left-image right-image
Walentynki już za:
 • 00

  Dni

 • 00

  Godz.

 • 00

  Min.

 • 00

  Ust.

Okaż miłość z naszą walentynkową kawą
"Be My Valentine ..."
bottom-image
Dla Twojej Walentynki
1+1 PARALLEL 1 kg kawa ziarnista. Znajdziesz ją tutaj.

Ekspresy na kapsułki Nespresso

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Promocje

O ekspresach na kapsułki Nespresso

Firma “Nespresso”, założona w 1986 roku przez zespół pięciu osób pragnących wprowadzić na rynek kawę porcjowaną i nie potrzebowała wiele czasu, aby zdominować wszystkich innych. Dziś ta 35-letnia firma wciąż jest w grze i plasuje się w ścisłej czołówce światowych liderów w dziedzinie kapsułek z kawą. Od samego początku tym, co wyróżniało “Nespresso” od reszty, było innowacyjne podejście zarówno do modelu biznesowego, jak i do produktów. Rozpoczynając swoją historię sukcesu jako producenci dużych, restauracyjnych ekspresów i kapsułek, twórcy “Nespresso” szybko zaczęli stosować najnowsze technologie, dzięki którym stali się ulubieńcami także w domach. Największy skok nastąpił w 2004 roku, kiedy firma wprowadziła na rynek niezwykle kompaktowy model “Essenza” – jego system stał się nieodłącznym elementem wszystkich modeli “Nespresso” stworzonych od tamtej pory. Później ekspres kapsułkowy “Lattissima” z systemem spieniania mleka stał się nowym standardem dla miłośników napojów mlecznych. Gdy firma zastosowała wszystkie najbardziej zmieniające życie technologie, “Nespresso” rozpoczęło misję zmieniania świata. Już od dekady jej wysiłki skupiają się na tworzeniu kapsułek nadających się do recyklingu, dzięki czemu jej produkty są przyjazne dla środowiska. Z biegiem lat “Nespresso” zainicjowała kilka kampanii poświęconych tym problemom. Aby jeszcze bardziej przyczynić się do ochrony planety, firma przebudowała swoje trzy fabryki w sposób, który pozwala im teraz korzystać z energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. 

Sztuka parzenia kawy

“Nespresso” wierzy, że parzenie kawy jest sztuką, która potrafi obdarzyć nas najpiękniejszymi emocjami. Kierując się tym przekonaniem, firma działa zgodnie z określonymi zasadami. Po pierwsze, dokłada wszelkich starań, aby ciągle dostarczać swoim klientom coś nowego. Aby się tak stało, “Nespresso” nieustannie generuje nowe pomysły, których urzeczywistnienie nie zajmuje dużo czasu. W rezultacie ludzie zaczęli oczekiwać od tej firmy więcej – co z kolei popycha “Nespresso” do dalszego rozwoju. Po drugie, firma postrzega kawę jako prawdziwą siłę. Według nich plantacje kawy chronią pola przed urbanizacją i zachęcają lokalne społeczności do zjednoczenia się w dążeniu do szlachetnego celu. Firma wspiera tę ideę, uprawiając najrzadsze ziarna kawy, starannie je przetwarzając i sprawiając, że codzienny rytuał picia kawy staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Są przekonani, że doskonale wyważone smaki mogą wprowadzić harmonię do naszego otoczenia – ta zasada kryje się za wyjątkowymi cechami kawy tej marki. 

Przełomowe rozwiązania

Innowacyjne podejście firmy “Nespresso” skłoniło ją do wyposażenia swoich urządzeń w najnowsze technologie – to właśnie one są przyczyną niesłabnącej popularności i niekwestionowanej niezawodności tych kapsułkowych ekspresów do kawy. W procesie parzenia kawy bierze udział wiele zmiennych, ale żadna z nich nie pozostała niezauważona przez twórców urządzeń “Nespresso”. Podczas parzenia kawy urządzenia te dobierają odpowiednią ilość wody, a także wymaganą temperaturę, szybkość przygotowywania i ciśnienie, aby za każdym razem otrzymać najlepszą możliwą wersję wybranego napoju. Kapsułki tego producenta zawierają prawdziwą kawę mieloną, której stopień zmielenia został starannie dobrany, aby wydobyć najlepsze właściwości ziaren. Modele z systemem mlecznym wykorzystują świeże mleko podczas przygotowywania napojów na bazie mleka. “Nespresso” stosuje tę technologię już od dłuższego czasu, ale nawet obecnie takie systemy są rzadko spotykane w kapsułkowych ekspresach do kawy. Warto jednak dodać, że funkcjonalność nie jest jedyną zaletą oferowaną przez tę firmę.  Cenią sobie piękno, dlatego zwracają szczególną uwagę na design swoich ekspresów do kawy. Urządzenia tej marki należą do najbardziej stylowych ekspresów kapsułkowych na rynku, a ich ponadczasowy wygląd gwarantuje, że Twój ekspres będzie modny przez cały okres użytkowania. 

