Ekspres do kawy Siemens “TI9573X9RW” - Przyjaciele Kawy
Spróbuj intensywnego smaku kawy Café Liégeois „Magnifico“ , teraz 40% taniej

Ekspres do kawy Siemens “TI9573X9RW”

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje

Clear
  • Dostarczamy produkty w 2-7 dni robocze

CA

Specyfikacja techniczna

Typ

Automatyczny

Producent

Siemens

Stosowanie kawy

Kawa mielona, Kawa ziarnista

Język menu ekspresu do kawy

angielski, Czeski, Duński, fiński, Francuski, Hiszpański, niemiecki, polski, Szwedzki, Włoski

Objętość pojemnika na wodę

2.3 l

Programowana temperatura wody

Tak

Program odkamieniania

Tak

Program płukania systemu mlecznego

Tak

Program czyszczenia

Tak

Automatyczne płukanie

Tak

Moc

1500 W

Ciśnienie pompy wodnej

19 BAR

Kraj pochodzenia

Słowenia

EAN

4242003832660

Waga

12.7 kg

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Informacje o produkcje

Odkryj wyjątkową kawę dzięki w pełni automatycznym ekspresom do kawy z serii Siemens EQ9. Dzięki innowacyjnym technologiom będziesz cieszyć się wyjątkowym procesem przygotowywania kawy i efektem przypominającym pracę baristy. Spróbuj i rozkoszuj się różnorodnością pysznej kawy w zaciszu własnego domu.

DWA ODDZIELNE MŁYNKI Z DWOMA ODDZIELNYMI ZBIORNIKAMI NA ZIARNA

Aby napić się innej kawy, nie będziesz już musiał czekać, aż skończą się wcześniej wsypane ziarna. System „DualBean”” umożliwia stosowanie dwóch rodzajów kawy ziarnistej, dzięki dwóm pojemnikom i dwóm młynkom, które zapewniają czysty smak i aromat.

FUNKCJA „BARISTA MODE“ DLA PRAWDZIWYCH SMAKOSZY 

Funkcja „Barista Mode” pozwala wybrać żądaną moc kawy, objętość, temperaturę, stosunek kawy i mleka, a nawet prędkość parzenia dla każdego napoju, który chcesz przygotować. Jeszcze nigdy nie było tak łatwo cieszyć się kawą najwyższej jakości we własnym domu.

APLIKACJA „HOME CONNECT“ DLA WIĘKSZEJ WYGODY

Odkryj świat kawy z aplikacją „Home Connect“. Wybierz żądany napój, dostosuj jego parametry do swojego gustu i rozpocznij przygotowywanie za pomocą tego inteligentnego urządzenia. Funkcja listy kaw do zrobienia pozwala wybrać kilka napojów z rzędu i automatycznie parzyć je jeden po drugim – Twoi goście będą zaskoczeni! W aplikacji znajdziesz też dodatkowe przepisy na kawę, wiele przydatnych informacji na temat kawy, a nawet instrukcję obsługi ekspresu.

OSOBISTE MENU NAPOJÓW

Możesz utworzyć do 6 różnych profili z indywidualnym menu napojów. Dostosuj i zaprogramuj żądaną objętość kawy, jej moc oraz stosunek mleka i kawy.

DWIE KAWY NARAZ ZA JEDNYM PRZYCISKIEM

Funkcja „One Touch Double Cup” pozwala przygotować wszystkie napoje kawowe – czy to intensywne espresso, czy mleczne cappuccino – tylko za jednym naciśnięciem przycisku i to 2 porcje jednocześnie. Od teraz nie trzeba już czekać – wystarczy nacisnąć i już!

AUTOMATYCZNE CZYSZCZENIE SYSTEMU MLEKA

Firma Siemens opracowała w pełni automatyczne czyszczenie systemu mleka, w celu zapewnienia doskonałej higieny. Jest on automatycznie aktywowany po każdym przygotowaniu napoju i usuwa wszystkie pozostałości mleka, więc nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia systemu mleka każdego dnia.

CICHY I TRWAŁY MŁYNEK CERAMICZNY


Młynek jest bardzo cichy i wykonany z wysokiej jakości ceramiki.Do tego prawie się nie zużywa, więc możesz cieszyć się swoją maszyną i kawą wysokiej jakości przez długi czas.

FUNKCJA „AROMA DOUBLE SHOT” DLA MOCNEJ KAWY

Jest to funkcja zwłaszcza dla miłośników mocnego espresso. Dzięki „aromaDouble Shot” urządzenie automatycznie robi dwa pojedyncze espresso jedno po drugim, zamiast jednego dużego. Dzięki temu napój ma lepszy smak, mniej goryczki i więcej aromatu.

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Pytania gości

Recenzje (0)
Facebook Recenzje
Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt.