Ekspres do kawy Saeco „PicoBaristo SM5479/10“ - Przyjaciele Kawy
Spróbuj intensywnego smaku kawy Café Liégeois „Magnifico“ , teraz 40% taniej

Ekspres do kawy Saeco „PicoBaristo SM5479/10“

(1)
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje

Przygotowywane napoje

Americano Café au lait Cappuccino Espresso Espresso Macchiato Gorąca woda Kawa czarna Latte Macchiato Mleczna pianka Podwójny espresso Ristretto

Clear
  • Dostarczamy produkty w 2-7 dni robocze

CA

Możesz też potrzebować

Do zapłaty: 353.98

Oszczędzasz

Specyfikacja techniczna

Typ

Automatyczny

Producent

Saeco

Gwarancja

24 miesiące

Stosowanie kawy

Kawa mielona, Kawa ziarnista

Wyświetlacz ekspresu do kawy

Czarny/Biały

Język menu ekspresu do kawy

angielski, niemiecki

Objętość pojemnika na wodę

1.8 l

Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą

250 g

Typ cappucinatore

Zintegrowany pojemnik na mleko

Typ młynka do kawy

Ceramiczny

Ilość czarnej kawy, jaka może być przygotowana za jednym razem

2

Ilość kawy z mlekiem, która może być przygotowana za jednym razem

1

Regulacja objętości napoju

Tak

Czy ekspres do kawy ma opcję goracej wody?

Tak

Czy ekspres do kawy ma opcję gorącego mleka?

Tak

Regulacja mocy kawy

Tak

Maksymalna ilość receptur do zaprogramowania

1

Maksymalna wyskość kubka

163 mm

Programowana temperatura wody

Tak

Program płukania systemu mlecznego

Tak

Program czyszczenia

Tak

Automatyczne płukanie

Tak

Pojemnik na fusy (ilość porcji)

15

Moc

1850 W

Ciśnienie pompy wodnej

15 BAR

Głębokość

430 mm

Wysokość

340 mm

Szerokość

221 mm

Kraj pochodzenia

Rumunia

EAN

8710103860297

Waga

7.2 kg

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Informacje o produkcje

Ekskluzywna kawa przygotowana według indywidualnych potrzeb… Przy pomocy ekspresu do kawy Saeco „PicoBaristo SM5479/10“, przygotujesz aż 10 kawowych napojów za jednym przyciskiem. Wcześniej będziesz mógł ustawić ich wszystkie żądane parametry. Ponadto, jedną indywidualną recepturę kawy można zaprogramować!

Od teraz, pyszne café au lait, americano, ristretto, espresso, cappuccino czy latte macchiato przygotujesz wyjątkowo szybko i wygodnie. Przed przygotowaniem każdego napoju, można mu ustawić żądane parametry, jak objętość i moc.

Zintegrowany pojemnik na mleko i technologia „Latte Perfetto“ gwarantują, że każda biała kawa będzie pokryta idealną, mleczną pianką. Ponadto, każdemu napojowi można ustawić żądaną ilość mleka. Kiedy mleko nie jest potrzebne, pojemnik z nim można wygodnie przechowywać w lodówce.

Szybko nagrzewający bojler wysokiej jakości sprawia, że za każdym razem włączając ekspres, będzie on gotowy do pracy bardzo szybko.

CERAMICZNY MŁYNEK

Młynek ceramiczny jest mocny i wytrzymały. Dokładnie mieli ziarna i chroni w kawie to, co najlepsze. Ceramika pozwala wodzie na swobodny przepływ w trakcie procesu mielenia, dzięki czemu z kawy zostaje wydobyta jej prawdziwa esencja. W przeciwieństwie do innych materiałów, ceramika zapobiega też przegrzaniu ziaren. Młynek ma 10 różnych ustawień, co pozwala na mielenie ulubionej kawy od drobnego – na doskonałe espresso, po grubsze dla lżejszych kaw z mlekiem. Przygotowywanie kawy według indywidualnych preferencji jeszcze nigdy nie było tak proste!

PROSTA KONSERWACJA

Za każdym razem, kiedy ekspres jest włączany lub wyłączany, system przygotowywania kawy jest automatycznie płukany wodą. Kiedy potrzebne jest odkamienianie – urządzenie wyświetla stosowny komunikat na ekranie wraz z instrukcją, jak je przeprowadzić.

Po każdym przygotowaniu napoju z mlekiem, włącza się funkcja „Milk Clean“ co gwarantuje, że w systemie nie pozostaną żadne zanieczyszczenia z mleka.

FILTR AQUACLEAN

Nowa i opatentowana innowacja Saeco – filtr „AquaClean“ gwarantuje, że dostaniesz wszystko, co oferuje ten ekspres. Dzięki temu filtrowi, będziesz mógł pić wyborną kawę za każdym razem. Ten filtr pozwala na przygotowanie aż do 5000 porcji kawy, bez odkamieniania. Jeśli filtr „AquaClean“ jest zamontowany, komunikaty o konieczności odkamieniania są automatycznie wyłączane. Zaleca się wymianę filtra co 3 miesiące.

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Pytania gości

Zostaw opinię
Recenzje (1)
Facebook Recenzje
3.0
  1. Marek Jackowski

    Rated 3 out of 5

    Czy filtr aqua clin można również zakupić – jaka jest cena i jak jest mocowany – wewnątrz czy na zewnątrz ekspresu? czy napełnianie wodą zbiornika jest od góry, czy zbiornik jest wysuwany od frontu?