left-image right-image
Walentynki już za:
 • 00

  Dni

 • 00

  Godz.

 • 00

  Min.

 • 00

  Ust.

Okaż miłość z naszą walentynkową kawą
"Be My Valentine ..."
bottom-image
Dla Twojej Walentynki
1+1 PARALLEL 1 kg kawa ziarnista. Znajdziesz ją tutaj.

Ekspresy do kawy Rocket Espresso

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Promocje

O ekspresach do kawy Rocket Espresso

Rocket Espresso produkuje jedne z najlepszych ekspresów do kawy na świecie, zgodnie z włoską tradycją Fatto a Mano – ręcznej produkcji. Za firmą stoi mały zespół rzemieślników z Mediolanu, który nieustannie pracuje, by tworzyć domowe i półprofesjonalne ekspresy kolbowe z niespotykaną starannością i dbałością o szczegóły.

Ekspresy do kawy Rocket Espresso zaprojektowano, by dzień w dzień raczyły miłośników wybitnym espresso. By stworzyć jedne z najlepszych dostępnych na rynku ekspresów, Nowozelandczyk Andrew Meo i Włoch Daniele Berenbruch połączyli filozofie z dwóch przeciwległych stron świata w mediolańskiej fabryce. Każdy model ma zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego fana espresso. 

Domowe ekspresy do kawy produkcji Rocket Espresso

Rocket Espresso “EPICA”

Ze swoimi panelami obudowy w stylu vintage i ręczną dźwignią, ekspres kolbowy Rocket Espresso „Epicałączy to, co najlepsze w tradycji i najnowszych technologiach z doskonałym użytkowaniem. Model posiada grupę bezpośrednio przy bojlerze (to pomaga w utrzymaniu stabilności temperaturowej), pompę ciśnieniową regulowaną przy pomocy ręcznej dźwigni, jak i bojler o pojemności 3,6 litra.

Ekspres ten może być podłączony bezpośrednio do źródła wody, lub pobierać ją z wbudowanego pojemnika. Wykorzystuje on stabilność temperaturową i elastyczność parametrów celem przygotowania idealnego kubka kawy za każdym razem.

Tym, co oferuje „Epica” jest niezrównana precyzja i możliwość kontroli każdego etapu procesu parzenia. Została stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy cenią zarówno styl, jak i funkcjonalność.

Rocket Espresso “R NINE ONE”

Duma i chluba Rocket Espresso, model “R Nine One” został zaprojektowany do użytku domowego, lub do małych biur. Zawiera wiele najnowszych technologii, które można odnaleźć w profesjonalnych ekspresach wyprodukowanych przez Rocket. Oprócz upiększanie otaczającej cię przestrzeni stylowym wyglądem, zaparzy on także perfekcyjny kubek kawy.

Dzięki grupie zamontowanej bezpośrednio przy bojlerze i cyfrowej kontroli temperatury PID, stabilność temperaturowa jest gwarantowana. Wykorzystano również innowacyjny system profilowania ciśnienia, którego można użyć w celu regulacji procesu parzenia kawy i w rezultacie jego pełnej kontroli. Można to zrobić przy użyciu pięciu z góry ustawionych programów, lub ręcznej dźwigni.

Wbudowana pompa wolumetryczna z wiecznymi magnesami zapewnia precyzyjne i ciche działanie. Opcja użycia wbudowanego zbiornika na wodę lub podłączanie „R Nine One” do zewnętrznego źródła wody również jest przydatna.

Rocket Espresso “R 60V”

Ekspres „R 60V” posada dwa bojlery kontrolowane przy użyciu systemu PID, jak i opcję profilowania ciśnienia. Tradycyjnie w celu zaparzenia idealnego kubka espresso i wydobycia z ziarna wszelkich aromatów używa się ciśnienia w wysokości 9 barów. Wyjątkowy system profilowania ciśnienia w „R 60V” daje możliwość regulacji pompy ciśnieniowej używanej w czasie ekstrakcji, w rezultacie dając ci kawę jeszcze wyższej jakości.

Pięciostopniowy system profilowania ciśnienia używany w Rocket Espresso dzieli cały proces parzenia na 5 odcinków czasowych i pozwala użytkownikowi na zastosowanie innego ciśnienia do każdego z nich, wydobywając większą ilość smaków. Pompa rotacyjna, często spotykana w profesjonalnych ekspresach zapewnia ciche działanie, pozwala też na wybór pomiędzy zbiornikiem, a zewnętrznym źródłem wody.

Panel obsługi urządzenia pozwala na regulację wielu ustawień zdalnie, przy pomocy pilota lub systemu Wi-Fi. Możesz też monitorować temperaturę, ciśnienie i czas ekstrakcji w czasie rzeczywistym.

Rocket Espresso “R CINQUANTOTTO”

Model „R Cinquantotto” posiada w sobie technologie zaadaptowane z profesjonalnych ekspresów Rocket. Dwa osobne, kontrolowane przez PID bojlery zapewniają stabilność temperaturową i idealny smak kawy. Pompa rotacyjna – ważna funkcja ekspresów profesjonalnych – gwarantuje ciche działanie i pozwala na wybór między wewnętrznym zbiornikiem wodnym, jak i opcją podłączenia ekspresu bezpośrednio do głównego źródła wody w miejscu zamieszkania.

Jeśli chodzi o perfekcyjność parzonego espresso, kluczowy jest czas ekstrakcji. Dzięki wbudowanemu stoperowi, będziesz mieć możliwość jego łatwego monitorowania. „R Cinquantotto” obsługuje się przy użyciu dotykowego panelu kontroli, który musi być osobno podłączony do urządzenia. Posiada on automatyczną funkcję włączania i wyłączania, więc ekspres jest gotowy do działania kiedy tylko chcesz. Panel można łatwo wyjąć, by zachować klasyczną estetykę, z której znane jest Rocket Espresso.

Rocket Espresso “CRONOMETRO R”

Funkcje zapożyczone bezpośrednio z linii komercyjnych ekspresów dają modelom „Cronometro” jakość znaną z masywnych urządzeń dla profesjonalistów. Z cyfrowym stoperem, kontrolą temperatury PID, izolowanym bojlerem i płytami końcowymi bojlera o grubości 9 mm, „Cronometro” gwarantuje stabilność i doskonałą kontrolę temperatury. Dzięki pompie rotacyjnej (to do niej odnosi się litera “R” w nazwie) ciche i niezawodne działanie jest gwarantowane. Wybierać możesz pomiędzy wewnętrznym zbiornikiem na wodę, a zewnętrznym jej źródłem.

Model “Cronometro R” daje możliwość wyboru dwóch stylów: „Giotto” (znany kanciasty kształt obudowy ekspresów Rocket z odczepianym nagrzewaczem do kubka) i „Mozzafiato” (ze standardową, prostopadłościenną obudową i wbudowanym nagrzewaczem do kubka).

Rocket Espresso “CRONOMETRO V”

Tak, jak „Cronometro R”, model „Cronometro V” pozwala na wybór między wersjami „Giotto” i „Mozzafiato”. Główna różnica między nimi leży w pompach: poprzedni omawiany model posiadał pompę rotacyjną, „Cronometro V” posiada natomiast pompę wibracyjną (stąd litera „V” w nazwie – od angielskiego vibration pump). Oba modele posiadają wymiennik ciepła, kontrolę temperatury PID i cyfrowy stoper, pozwalający na pilnowanie prawidłowego czasu ekstrakcji.

Wygodny wyświetlacz pozwala na wybór pomiędzy różnymi temperaturami parzenia do różnych rodzajów kaw, jak i stopni ich wypalenia. „Cronometro V” to doskonałe wprowadzenie misji Rocket Espresso ­– parzenia smaczniejszego espresso w domu, bez żadnych kompromisów.

Rocket Espresso “APPARTAMENTO”

Wyjątkowo stylowy i kompaktowy, Rocket Espresso „Appartamento” zaprojektowani specjalnie do małych przestrzeni, stanowi tym samym jeden z najpopularniejszych modeli przeznaczonych do użytku domowego w asortymencie producenta. Inżynierowie Rocket zdołali zoptymalizować obudowę i wygląd urządzenia bez poświęcania jakości i funkcji, których pewnie na tym etapie wymagasz od Rocket Espresso. Model ten posiada kilka różnych wariantów kolorystycznych, zaspokoi więc każde gusta.

Rocket Espresso “PORTA VIA”

„Porta Via” to pierwszy na świecie przenośny ekspres do kawy. Wystarczy schować go do dołączonej walizki i wyruszyć w podróż. Co więcej, by używać ekspresu nie będziesz musieć go nawet wyjmować! Walizkę można z łatwością otworzyć, ekspres jest łatwy w użyciu i zawiera wszystko, czego możesz potrzebować do zaparzenia pysznej kawy.

Tak, dokładnie tak: podróżowanie właśnie stało się jeszcze bardziej ekscytujące, a zarezerwowany przez ciebie hotel automatycznie zwiększa swój standard!

Rocket Espresso wniesie najwyższą jakość prosto do twojego domu. Jeśli jesteś prawdziwym home baristą, lub marzysz, nie zawiedziesz się na tych ekspresach. W asortymencie sklepu Przyjaciele Kawy dostępne są wszystkie domowe modele produkcji Rocket Espresso. 

Czytaj więcej