OFERTY MIESIĄCA
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS

Szklanka do latte Loveramics „Urban Glass (Clear)“, 360 ml

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Ilość
59,49 

Dostawa może wynieść 1 - 3 dni roboczych * 85% zamówień jest dostarczanych następnego dnia.

Specyfikacja techniczna

Informacje o produkcje

Szkło to wspaniała, bardziej zrównoważona alternatywa dla porcelany. Jako materiał, jest w 100% przetwarzalne, trwałe i nieporowate. Niestety, wybór szklanek, które byłyby odpowiednie zarówno dla profesjonalnych baristów, jak i zwykłych miłośników kawy, jest dziś nadal bardzo ograniczony. Zauważywszy ten brak na rynku, firma Loveramics wykorzystała wszystko, czego nauczyła się podczas procesu produkcji profesjonalnych filiżanek do kawy i wykorzystała swoje bogate doświadczenie przy produkcji tej wspaniałej szklanki do latte.

Ścianki szkła mają grubość 5 mm, dzięki czemu wyjątkowo dobrze zatrzymują ciepło. Skręcona powierzchnia zewnętrzna w wyjątkowy sposób załamuje światło, podczas gdy zakrzywione wnętrze posiada te same cechy, które można znaleźć w porcelanowych filiżankach Loveramics. Ciągła krzywizna pozwala na pełne rozwinięcie się cremy i zapewnia niezapomniane wrażenia podczas picia kawy. 

Dzięki pojemności 360 ml, szklanka jest idealna na porcję ulubionego zimnego lub ciepłego napoju. Nie bój się eksperymentować – szklanka nadaje się nie tylko do jakiegoś latte, ale jest również idealna do gazowanych napojów imprezowych lub zwykłej wody stołowej!

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Szklanka do latte Loveramics „Urban Glass (Clear)“, 360 ml”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt