Ekspres do kawy LELIT „Bianca PL162T“ - Przyjaciele Kawy
Spróbuj intensywnego smaku kawy Café Liégeois „Magnifico“ , teraz 40% taniej

Ekspres do kawy LELIT „Bianca PL162T“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje

Przygotowywane napoje

Espresso Gorąca woda Kawa czarna Para
Otrzymaj ofertę

Możesz też potrzebować

Do zapłaty: 353.98

Oszczędzasz

Specyfikacja techniczna

Typ

Półautomatyczny

Producent

Lelit

Gwarancja

24 miesiące

Stosowanie kawy

Kawa mielona, Kawa w tabletkach

Objętość pojemnika na wodę

2.5 l

Typ cappucinatore

Spieniacz parowy

Czy ekspres do kawy ma opcję goracej wody?

Tak

Obsługa

Manualna

Dysza parowa

Tak

Średnica portafiltra w kolbie

58 mm

Moc

1400 W

Głębokość

40 cm

Wysokość

40 cm

Szerokość

29 cm

Kraj pochodzenia

Włochy

EAN

8009437000326

Waga

22 kg

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Informacje o produkcje

Każdy ekspres do kawy LELIT został zaprojektowany i wykonany w celu zapewnienia optymalnej temperatury i ciśnienia wody potrzebnych do przygotowania idealnego espresso. Dzięki tym ekspresom do kawy możesz mieć w domu cząstkę włoskiej tradycji.

KONTROLOWANY PRZEPŁYW KAWY

Przekręcając pokrętło, można zmieniać przepływ wody, aż do osiągnięcia 10 barów. W ten sposób można ręcznie regulować ekstrakcję, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt z każdym rodzajem kawy ziarnistej.

LCC – SYSTEM CENTRALNEGO STEROWANIA LELIT

Centrum kontroli LELIT to nowy system sterowania, dzięki któremu funkcje ekspresu do kawy LELIT są jeszcze bardziej wydajne. Dzięki nowemu, wygodnemu wyświetlaczowi graficznemu LCD, sterowanie ekspresem stało się jeszcze prostsze, ponieważ zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi tendencjami. LCC umożliwia kontrolę różnych parametrów, takich jak temperatura ekstrakcji kawy i regulacja temperatury pary oraz czas przed wtryskiem. Za pomocą tego systemu można również sterować włączaniem i wyłączaniem bojlera, chronografem ekstrakcji kawy, czasem gotowości oraz licznikami całkowitych i częściowych dawek.

UCHWYT DO FILTRA

Kolba do portafiltra o średnicy 58 mm z drewnianą rączką i innowacyjnym dzióbkiem „Coffee Slide“, który umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek wybranych napojów w tym samym czasie. Długość wylewki i wygodna powierzchnia gwarantują najwyższą jakość.

ZBIORNIK WODY Z AUTOMATYCZNYM PRZEŁĄCZNIKIEM

Zamiast bezpośredniego podłączenia do wody możliwe jest użycie zbiornika z automatycznym przełącznikiem. Można go łatwo umieścić i wyjąć, co ułatwia czyszczenie. Znajduje się on na zewnątrz urządzenia, dzięki czemu woda nie nagrzewa się zbyt mocno i pojemnik można umieścić na dowolnej z trzech powierzchni korpusu urządzenia.

PODWÓJNY SYSTEM GRZEWCZY

Dwa oddzielne bojlery – jeden do pary i gorącej wody, a drugi do ekstrakcji kawy. Zapewnia to większą stabilność temperatury i umożliwia równoczesne parzenie kawy i spienianie mleka.

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Pytania gości

Recenzje (0)
Facebook Recenzje
Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt.