OFERTA TYGODNIA

Ekspres do kawy JURA GIGA X8

  • 0% raty
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Kupując ten ekspres do kawy, zyskujesz prawo do członkostwa w programie VIP i otrzymania kuponów rabatowych o łącznej wartości 225 zł.
Zostań członkiem programu VIP PRZYJACIÓŁ KAWY i otrzymaj do 5 kuponów o wartości 45 zł każdy na najbliższe zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym PRZYJACIELE KAWY. Więcej informacji otrzymasz na swój osobisty adres e-mail po dokonaniu zakupu. Oferta dotyczy wyłącznie osób fizycznych.
Raty 0% na 20 miesięcy.
Oferta obowiązuje wyłącznie zakup osób fizycznych. Możesz wybrać zakup z na raty przy płatności. Dostępność produktów ograniczona. Promocja trwa do 27.06.2023.
Otrzymaj ofertę
Ekspres do kawy JURA GIGA X8
Ekspres do kawy JURA GIGA X8
Na stanie
25.900,00 

Produkty do konserwacji dla tego modelu

Zestaw:

Specyfikacja techniczna

icon
Kawa mielona, Kawa ziarnista
icon
Kraj pochodzenia Szwajcaria
icon
5 l Objętość pojemnika na wodę
icon
40 Pojemnik na fusy (ilość porcji)
icon
Wymiar 37x56.5x49.7cm
icon
Regulowana wysokość wylewki kawy 159 mm
icon
15 BAR Ciśnienie pompy wodnej
icon
Ekran dotykowy - kolorowy
icon
2 Wybór porcji czarnej kawy
icon
12 Przepisy tworzone przez użytkowników

Przygotowywane napoje

Kawa czarna
Kawa czarna
Cappuccino
Cappuccino
Espresso
Espresso
Espresso Macchiato
Espresso Macchiato
Latte Macchiato
Latte Macchiato
Ristretto
Ristretto
Americano
Americano
Latte
Latte
Café au lait
Café au lait

Informacje o produkcje

Jeszcze bardziej efektywny! Idealny, profesjonalny i nowoczesny automatyczny ekspres do kawy “GIGA X8” ucieszy Was aż 20 różnymi kawowymi specjałami do wyboru. Za jednym naciskiem będziecie mogli przyrządzić nie tylko kawę czarną lub espresso, ale także jedną lub dwie porcje kawy z mlekiem.
Podwójny młynek ceramiczny pracuje wyjątkowo cicho i pozwala przygotować napar ze świeżo zmielonych ziaren, a dwa pojemniki na kawę ziarnistą dają możliwość stosowania różnych ziaren. Duże kontenery na wodę i kawę ziarnistą gwarantują, że można będzie poczęstować kawowym specjałem nawet dużą liczbę amatorów tego wspaniałego napoju.

PERSONALIZACJA

“GIGA X8 Professional” nie tylko automatycznie przygotuje kawowe napoje z mlekiem za jednym przyciskiem, ale i pomoże przygotować wiele inych kawowych kaktajli – Mango Lassi, Red Cool, Vienesse, Irish coffee i inne. Wystarczy tylko postępować zgodnie z instukcjami wyświetlanymi na ekranie. Twórzcie kawowe coda razem z JURĄ!

IDEALNA KAWA Z MLEKIEM

Zgodnie z zasadą idealnej kawy z mlekiem, kawa i mleko muszą być nalewane w tym samym czasie. Dzięki technologii zastosowanej w ekspresach serii GIGA, kawa i mleczna pianka są przygotowywane w tym samym czasie i dostosowują się do receptury określonego kawowego napoju. Można też przygotować 2 porcje wspaniałej kawy z mlekiem jednocześnie.

HIGIENA

Ten ekspres jest nie tylko prosty w obsłudze, ale i łatwo utrzymać go w czystości. Zintegrowany system automatycznego płukania gwarantuje, że każda porcja kawowego specjału będzie zawsze świeża. Na ekranie wyświetli się komunikat, jeśli aparat będzie wymagał odkamienienia lub opróżnienia pojemnika na fusy.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Opinie

0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Ekspres do kawy JURA GIGA X8”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt