawy zachwyca wspaniałym smakiem espresso zaparzonego ze świeżo zmielonych ziaren. Pomimo niewielkich rozmiarów został wyposażony w pojemne zbiorniki na wodę i ziarno oraz automatyczną dyszę spieniającą, dzięki której można przygotować pyszne kawy mleczne. Ekspres jest bardzo prosty zarówno w codziennym użytkowaniu jak i konserwacji.

ESPRESSO, KAWA CZARNA ORAZ MLECZNA PIANKA PRZYGOTOWANE ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Za jednym dotknięciem przycisku możesz cieszyć się pyszną i aromatyczną kawą przygotowaną ze świeżo zmielonnych ziaren lub pyszystą mleczną pianką.

ŁATWE W PRZYGOTOWANIU MLECZNE SPECJAŁY

Wystarczy, że umieścisz wężyk spieniacza w mleku i naciśniesz przycisk generowania pary a kubek wypełni się puszystą mleczną pianką. Następnie przesuń kubek pod wylewki kawy i wciśnij przycisk przygotowania kawy. W tak prosty sposób możesz stworzyć dowolną kawę mleczną.

MŁYNEK CICHY JAK SZEPT

Nie ważne kiedy zechcesz cieszyć się filiżanką gorącej kawy, wyjątkowo cichy młynek nie zakłóci domowego spokoju i bardzo szybko zmieli ziarna.

DWIE PORCJE KAWY W JEDNYM CZASIE

Ekspres posiada tryb dwóch filiżanek, który umożliwi przygotowanie dwóch filiżanek kawy jednocześnie.

KAWA DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

Kontroluj moc kawy, jej objętość (30 – 220 ml) oraz temperaturę.

KOMPAKTOWY I POJEMNY

Ten model jest jednym z najmniejszych ekspresów automatycznych na rynku, ma jednyne 20 cm szerokości. Pomomo tak niewielkich wymiarów został wyposażony w pojemne zbiorniki: aż 250 g ziaren kawy i 1.5 l wody, które zapewnią wygodę użytkowania

  • Espresso
  • Kawa czarna

Specyfikacja techniczna

Ciśnienie pompy wodnej:
15 BAR
Kraj pochodzenia:
Niemcy
Ekran dotykowy:
Brak
Objętość pojemnika na wodę:
1.5 l
Regulowana wysokość wylewki kawy:
13.5 cm
Pojemnik na fusy (ilość porcji):
16
Wybór porcji czarnej kawy:
2

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Typ
Automatyczny
Producent
Melitta
Kolor
Czarny
Gwarancja
24 miesiące
Stosowanie kawy
Kawa ziarnista
Typ cappucinatore
Automatyczny system mleczny z wężykiem
Typ żaren
Stalowe
Moc
1450 W
Ciśnienie pompy wodnej
15 BAR
Kraj pochodzenia
Niemcy
EAN
4006508222100
Podgrzewacz do filiżanek
Pasywny
Seria
Avanza

Obsługa

Ekran dotykowy
Brak
Typ panelu obsługi
Przyciski

Pojemność

Objętość pojemnika na wodę
1.5 l
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
250 g
Regulowana wysokość wylewki kawy
13.5 cm
Pojemnik na fusy (ilość porcji)
16
Liczba pojemników na ziarna
1

Ustawienia

Wybór porcji czarnej kawy
2
Regulacja stopnia zmielenia ziarna (poziomy)
5
Wielkość porcji
Regulowany
Moc kawy (poziomy)
3
Temperatura kawy (poziomy)
3

Programy konserwacji

Program odkamieniania
Tak
Program czyszczenia
Tak
Automatyczne płukanie
Tak

Wymiary i waga

Głębokość
45.5 cm
Wysokość
35.3 cm
Szerokość
20 cm
Waga
7.56 kg

Przygotowywane napoje

Inne
Gorąca woda, Mleczna pianka
Kawa
Espresso, Kawa czarna

Opakowanie zawiera

Pakiet zawiera
(*Producent zastrzega sobie prawo do zmiany elementów wchodzących w skład zestawu bez uprzedzenia*), Pasek testowy do pomiaru twardości wody

Wysyłka

Na stanie w naszym magazynie centralnym (możliwość zakupu online).
Magazyn krajowy (możliwość zakupu online)
Na stanie
ul. Pańska 77/79, Warszawa
Brak na stanie
ul. Ludwika Rydygiera 16/U7, Warszawa
Brak na stanie
ul. Stefana Okrzei 8/U4, Warszawa
Brak na stanie

Dodatkowe informacje

Kawa kapie zamiast napełniać filiżankę.
Podczas spieniania mleka, nie powstaje wystarczająca ilość pianki mlecznej.
Czy do przygotowania kawy mogę użyć jakichkolwiek ziaren?
Jaka jest moc i ciśnienie tego ekspresu?

Recenzje

5.00
2 opinie
100%
0%
0%
0%
0%
  1. Mirosław Kowalczewski

    Jest to mój drugi ekspres ciśnieniowy i pierwszy automatyczny. Nie mam wielkiego doświadczenia w degustacji kawy z różnych automatów. Ekspres Melitta F27/0-100 Avanza mile zaskoczył mnie jakością wykonania, nieuciążliwą pracą, dość łatwą obsługą i przede wszystkim smakiem i aromatem kawy. Pierwsz filiżanka kawy była ogromną niespodzianką – nie wiedziałem, że w domu można wypić tak dobrą kawę.
    Jedynym minusem, który zauważyłem po trzech tygodniach użytkowania jest szybko napełniająca się tacka ociekowa – tzreba ją dość często opróżniać.
    Ogólnie bardzo polecam.

  2. Przemysław Wąsowski

    Super sprzęt, choć zdążył się już popsuć:) Ale serwis ogarnął szybko przepalony bezpiecznik, i znów można cieszyć się pyszną kawą.

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!


Idealne razem

To też może Ci się spodobać