1+1

Filtr do wody JURA Claris Pro Smart+

Ilość
-6%
179,00  169,00 
Na stanie w naszym magazynie centralnym (możliwość zakupu online).
Visa maestro mastercard blik google pay apple pay PayPo

Dostawa może wynieść 1 – 3 dni roboczych *93% zamówień jest dostarczanych następnego dnia

Filtr do wody JURA Claris Pro Smart+
Filtr do wody JURA Claris Pro Smart+
Na stanie
-6%
179,00  169,00 

Specyfikacja techniczna

Informacje o Jura Claris Pro Smart Plus (25055)

Inteligentny filtr do wody z dodatkowym plusem.


Kawa to w 98% woda, dlatego sensowna jest sugestia, że woda najwyższej jakości jest niezbędna do stworzenia najlepszych możliwych doświadczeń kawowych. Filtr wody “CLARIS Smart+” firmy JURA jeszcze bardziej rewolucjonizuje filtrację wody. Technologia filtra wody zapewnia większą higienę w ekspresie do kawy, począwszy od samego zbiornika na wodę. Wybierając “CLARIS Pro Smart+”, zwiększasz ochronę, bezpieczeństwo produktu i żywotność ekspresu do kawy, dzięki czemu możesz cieszyć się idealną filiżanką kawy za każdym razem.


JESZCZE LEPSZA HIGIENA I CZYSTOŚĆ


“CLARIS Smart+” wzmacnia sprawdzoną, profesjonalną zasadę up-flow, która filtruje dokładną ilość wody wymaganą przy każdym parzeniu kawy. A “plus”? To dodatek kapsułki zawierającej naturalne składniki aktywne.Naturalny ruch wody powoduje, że przepływa ona delikatnie przez kapsułkę, stabilizując ją poprzez kontakt. Efektem jest mniejsza ilość kamienia i maksymalna czystość w zbiorniku wody.


NADAJE SIĘ DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WODY SIECIOWEJ


Dzięki innowacyjnej formule te wkłady filtracyjne nadają się do wody sieciowej w każdym miejscu na świecie. Wysoce efektywne granulki stale filtrują węglan wapnia do optymalnego poziomu (nawet przy niskiej twardości wody) i redukują poziom substancji szkodliwych i pogarszających smak, takich jak chlor, skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Twoja woda do zaparzania zachowuje ważne minerały i fluorki, które pomagają ujawnić smak twojego naparu. Optymalna stabilizacja poziomu węglanu wapnia w zbiorniku wody, w połączeniu z efektywną filtracją podczas przygotowywania kawy, zapewnia maksymalną higienę i jakość wody dla idealnego aromatu kawy.


AUTOMATYCZNE WYKRYWANIE FILTRA


Aby umożliwić komunikację filtra i ekspresu do kawy, JURA wykorzystuje nowoczesną technologię RFID. Każdy ekspres wyposażony w Inteligentny System Wody (I.W.S.®) firmy JURA rozpoznaje, kiedy filtr jest włożony i automatycznie przełącza się na tryb filtra. Gdy pojemność filtra jest prawie wyczerpana, ekspres monituje użytkownika o wymianę filtra. Jeśli filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie aktywuje tryb odkamieniania. Po pewnym czasie użytkownik zostanie poproszony o odkamienienie urządzenia. Można to zrobić dopiero po wyjęciu filtra, dzięki czemu nie ma już ryzyka popełnienia przez użytkownika błędów wynikających z nieporozumień.


POJEMNOŚĆ FILTRA 


“Claris” zapewnia idealną jakość wody dla doskonałej filiżanki kawy. Pojemność wkładu filtracyjnego zależy od twardości wody:


– przy 1-10° dH: do 300 l

– przy 11-12° dH: do 240 l

– przy 13-15° dH: do 180 l

– przy 16-20° dH: do 120 l

– przy 21-25° dH: do 95 l

– przy 26-30° dH: do 80 l


KOMPATYBILNOŚĆ 


– GIGA X3G2 (EA)

– GIGA X8G2 (EA)

– WE6

– WE8 (2016)

– WE8 (2019)

– X10

– X6

– X6 (EA)

– X8 (EA) 

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Jura Claris Pro Smart Plus (25055) opinie

0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Filtr do wody JURA Claris Pro Smart+”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt