Kawa ziarnista specialty Fucking Strong Coffee Nicaragua, 250 g
Dostawa może wynieść 1 – 3 dni roboczych * 93% zamówień jest dostarczanych następnego dnia

Specyfikacja techniczna
Podstawowe cechy
Wymiary i waga
Informacje o produkcje
Kawa ta charakteryzuje się niezwykle delikatnym smakiem i intensywnym aromatem. W trakcie przygotowania ujawniają się nuty ciemnej czekolady i malin.
Ziarna te pochodzą z Nikaragui, a konkretnie z regionu Nueva Segovia. Mała grupa rolników uprawiających tę kawę z siedzibą na północy, bierze udział w projekcie eksportu kawy speciality o nazwie Expocamo, który promuje zrównoważone rolnictwo. „Fucking Strong Coffee“ współpracuje z rolnikami zaangażowanymi w ten projekt od 2019 roku. Efektem tej współpracy jest ta wyjątkowa pyszna kawa.
Dzięki metodzie palenia omni, kawa ta nadaje się do wszystkich metod parzenia. Jej smak ujawnia się szczególnie dobrze przy użyciu kawiarki, przelewowego ekspresu do kawy czy Aero Pressa.
KRAJ: Nikaragua
REGION: Nueva Segovia
PRODUCENT: Expocamo
WYSOKOŚĆ: 1100 – 1500 m
PROCES: Wodny
STOPIEŃ WYPALENIA: Średni
WYCZUWALNE SMAKI: Ciemna czekolada, Maliny, Egzotyczne owoce
Rodzaj: Palona kawa ziarnista.
Sposób przechowywania: Suche, chłodne miejsce.
Specyfikacja kawy
Często Zadawane Pytania
Zadaj pytanie dotyczące produktu
Polecam, kawa smaczna i aromatyczna