MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Gastronomiczne ekspresy do kawy Lelit

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Pojemnik na mleko
Cechy
Proces
Ilość produktów w zestawie
Typ
Typ
Wynik w skali SCA
Promocje

O ekspresie gastronomicznym Lelit

Profesjonalne ekspresy gastronomiczne Lelit to wyrafinowane urządzenia, zaprojektowane z myślą o branży komercyjnej. Barista albo baristka mogą regulować wiele parametrów, które są niezbędne, aby ziarna ujawniły cały swój potencjał.

Cechy gastronomicznych ekspresów Lelit

Z precyzją i niezawodnością, wszystkie ekspresy do kawy Lelit umożliwiają przygotowywanie doskonałych specjałów nawet na większą skalę. Oto, co wyróżnia urządzenia gastronomiczne:

Pełna kontrola nad naparem. Dzięki zaawansowanym funkcjom i technologii, gastronomiczne ekspresy do kawy Lelit zapewniają doskonałą kontrolę nad każdym aspektem procesu parzenia. Przykładowo, Lelit Bianca pozwala wybrać pożądane ciśnienie wody. Co więcej, za pomocą systemu sterowania LCC możesz dopasować temperaturę wody do kawy i pary.

Niezawodność i wydajność. Solidna konstrukcja i jakościowe materiały gwarantują niezawodność i wydajność w intensywnych warunkach pracy. Gastronomiczne ekspresy do kawy Lelit mają pojemne zbiorniki na wodę oraz szybki system podgrzewania. Na przykład Lelit GiuliettaX posiada 10-litrowy bojler, który automatycznie napełnia się wodą po podłączeniu do sieci. Dodatkowo jest wyposażony nawet w dwie grupy zaparzania! Czy już Cię przekonaliśmy, że ekspresy gastronomiczne Lelit są zawsze przygotowane obsłużyć ogromne kolejki klientów?

Połączenie funkcjonalności i estetyki. Ponadto, ekspresy gastronomiczne Lelit cechuje elegancki design i estetyczne wykonanie, które dodadzą prestiżu Twojemu lokalowi gastronomicznemu. Te ekspresy są nie tylko niezastąpione w codziennej pracy, ale także stanowią wizualne wcielenie wysokiej jakości i klasy.

Ekologia. Firma Lelit do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje materiały nadające się do recyklingu. Oznacza to, że po zakończeniu długiego okresu użytkowania sprzętu, jego elementy odrodzą się ponownie w innej formie. 

Odkryj ekspres gastronomiczny Lelit!

Gastronomiczne ekspresy do kawy Lelit to doskonały wybór dla restauracji, kawiarni i innych placówek, które dążą do serwowania doskonałej kawy na najwyższym poziomie. Jeżeli potrzebujesz pomocy, aby znaleźć dobry ekspres kolbowy do kawiarni, dopasowany do swoich potrzeb, zwróć się z pytaniami do pracowników Przyjaciół Kawy. Z pewnością rozwiążą wszystkie Twoje wątpliwości!

Czytaj więcej