-40%

Wysoki szklany dzbanek z pokrywką Loveramics Brewers, 500 ml

Wyprzedane

Dostawa może wynieść 1 – 3 dni roboczych *93% zamówień jest dostarczanych następnego dnia

Gdzie można obejrzeć produkt?
ul. Pańska 77/79, Warszawa
Niedostępne
ul. Ludwika Rydygiera 16/U7
Niedostępne
Wysoki szklany dzbanek z pokrywką Loveramics Brewers, 500 ml
Wysoki szklany dzbanek z pokrywką Loveramics Brewers, 500 ml
Na stanie
130,99  104,79 

Specyfikacja techniczna

Video

Brewers - Coffee Dripper - Loveramics
Brewers - Coffee Dripper - Loveramics

Informacje o produkcje

Ten wysoki szklany dzbanek z kolekcji Loveramics “Brewers” jest kompatybilny ze stojakiem na drippery “Brewers” lub tylko z samymi dripperami. Użyj go do serwowania kawy, herbaty, sosu lub czegokolwiek innego, co przyjdzie Ci do głowy. Nie bój się być kreatywnym! Żaroodporne szkło, z którego wykonany jest ten dzbanek, zostało pogrubione w celu zwiększenia wytrzymałości w gorączkowym środowisku kawiarnianym. 

O kolekcji “Brewers”: 

Loveramics zawsze stara się poprawić Twoje doświadczenie związane z parzeniem i dostarczyć kreatywnych rozwiązań do codziennego życia. Kolekcja “Brewers” ma pomóc Ci cieszyć się kawą bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz możesz odkryć wszystkie wspaniałe smaki ukryte w każdym rodzaju ziaren i palenia, wydobywając z nich pełny potencjał lub swój osobisty smak. Dzięki wykwintnym narzędziom do parzenia i zastawie stołowej z “Brewers” możesz naprawdę zaparzyć kawę na swój własny sposób.

Zaprojektowany przez Simona Stevensa 

Simon Stevens jest wielokrotnie nagradzanym projektantem produktów i siłą napędową w dziedzinie projektowania ceramiki. Simon pracował z niektórymi z najbardziej prestiżowych producentów ceramiki na świecie i prowadził wykłady na ten temat w całej Wielkiej Brytanii. Kierował zespołami projektowymi dla marek lifestylowych, a obecnie kontynuuje swoją karierę projektanta w Simon Stevens Design Studio z siedzibą w Londynie. Dynamiczna kreatywność Simona sprawiła, że jego najbardziej udane projekty znalazły się w stałych kolekcjach Victoria and Albert Museum oraz Frankfurt Museum of Applied Art.

***

Loveramics to uznana na całym świecie marka ceramiki z Hong Kongu. Będąca synonimem jakości i kunsztu, cieszy się rosnącą popularnością na całym świecie.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Opinie

0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Wysoki szklany dzbanek z pokrywką Loveramics Brewers, 500 ml”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt