FAQ - Przyjaciele Kawy
Dostawa towarów jest teraz bezpłatna dostawa od 90 zł

FAQ

 • Co zrobić ze zużytym ekspresem do kawy?

  Pamiętaj, że zakazane jest wyrzucanie zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami. Posiadacz zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych jest obowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub innemu podmiotowi uprawnionemu. * Zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2015 r. poz. 1688). Szczegółowe instrukcje co do tego, jak i gdzie oddać zużyty sprzęt, znajdziesz w poniższym Załączniku. Załącznik: https://www.przyjacielekawy.pl/app/uploads/2018/09/Info-o-odbiorze-zużytego-sprzętu.docx

  Czy to było pomocne?

  Tak
  Nie
 • Jak mogę dokonać zakupu?

  Możesz kupować w sklepie internetowym: www.przyjacielekawy.pl
  przez telefon: +48 664 722 522,
  email: esklep@przyjacielekawy.pl,
  bądź odwiedzając nasze sklepy stacjonarne w Warszawie i Krakowie.

  Czy to było pomocne?

  Tak
  Nie
 • Jak mogę zapłacić?

  Gotówką, płatnością online poprzez bank, kartą płatniczą, przelewem bankowym, kurierowi - za pobraniem (bez dodatkowych kosztów), na raty, leasing.

  Czy to było pomocne?

  Tak
  Nie
 • Czy są jakieś dodatkowe zniżki na wasze produkty?

  Dla większych i specyficznych zamówień możemy przedstawić ofertę specjalną. W tym celu należy się z nami skontaktować przez telefon lub email.

  Czy to było pomocne?

  Tak
  Nie
 • Jak można odebrać swoje zamówienie?

  W większości przypadków zamówienie można odebrać w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie i w Krakowie (po wcześniejszym upewnieniu się, że zamawiane produkty znajdują się na stanie w danym sklepie), albo otrzymać przesyłkę kurierską za pośrednictwem GLS lub Poczta Polska w czasie 2 - 7 dni roboczych. Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 149 zł.

  Czy to było pomocne?

  Tak
  Nie
 • Jaka jest opłata za dostawę?

  Bezpłatnie – jeśli wartość zamówienia przewyższa kwotę 149 zł lub 19 zł – jeśli wartość zamówienia nie przekracza kwoty 149 zł.

  Czy to było pomocne?

  Tak
  Nie
 • Co z gwarancją?

  Każda gwarancja obowiązuje w zakresie ustalonym przez producenta. Dla osób prywatnych okres gwarancji wynosi 2 lata, a przy zakupie na firmę - 1 rok, jeżeli warunki gwarancji nie są ustalone inaczej, na przykład według liczby przyrządzonych porcji kawy. Dodatkowo, osoby prywatne mogą nabyć przedłużoną gwarancję przy zakupie automatycznego ekspresu do kawy.

  Czy to było pomocne?

  Tak
  Nie
 • Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole

  Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole. Sprawdź jakie to proste: wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole, wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową, przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego, potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS, umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie. Przyjaciele kawy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

  Czy to było pomocne?

  Tak
  Nie

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Telefon +48 664 722 522