MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Filtr do wody JURA Claris Smart Mini

5.00
Otrzymaj ofertę
Gdzie można obejrzeć produkt?
ul. Pańska 77/79, Warszawa
Niedostępne
ul. Ludwika Rydygiera 16/U7
Niedostępne
Filtr do wody JURA Claris Smart Mini
Filtr do wody JURA Claris Smart Mini
Na stanie
47,90  45,50 

Specyfikacja techniczna

Informacje o produkcje

Kawa składa się w 98% z wody, dlatego bardzo ważne jest, aby była ona najwyższej jakości, żeby smak kawy był jak najlepszy. Filtry JURA „Claris Smart“ to całkowicie nowe podejście do filtracji wody. Technologia RFID (Radio Frequency Identification), która jest używana po raz pierwszy, pozwala ekspresowi stale monitorować stan filtra. Wykrywa nowo wstawiony filtr i automatycznie aktywuje odpowiedni tryb. Poprzez ciągłe gromadzenie informacji o wykorzystaniu, może poinformować użytkownika, kiedy filtr powinien zostać wymieniony. To nie tylko ułatwia korzystanie z filtra, ale także zapewnia optymalną wydajność.

ODPOWIEDNI DLA RÓŻNEJ WODY ZE WSZYSTKICH ŹRÓDEŁ

Filtry „Claris Smart“ działają zgodnie z zasadą profesjonalnej filtracji wstępnej i dokładnie czyszczą ilość wody potrzebnej do przygotowania kawy. Specjalne wkłady filtrujące są idealne do filtrowania wody z kranu na całym świecie. Zmodyfikowane paletki zastosowane w filtrze optymalnie usuwają osady wapienne (nawet gdy woda nie jest twarda) i zmniejszają stężenie wszystkich szkodliwych substancji wydajniej niż inne filtry. Jednocześnie zachowane zostają wszystkie minerały i fluorki, które wspomagają smak kawy. Optymalne usuwanie kamienia i skuteczne filtrowanie szkodliwych substancji zawsze zapewnia najlepszą jakość wody, co pozwala uzyskać doskonały aromat kawy.

Nadaje się do modeli ekspresów do kawy JURA:

– ENA 4 (EA)

– ENA 4 (EB)

– ENA 8

– ENA 8 (EC)

– ENA 8 (ECS)

Często Zadawane Pytania

Zakupiłem ekspres do kawy "JURA ENA 8" 1,5 miesiąca temu, ale na ekranie pojawia się już komunikat o konieczności wymiany filtra. Czy to możliwe, że pierwszy filtr nie nadaje się już do użytku? W instrukcji konserwacji jest napisane, że filtr "Claris" nadaje się do wszystkich rodzajów wody (używamy wody z lokalnego zakładu wodociągowego).

Przede wszystkim ważne jest, aby prawidłowo określić twardość wody, której używasz. Można to zrobić za pomocą testu wody, który jest dołączony do zestawu tego urządzenia. Jeśli w ustawieniach urządzenia podasz prawidłową twardość wody, urządzenie dokładnie obliczy, jak często należy wymieniać filtr. W zależności od twardości twojej wody może być konieczna wymiana filtra co 50-80 litrów (liczba ta obejmuje wodę używaną do płukania).

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 0 0

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Opinie

5.00
6 opinie
100%
0%
0%
0%
0%

Zostaw opinię

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt