Kawa C. Liégeois Magnifico -40% Zobacz więcej

Zestaw do konserwacji Saeco „CA6707/00”

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Tego produktu nie ma w magazynie. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się, kiedy będzie znów dostępny lub aby otrzymać ofertę na podobny produkt.

Informacje o produkcje

Aby ekspres do kawy działał prawidłowo i przygotowywał kawę dobrej jakości, wymaga odpowiedniego czyszczenia. Zestaw do konserwacji ekspresu do kawy Saeco „CA6707/00” zawiera to co potrzebne, aby wzystkie główne funkcje urządzenia działały niezawodnie.

Zestaw zawiera środek do czyszczenia systemu mleka, do usuwania tłuszczu z kawy, filtr do wody „AquaClean” i olejek do natłuszczania jednostki zaparzającej. Zestaw wystarcza aż na pół roku!

FILTR AQUACLEAN

Nowa i opatentowana innowacja Saeco – filtr „AquaClean” gwarantuje, że dostaniesz wszystko, co oferuje ten ekspres. Dzięki temu filtrowi, będziesz mógł pić wyborną kawę za każdym razem. Ten filtr pozwala na przygotowanie aż do 5000 porcji kawy, bez odkamieniania. Jeśli filtr „AquaClean” jest zamontowany, komunikaty o konieczności odkamieniania są automatycznie wyłączane. Zaleca się wymianę filtra co 3 miesiące.

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SYSTEMU MLEKA

Stosowanie tego środka zapewnia higienę systemu mleka ekspresu do kawy. Chroni on nie tylko przed jego zapchaniem, ale także polepsza smak kawy. Czyszczenie z pomocą tego środka rekomenduje się przeprowadzać raz w miesiącu.

TABLETKI USUWAJĄCE KAWOWY TŁUSZCZ

Ten środek usuwa wszystkie pozostałości tłuszczu znajdującego się w ekspresie do kawy. Dzięki temu gwarantuje, że każda przygotowana porcja kawy będzie mieć idealny smak i aromat. Rekomenduje się stosowanie tego środka raz w miesiącu.

OLEJEK DO JEDNOSTKI ZAPARZAJĄCEJ

Ten smar Saeco pomaga w zabezpieczaniu elementu grzewczego ekspresu do kawy. Jego regularne czyszczenie gwarantuje, że części ruchome będą działać płynnie. Jest to produkt w pełni bezpieczny.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Typ Do czyszczenia systemu mlecznego
Producent Saeco
Kraj pochodzenia Rumunia
EAN 8710103770800

Wymiary i waga

Waga 540 g

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Zestaw do konserwacji Saeco „CA6707/00””

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt