671 000 kg sprzedanej kawy

wyjątkowe doświadczenia dla prawdziwych miłośników kawy

1 000 000+ zadowolonych klientów

Zaufaj naszym klientom: zakupy u nas są wspaniałe

150+ profesjonalistów gotowych do pomocy

żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi 

120 000+ sprzedanych ekspresów do kawy

nie przegap możliwości posiadania najlepszej kawy w domu

Blender Blendtec „Designer 725 Stainless Steel”

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Produkt nie jest już produkowany.

Informacje o produkcje

Blendery Blendtec są produkowane w USA. Jest to jedna z najmocniejszych marek na rynku, popularna nie tylko wśród światowych firm z branży spożywczej, ale także w Polsce. Głównym tego powodem jest trwałość i wysoka jakość działania tych urządzeń.

Dzięki mocnemu silnikowi i opatentowanej jakości dzbanka, nie trzeba do mieszania patyczków, tłuczków, rozdrabiarek, a dzbanek można umyć w kilka sekund. Dzięki wyjątkowej technologii, jak pulsacyjny system miksowania, kwadratowa forma młynka, 10-krotnie grubszym ostrzom i mocnej osi z tytanu – proces jest o wiele szybszy. W rezulatacie, także osiąga się idealne rezultaty kruszenia, mielenia albo produkcji masła orzechowego.

Przy pomocy „Designer 725” można przygotowywać pyszne, owocowe koktajle i soki, przez co zdrowy styl życia będzie łatwo dostępny dla Ciebie i Twojej rodziny. W trakcie miksowania owoców i warzyw, wszystkie wartości odżywcze i witaminy zostają zachowane – nie tak, jak w przypadku wyciskarek do soków. Ten blender łatwo zmieli nasiona, łodygi i inne twarde części roślin. „Designer 725” jest uniwersalny – można w nim mielić gorące, świeże zupy warzywne, zimne desery i oczywiście – koktajle, a także ziarna i przygotowywać ciasto na chleb – tylko w 90 sekund, a nawet szybciej. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby „Designer 725” zaczął pracę, a Ty mógł wykonywać inne czynności. Wybierając cykl miksowania, można dowolnie regulować jego prędkość, a po wszystkim Blendtec „Designer 725” sam się wyłączy. Unikalny design dzbanka i specjalny kształt ostrzy gwarantują uzyskanie idealnie gładkiej konsystencji.

Blender myje się w kilka sekund. Gładki materiał i płaski panel, bez żadnych skomplikowanych przycisków ani pokręteł. Dzbanek różnież łatwo się myje – nalej troch ciepłej wody z odrobiną płynu do mycia i przyciśnij „Clean” na kilka sekund, a potem go wypłucz. Urządzenie jest już gotowe do nowego zadania!

PODŚWIETLANE PRZYCISKI DOTYKOWE

Pięć przycisków przyspieszających, cykle do wstępnego programowania (koktajle, 60-sekundowe, 90-sekundowe, płukania, impulsowe) oraz funkcja automatycznego wyłączania, czynią korzystanie z blendera prawdziwą przyjemnością.

SPECJALNE ŁOŻYSKO

Większość producentów unika używania okrągłych łożysk, ze względu na ich wysoką cenę. Blendtec stosuje łożyska ze specjalnych stopów węgla i stali. Ta technologia redukuje tarcie, hałas i zapewnia trwałość silnikowi.

AUTOMATYCZNIE REGULOWANA SZYBKOŚĆ

Niektóre produkty rozdrabnia się lepiej na wolniejszych obrotach. Blender Blendtec uważnie dobiera i dopasowuje wybór prędkośći.

JEDNOLITE OSTRZA – WIELE ZALET

Opatentowane, pionowe ostrza Blendtec w formie skrzydełka, zostały zaprojektowane do maksymalnej efektywności. Dlatego, tymi wyjątkowymi ostrzami produkty są rozdrabniane bardzo łatwo.

BEZPIECZEŃSTWO – BARDZO WAŻNE

Możesz czuć się bezpiecznie, bo Blendtec ma certyfikację ETC. Oznacza to, że odpowiada on krajowym standardom bezpieczeństwa.

MÓW DO MNIE

Ekran LED wyświetli informację, kiedy proces mielenia zostanie wykonany. Tak samo będzie zachwycał za 9-tym, 99-tym i 999-tym razem – za każdym razem, kiedy otrzymasz idealny produkt.

WSZYSTKIE DETALE SĄ IDEALNE

Nawet najmniejsze części Blendteca zostały zaprojektowane z największą starannością inżynierów.

TRWAŁOŚĆ

Unikalna gumowa podkładka pomaga w stabilnym utrzymaniu blendera w miejscu. Zapewnia również, że wydobywające się z wnętrza gorące powietrze, nie miesza się z powietrzem do chłodzenia.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Każdy dzbanek Blendtec ma kwadratową podstawę. Opakowanie zawiera czworoboczny dzbanek WildSide (2,4 l). Dodatkowo można kupić dzbanek Twister (0,5 l). Dzbanek Twister został stworzony do przygotowywania małych ilości i ekstra gładkiej konsystencji – do zupek dla dzieci czy sosów.

Wszystkie dzbanki Blendtec idealnie pasują do wszystkich blenderów Blendtec. Miksuj i reguluj według własnych potrzeb!

CECHY:

  • Komercyjna jakość 1560 W i silnik o mocy 3,8 koni mechanicznych.
  • 32 000 obrotów / min.
  • Ikonki są podświetlane, z łatwymi do zrozumienia symbolami, dzięki którym szybko można wybrać żadaną funkcję.
  • Uniwersalny blender z funkcją kruszenia lodu, przeznaczony do ubijania, mieszania, rozdrabniania, kruszenia i podgrzewania.
  • Opakowanie zawiera odłączany dzbanek WildSide (2,4 l). Jest on wykonany z poliestru „triton”, z ostrzami w kształcie skrzydełek. Bezpieczna w użyciu pokrywka, instrukcja i broszura z ponad 230 przepisami.
  • Programowane profile (koktajle, lody, świeże soki, gorące zupy, impulsy).
  • 2 lata gwarancji na naprawy, rozpoczynająca się w dniu zakupu. 8 – letnia gwarancja producenta jest tylko w przypadku użytku domowego. Osoby prawne i użytkowanie komercyjne otrzymują gwarancję na 1 rok. Dzbanek WildSide (2,4 l) ma 2 lata gwarancji.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Typ Blendery
Producent Blendtec
Gwarancja 8 lat
Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone Ameryki
EAN 849369004515

Wymiary i waga

Waga 4.4 kg

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Blender Blendtec „Designer 725 Stainless Steel””

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt