MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy do kawy Siemens EQ700

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do kawy Siemens EQ700

Ekspresy ciśnieniowe Siemens zostały zaprojektowane tak, aby zautomatyzować proces parzenia kawy. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwiej i wygodniej cieszyć się wysokiej jakości kawą w domu. Właśnie ten postęp technologiczny przyczynił się do powstania serii Siemens EQ700.

Funkcje ekspresów Siemens EQ700

Wszyscy pewnie słyszeli, że ekspresy ciśnieniowe Siemens są doskonałym dziełem inżynierii niemieckiej. Jakie są jednak swoiste cechy serii Siemens EQ700?

Intuicyjne i łatwe sterowanie. Świat stoi przed Tobą otworem! Ekspres do kawy Siemens EQ700 na swoim 5-calowym wyświetlaczu dotykowym iSelect otwiera szeroką gamę smaków z przeróżnych zakątków świata. 

Cała gama napojów do wyboru. Funkcja coffeeWorld przenosi cząstkę Hiszpanii, Włoch, Szwajcarii i innych krajów wprost do Twojej filiżanki. Ten ekspres ciśnieniowy Siemens oferuje aż 30 specjałów. Większość z nich, m.in. ristretto, flat white, Wiener Melange, znajdziesz bezpośrednio w urządzeniu. Natomiast dodatkowe napoje możesz odkryć w aplikacji.

Wybieraj i odkrywaj. Dla tych, którzy poszukują nowych wrażeń smakowych, stworzono funkcję aromaSelect. Pozwala ona dostosować preferencje smakowe, wybierając ustawienia: łagodny, zrównoważony albo wyrazisty. Co więcej, ekspres Siemens EQ700 może się pochwalić specjalnymi czujnikami. Dostosowują one ilość zmielonych ziaren do każdego napoju w zależności od wybranych parametrów (ilości i mocy), a także rodzaju wybranego naparu. 

Ekspres do kawy z młynkiem Siemens. Młynek ceramiczny zmieli ziarna do niezwykle równomiernej konsystencji, pozwalając nutom smakowym rozwinąć cały swój potencjał.

Inteligentne funkcje i łatwa konserwacja. Kto powiedział, że nie możesz zaparzyć kawy leżąc w łóżku? Siemens EQ700 pozwala sterować urządzeniem z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Dodatkowo ekspres ciśnieniowy Siemens jest łatwy w konserwacji. Zapewnia automatyczne czyszczenie parowe systemu mlecznego i łatwą do wyjmowania jednostkę zaparzającą.

Jaki ekspres Siemens EQ700 wybrać?

W naszym asortymencie znajdziesz ekspresy Siemens EQ700 Classic i Siemens EQ700 Integral. Każdy z nich posiada wszystkie wyżej wymienione funkcje, zaś o ich różnicach przeczytasz poniżej:

Siemens EQ700 Classic

Ekspresy Siemens EQ700 TP705R01 łączą w sobie zarówno elegancki design, jak i intuicyjną obsługę. Posiadają cappuccinatore, dzięki któremu Twoje kremowe napoje będą gotowe za jednym przyciskiem. Ponadto możesz zapisać indywidualne preferencje dotyczące specjałów i stworzyć do 10 ulubionych. Wystarczy wybrać i zapisać żądaną moc kawy, wielkość filiżanki, profil smakowy lub ilość mleka.

Siemens EQ700 Integral

Ekspres Siemens EQ700 TQ705R03 jest wyposażony w zintegrowany pojemnik na mleko, który mieści się również w lodówce. Pozwala to zaoszczędzić miejsca i utrzymać mleko w odpowiedniej temperaturze. Ekspres Siemens EQ700 Integral pozwala zapisać do 20 indywidualnych przepisów na kawę. 

Odkryj ekspres Siemens EQ700!

Jeśli poszukujesz nowych doświadczeń kawowych, ekspresy Siemens EQ700 z pewnością są dobrym wyborem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o seriach marki, sprawdź inne ekspresy do kawy Siemens. Ponadto, jeżeli nie masz pewności, jaki model wybrać, skontaktuj się z nami. Przyjaciele Kawy mogą doradzić i pomóc Ci odnaleźć osobistego baristę. 

Czytaj więcej