TOP OFERTA  
TOP OFERTA
TOP OFERTA

Demonstracyjny ekspres do kawy Lelit „Elizabeth PL92T“

  • Produkt demonstracyjny
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Kupując ten ekspres do kawy, zyskujesz prawo do członkostwa w programie VIP i otrzymania kuponów rabatowych o łącznej wartości 225 zł.
Zostań uczestnikiem programu VIP PRZYJACIÓŁ KAWY i otrzymaj do 5 kuponów o wartości 45 zł każdy na najbliższe zakupy w sklepie internetowym PRZYJACIELE KAWY. Więcej informacji otrzymasz na swój osobisty adres e-mail po dokonaniu zakupu. Oferta dotyczy wyłącznie osób fizycznych.
Kupując ten ekspres do kawy, otrzymasz bon o wartości 250 zł na kolejne zakupy.
Po dokonaniu płatności bon podarunkowy zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Promocje i rabaty nie łączą się. Promocja trwa do 08.11.2022.
Raty 0% na 20 miesięcy.
Oferta obowiązuje wyłącznie zakup osób fizycznych. Możesz wybrać zakup z na raty przy płatności. Dostępność produktów ograniczona. Promocja trwa do 04.10.2022.
Ten produkt był wcześniej używany w sklepie "Przyjaciele Kawy". Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów.
Tego produktu nie ma w magazynie. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się, kiedy będzie znów dostępny lub aby otrzymać ofertę na podobny produkt.

Specyfikacja techniczna

icon
Kawa mielona, Kawa w tabletkach
icon
Kraj pochodzenia Włochy
icon
2.5 l Objętość pojemnika na wodę
icon
Wymiar 27x38x31cm
icon
15 BAR Ciśnienie pompy wodnej

Informacje o produkcje

Ta linia ekspresów do kawy została zaprojektowana głównie z myślą o prawdziwych miłośnikach najwyższej jakości espresso i cappuccino. Dzięki centrum kontroli LELIT łatwo jest wydobyć z tego urządzenia wszystko to, co najlepsze.

LCC – SYSTEM CENTRALNEGO STEROWANIA LELIT

Centrum kontroli LELIT to nowy system sterowania, dzięki któremu funkcje ekspresu do kawy LELIT są jeszcze bardziej wydajne. Dzięki nowemu, wygodnemu wyświetlaczowi graficznemu LCD, sterowanie ekspresem stało się jeszcze prostsze, ponieważ zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi tendencjami. LCC umożliwia kontrolę różnych parametrów, takich jak temperatura ekstrakcji kawy i regulacja temperatury pary oraz czas przed wtryskiem. Za pomocą tego systemu można również sterować włączaniem i wyłączaniem bojlera, chronografem ekstrakcji kawy, czasem gotowości oraz licznikami całkowitych i częściowych dawek.

FUNKCJA OSZCZĘDZANIA ENERGII

Gdy urządzenie nie jest używane przez dłuższy czas, automatycznie przełącza się na tryb oszczędzania energii. To nie tylko oszczędza energię, ale także cenne zasoby dla planety.

UCHWYT DO FILTRA

Kolba do portafiltra o średnicy 58 mm z drewnianą rączką i innowacyjnym dzióbkiem „Coffee Slide“, który umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek wybranych napojów w tym samym czasie. Długość wylewki i wygodna powierzchnia gwarantują najwyższą jakość.

PODWÓJNY SYSTEM GRZEWCZY

Dwa oddzielne bojlery – jeden do pary i gorącej wody, a drugi do ekstrakcji kawy. Zapewnia to większą stabilność temperatury i umożliwia równoczesne parzenie kawy i spienianie mleka.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Demonstracyjny ekspres do kawy Lelit „Elizabeth PL92T“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt