OFERTA TYGODNIA

Ekspres do kawy Bosch „TIS30321RW“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Produkt nie jest już produkowany.

Możesz też potrzebować

1

Do zapłaty: 353.98

Oszczędzasz

Specyfikacja techniczna

Typ Automatyczny
Producent Bosch
Gwarancja 24 miesiące
Stosowanie kawy Kawa mielona, Kawa ziarnista
Wybór porcji czarnej kawy 2
Program odkamieniania Tak
Automatyczne płukanie Tak
Regulowana ilość kawy Tak
Ciśnienie pompy wodnej 15 BAR
Kraj pochodzenia Słowenia
EAN 4242002901350
Waga 7.2 kg
Czytaj więcej
Pokaż mniej

About product

Bosch VeroCup 300 to linia ekspresów przeznaczona dla tych, którzy cenią jakość. Przy pomocy tych urządzeń można przygotować najwspanialsze kawowe napoje – tylko za jednym przyciskiem!

JESZCZE WIĘCEJ AUTOMATYCZNYCH FUNKCJI!

Dzięki wygodnemu wyświetlaczowi bardzo łatwo jest wybrać żądany napój, podobnie jak korzystać z menu i ustawić jego język.

Nigdy więcej nie trzeba będzie się martwić, że w ekspresie skończy się kawa lub woda. Jeśli ich ilość będzie zbyt mała, urządzenie o tym poinformuje.

Ekspres ma wbudowany, regulowany ceramiczny młynek, który jest bardzo wytrzymały. Mieli on dokładnie i równomiernie, aby zapewnić jak najlepszy kawowy napój. Materiał ceramiczny zapobiega przegrzaniu kawy w czasie mielenia, dzięki czemu unika się posmaku spalenizny.

Przygotowanie ulubionej kawy jeszcze nigdy nie było tak proste! Aby otrzymać najpysznejsze espresso, kawę czarną, cappuccino czy latte macchiato – wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk.

Ciśnienie 15 bar wydobywa z kawy jej najlepsze właściwości.

ŁATWA KONSERWACJA

Ten ekspres ma automatyczny program odkamieniania i czyszczenia „Calc’nClean“. Tackę ociekową łatwo się wyjmuje i można ją myć w zmywarce.

Aby kawa miała lepszy smak i w celu ochrony ekspresu przed osadami z kamienia, warto stosować filtr do wody „BRITA Intenza“.

Czytaj więcej
Pokaż mniej