Plastikowy filtr Hario "V60-2" - Przyjaciele Kawy
LETNIA WYPRZEDAŻ DO -45%

Plastikowy filtr Hario “V60-2”

( 0 )
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Clear
  • Dostarczamy produkty w 2-7 dni robocze

Specyfikacja techniczna

Typ

Dodatki do ekspresów do kawy

Producent

Hario

Kraj pochodzenia

Japonia

EAN

4977642723023

Waga

100 g

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Informacje o produkcje

Chcesz zacząć korzystać z alternatywnych metod zaparzania kawy, ale nie wiesz co wybrać? Filtr Hario “V60-2” jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Ten japoński gadżet pozwala wydobyć z kawy to co najlepsze w prosty, ale skuteczny sposób. Zaskocz znajomych bogatym smakiem i aromatem kawy oraz techniką jej przygotowania!

Hario “V60-2” pozwala na jednorazowe zaparzenie 300 – 500 ml kawy, co daje nam nawet kilka porcji. Wersja z tworzywa sztucznego jest najmniej kosztownym wyborem spośród filtrów V-60, jednak nie gorszym od innych pod względem doznań smakowych. Ponadto, plastikowe wykonanie zapewnia wytrzymałość i komfort, jeśli chcesz używać Hario V-60 podczas wycieczek. Stożkowy kształt i specjalne rowki na wewnętrznej stronie filtra zapewniają doskonały przepływ wody.

Do przygotowania pysznej kawy potrzeba nam świeżo zmielonej kawy, wysokiej jakości papierowego filtra, ulubionej filiżanki i wagi, do zważenia odpowiedniej ilości kawy. Przygotowanie naparu trwa zalewdie 3-4 minuty. 

Do plusów tej metody powinno zaliczać się także bardzo łatwe czyszczenie. Po użyciu, wystarczy wyjąć filt i umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce. To wszystko!

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Pytania gości

( 0 )

Ocena:
Dziękujemy! Twój komentarz będzie moderowany i wkrótce ukaże się na stronie!

Nie ma jeszcze recenzji.

preloader