11+ lat doświadczenia | > 1 mln zadowolonych klientów | Ocena klientów 9.64/10

Ekspres do kawy Nitro BROOD „Dual Tap“

  • NOWOŚĆ
  • Tylko w e-sklepie
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Ilość
20.590,00 
  • Dostawa może wynieść 3 - 6 tygodnie
CA

Informacje o produkcje

Ten ekspres do kawy Nitro BROOD „Dual Tap” w zasadzie oznacza: kawy nitro wykonane w sposób prosty. Producent nazywa go najbardziej zaawansowanym systemem dozowania kawy nitro na świecie. Z tym urządzeniem można serwować napoje z dodatkiem azotu (z prędkością 124 litrów / 400 szklanek na godzinę!) praktycznie bez konieczności ustawiania: 100% Plug & Play! 

TECHNOLOGIA

Azot jest gazem obojętnym, który stanowi prawie 80% atmosfery, którą oddychamy. Ekspres do kawy Nitro BROOD „Dual Tap” wychwytuje azot z otaczającego powietrza, a następnie izoluje go od innych gazów i kompresuje do serwowanych napojów. Proces ten jest w 100% naturalny.

NAPOJE WEDŁUG WŁASNEGO WYBORU

Z ekspresem Nitro BROOD „Dual Tap” możesz serwować nie tylko napoje kawowe – może to być dowolny napój cold brew z dodatkiem azotu: soki nitro, koktajle nitro, herbaty nitro lub każdy inny napój według Twojego gustu. Wszystkie będą serwowane na żądanie w ciągu kilku sekund – nie ma potrzeby uzupełniania azotu już nigdy więcej!

ZIMNE I SMAKOWITE

Fuzja azotu z wybranym przez Ciebie płynem daje imponującą gładkość i wzmacnia naturalny smak Twojego napoju. Co więcej – serwowane przez Ciebie napoje będą nie tylko smaczne, ale i orzeźwiające: dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia temperatura przy kranie utrzymuje się na poziomie zaledwie 2 stopni Celsjusza!

ŁATWY W UŻYCIU

Ekspres do kawy Nitro BROOD „Dual Tap” wymaga jedynie gniazdka 220V i nie wymaga podłączenia do wody. Proces czyszczenia został zaprojektowany tak, aby był prosty i przyjazny dla użytkownika.

***

BROOD to firma produkująca napoje z siedzibą w Toronto, założona w 2015 roku. Pierwsza innowacja BROOD zawierała opatentowaną technologię bezzbiornikowego dostarczania nitro i pierwszą na świecie maszynę o podwójnej temperaturze z systemem gorącym i zimnym. 

http://www.curiozity.eu/dual-tap-nitro

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Typ Inne ekspresy do kawy
Producent Brood
Kolor Czarny
Gwarancja 12 miesiecy
Kraj pochodzenia Kanada

Wymiary i waga

Głębokość 37.5 cm
Wysokość 48.5 cm
Szerokość 30 cm
Waga 37 kg

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Ekspres do kawy Nitro BROOD „Dual Tap“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt