Ekspres do kawy JURA „WE6“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje

Przygotowywane napoje

Espresso Gorąca woda Kawa czarna Ristretto
Otrzymaj ofertę

Informacje o produkcje

Kiedy klienci, załoga lub odwiedzający mogą bez problemu napić się pysznej kawy – od razu atmosfera staje się lepsza, poprawia się komunikacja i efektywność. Kawa pomaga się skoncentrować i stymuluje kreatywność. To sprawia, że powinna być ona łatwo dostępna w każdym miejscu pracy. Nowy WE6, jak prawdziwy eksprert, przygotuje całą gamę kawowych napojów.

100% SATYSFAKCJI

WE6 oferuje 8 różnych kaw. JURA doprowadziła do perfekcji proces przygotowywania kawy, dzięki czemu ekspresy z linii WE przygotowują napój według standardów profesjonalnego baristy. Sześciostopniowy młynek Aroma G3 gwarantuje idealne mielenie. Ziarna są “świeżo” mielone, szybko, a przy tym delikatnie, dzięki czemu zostaje optymalnie zachowany aromat. Do przygotowania porcji napoju można użyć od 5 do 16 gramów kawy mielonej, przy zachowaniu idealnych warunków parzenia. Opracowany przez firmę JURA system ekstrakcji pulsacyjnej P.E.P.® (The Pulse Extraction Process) optymalizuje ten proces. W celu przygotowania espresso lub ristretto, woda jest przepuszczana przez kawę w krótkich inerwałach.

INNOWACYJNY BLOK ZAPARZAJĄCY P.E.P.©

Największą zaletą bloku zaparzającego P.E.P.© jest to, że w krótkim czasie wypuszcza on gorącą wodę bezpośrednio na świeżo zmieloną kawę w systemie pulsacyjnym. Dzięki temu z kawy zostaje przeniesione do napoju więcej smaku i aromatu.

NOWOCZESNY MŁYNEK Aroma G3

Po wyborze kawy, maszyna rozpoczyna jej przygotowywanie. Po pierwsze mieli ziarna. Jest to początek wspaniałej filiżanki kawy, dlatego Jura zainstalowała stożkowy młynek wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia mu trwałość. Młynek Aroma G3 mieli ziarna trochę wolniej, co zapobiega ich paleniu i dzięki temu zostaje zachowany prawdziwy smak i aromat kawy.

ŁATWA KONSERWACJA

Czystość i higiena są bardzo ważne, dlatego ekspres ten posiada zintegrowane systemy płukania i czyszczenia, które wraz ze specjalnie przygotowanymi przez JURĘ środkami do konserwacji, zapewniają idealną higienę za jednym przyciskiem.

INDYWIDUALNE PREFERENCJE

Poniważ potrzeby zmieniają się w zależności od sytuacji, WE6 posiada wiele opcji programowania i personalizacji. Ilość mielonej kawy i objętość wody można ustawiać według indywidualnych preferencji, tak jak i używać ulubionych kubków lub szklanek.

Na pierwszą filiżankę kawy

Nowy ekspres do kawy aż prosi się o kawę! Oto kilka kaw, które będą pasować zarówno do specjałów mlecznych jak i bezmlecznych.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

TypAutomatyczny
ProducentJura
KolorCzarny
Gwarancja24 miesiące
Stosowanie kawyKawa ziarnista
Objętość pojemnika na wodę3 l
Typ cappucinatoreBrak
Typ młynka do kawyStalowy
Czy ekspres do kawy ma opcję goracej wody?Tak
Przepisy tworzone przez użytkowników4
Program czyszczeniaTak
Moc1450 W
Ciśnienie pompy wodnej15 BAR
Kraj pochodzeniaPortugalia
EAN7610917151141

Obsługa

Ekran dotykowyKolorowy
Język menu ekspresu do kawyangielski, estoński, litewski, łotewski, niemiecki, polski, rosyjski

Pojemność

Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą500 g
Program odkamienianiaTak

Ustawienia

Wybór porcji czarnej kawy2
Wybór porcji kawy z mlekiem0
Regulowana wysokość wylewki kawy15 cm
Programowana temperatura wodyTak
Pojemnik na fusy (ilość porcji)25
Regulowana ilość kawyTak

Programy konserwacji

Regulacja objętości napojuTak
Regulacja mocy kawyTak
Program płukania systemu mlecznegoTak
Automatyczne płukanieTak

Wymiary i waga

Głębokość44.4 cm
Wysokość41.9 cm
Szerokość29.5 cm
Waga10 kg

Do konserwacji ekspresów do kawy

Właściwa konserwacja ekspresu do kawy zapewnia płynną i długotrwałą jego żywotność. Aby utrzymać ekspres w czystości, będziesz potrzebować tych produktów do konserwacji.

Często Zadawane Pytania

Prześlij swoje pytanie

Recenzje
(0)
Komentarze na Facebooku
()
0
0 opinie
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)