Cała linia kaw Mokito -40%!

Ekspres do kawy De’Longhi „Perfecta Evo ESAM 420.40.B”

  • NOWOŚĆ
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje

Przygotowywane napoje

Cafè Latte Cappuccino Espresso Flat white Gorąca woda Gorące mleko Long black Lungo Podwójny espresso Podwójny ristretto Ristretto
Otrzymaj ofertę

Informacje o produkcje

Włoskie ekspresy do kawy Bean-to-cup De’Longhi Perfecta Evo zostały stworzone, aby cieszyć się doskonałym smakiem kawy w domu. Szeroki wybór napojów przygotowuje się za jednym dotknięciem: tradycyjne espresso, cappuccino, czarną kawę, a nawet dzbanek kawy. Intuicyjny ekran LCD ułatwia wybór żądanego napoju lub funkcji. De’Longhi zapewnia również łatwą konserwację, dzięki czemu masz więcej czasu na wypicie pysznej kawy.

SZEROKA RÓŻNORODNOŚĆ NAPOJÓW ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Ten ekspres do kawy przygotowuje wszystkie ulubione napoje za jednym dotknięciem. Na głównym panelu znajdziesz 4 najpopularniejsze przepisy: espresso, kawę, cappuccino i latte macchiato. W menu możesz dodatkowo wybrać i cieszyć się: ristretto, espresso lungo, długą kawą, doppio +, latte, flat white, cappuccino +, gorącym mlekiem, gorącą wodą, a nawet dużym dzbankiem czarnej kawy (tylko za jednym dotknięciem przygotujesz do 750 ml kawy o pysznym i bardzo lekkim smaku). Jest to bardzo wygodna funkcja, gdy w tym samym czasie chcemy przygotować kawę dla kilku osób lub większą porcję do śniadania lub innego spotkania w większym gronie (dzbanek można kupić osobno).

SYSTEM LATTECREMA DLA IDEALNYCH NAPOJÓW NA BAZIE MLEKA

Automatyczny system LatteCrema do przygotowywania pianki mlecznej i gorącego mleka jest niezależny od systemu parzenia kawy, posiada własny bojler. Pianka mleczna / gorące mleko są przygotowywane w krótkim czasie i we właściwej temperaturze. Łatwa w zamontowaniu karafka na mleko posiada specjalne pokrętło służące do regulacji gęstości pianki mlecznej: od gorącego mleka przez jedwabistą lekką piankę mleczną do gęstej pianki mlecznej do cappuccino. Oprócz zwykłego mleka krowiego można w niej używać napojów roślinnych: np. sojowego, migdałowego lub ryżowego (jakość pianki mlecznej zależy od wybranego producenta i indywidualnego produktu). Po wybraniu funkcji „Clean” system mleka jest płukany. Karafkę można łatwo zdemontować, a jej wszystkie części myć w zmywarce.Gdy nie jest używana może pełnić funkcję pojemnika na mleko w lodówce.

INTUICYJNA KONTROLA

Szeroki wyświetlacz LCD i zrozumiałe ikony różnych napojów i funkcji ułatwiają obsługę urządzenia. Przed przygotowaniem każdego specjału możesz każdorazowo zmienić moc napoju. Za pomocą przycisku „My” możesz zapisać dowolne parametry kawy (moc, ilość kawy i mleka) zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

ŁATWA KONSERWACJA

W De’Longhi idealna higiena jest prosta w utrzymaniu: najważniejszy element ekspresu – jednostkę zaparzającą – w łatwy sposób można wyjąć i wyczyścić; zintegrowany program odkamieniania i filtr wody chronią urządzenie przed osadzaniem się kamiennego osadu; kratka tacki ociekowej ma czerwony wskaźnik poziomu wody, który unosi się nad powierzchnię tacki ociekowej, gdy jest w niej dużo wody (kratkę można myć w zmywarce); pojemnik na resztki kawy (mieszczący 14 porcji) można łatwo wyjąć i wyczyścić; pokrywa tacy ociekowej jest pokryta specjalnym materiałem zapobiegającym zarysowanie, dzięki czemu dłużej zachowuje swój ładny wygląd; system mleka posiada funkcję automatycznego płukania za pomocą przycisku „Clean”, a w celu dokładniejszego wyczyszczenia, wszystkie jego części można łatwo zdemontować i umyć w zmywarce.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

TypAutomatyczny
ProducentDe'Longhi
Stosowanie kawyKawa mielona, Kawa ziarnista
Objętość pojemnika na wodę1.4 l
Typ cappucinatoreZintegrowany pojemnik na mleko
Czy ekspres do kawy ma opcję goracej wody?Tak
Czy ekspres do kawy ma opcję gorącego mleka?Tak
Program czyszczeniaTak
Moc1450 W
EAN8004399334366

Pojemność

Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą250 g
Program odkamienianiaTak

Ustawienia

Wybór porcji kawy z mlekiem1
Regulowana wysokość wylewki kawy135 mm
Programowana temperatura wodyTak
Pojemnik na fusy (ilość porcji)14

Programy konserwacji

Regulacja objętości napojuTak
Regulacja mocy kawyTak
Program płukania systemu mlecznegoTak
Automatyczne płukanieTak

Wymiary i waga

Głębokość42.5 cm
Wysokość40 cm
Szerokość28.1 cm
Waga11.9 kg

Często Zadawane Pytania

Prześlij swoje pytanie

Recenzje
(0)
Komentarze na Facebooku
()
0
0 opinie
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)