Unikalne technologie i cechy ekspresów “Nespresso”

Ekspresy “Nespresso” przeznaczone są dla prawdziwych fanów espresso. W urządzeniach tych podczas parzenia kawy stosuje się ciśnienie 19 barów, dzięki czemu powstające napoje są wyjątkowo gęste i niezwykle aromatyczne.

Od momentu powstania trzydzieści lat temu firma “Nespresso” stale poszerza swój asortyment. Obecnie nawet najwięksi koneserzy, którzy nieustannie poszukują naprawdę wyjątkowych smaków, są w stanie znaleźć swoje ulubione kapsułki wśród wielu różnych gatunków kawy oferowanych przez “Nespresso”. Największą zaletą tych kapsułek nie jest jednak ich imponująca różnorodność, lecz niezwykła jakość. Według firmy taka jakość nie może być dziełem przypadku. Może być jedynie wynikiem szeregu świadomych wyborów, które ostatecznie prowadzą na wyżyny doskonałości, na których znajdują się kapsułki “Nespresso”. Guru palarni uzbrojeni w wieloletnie doświadczenie i pragnący uwolnić potencjał ukryty w każdym ziarnie kawy, dokładnie wiedzą, jak należy je wypalać. Następnie ziarna są łączone w charakterystyczne mieszanki “Nespresso” lub pakowane oddzielnie jako kawa z jednego źródła. Dbałość o każdy szczegół tego skomplikowanego procesu sprawia, że firma ta jest naprawdę wyjątkowa. 

Minimalizm ekspresów “Nespresso” jest widoczny nie tylko w ich wyglądzie, ale także w obsłudze. Zdecydowanie poprawia to wrażenia użytkownika: zasada działania jest łatwa do zrozumienia nawet dla osób, które po raz pierwszy używają ekspresu na kapsułki. Wszystkie elementy tych urządzeń, takie jak zbiornik na wodę i pojemnik na mleko, są niezwykle łatwe do wyjęcia, a konstrukcja uchwytu na kapsułki gwarantuje, że zawsze włożysz je prawidłowo.  

Kolejną ważną zaletą ekspresów “Nespresso” jest prosta konserwacja. Urządzenie można z łatwością zdemontować, dzięki czemu każdy element można myć osobno pod kranem. Automatyczny program odkamieniania sprawia, że konserwacja ekspresu jest jeszcze łatwiejsza! 

Kompaktowość urządzeń “Nespresso” przydaje się nie tylko wtedy, gdy szukasz odpowiedniego miejsca na ekspres do kawy w kuchni, ale także podczas podróży. Jeśli chcesz nadal pić swoją ulubioną kawę, nawet gdy jesteś poza domem, możesz zabrać ze sobą ekspres “Nespresso” i umieścić go w pokoju hotelowym. Z pomocą “Nespresso” będziesz mógł cieszyć się wspaniałą kawą, gdziekolwiek będziesz. 

Najpopularniejsze modele “Nespresso”

Ekspres do kawy Nespresso “Essenza Mini”

To niewielki, ale niezwykle wydajny, kapsułkowy ekspres do kawy przeznaczony dla miłośników czarnych napojów kawowych. Dzięki prostej obsłudze, z łatwością wybierzesz pomiędzy espresso a espresso lungo. Nowoczesny design “Essenza Mini” pasuje do każdego wnętrza, a jego kompaktowość sprawia, że urządzenie to nie wymaga dużo miejsca w kuchni. Jeśli chodzi o konserwację tego ekspresu do kawy, to nie może być już nic prostszego: urządzenie można z łatwością zdemontować, a jego plastikowe elementy można myć w zmywarce. Miłośnicy tradycyjnego espresso będą zachwyceni precyzją parzenia tego napoju, natomiast koneserzy będą mogli odkryć swój ulubiony napój wśród licznych odmian kapsułek “Nespresso”.

Ekspres do kawy Nespresso “Atelier”

Ekspres do kawy na kapsułki Nespresso “Atelier” pozwoli Ci rozpocząć każdy dzień od filiżanki pysznego latte: wystarczy spienić mleko prosto w ulubionej filiżance, za pomocą kapsułki zaparzyć porcję espresso i dodać ją do przygotowanej mlecznej pianki. Zwolennicy czarnych napojów kawowych również odkryją różnorodne przepisy, natomiast prawdziwi koneserzy docenią pełny potencjał zmielonych ziaren ujawniony w przygotowanym napoju. Choć model ten jest niezwykle kompaktowy, jego zbiornik na wodę ma pojemność 1 litra – oznacza to, że nie będziesz musiał go napełniać przed każdym przygotowaniem napoju. Ten ekspres do kawy to doskonały wybór dla osób, które poszukują małego urządzenia, a mimo to chcą korzystać z różnych przepisów, w tym na napoje na bazie mleka. 

Ekspres do kawy Nespresso “Lattissima”

Poprzednik tego urządzenia na zawsze zmienił pogląd ludzi na temat kapsułkowych ekspresów do kawy: dzięki zintegrowanemu systemowi mlecznemu, był w stanie przygotować napoje ze świeżo spienionym mlekiem. Podobnie jak wszystkie inne ekspresy “Nespresso”, również ten model jest niezwykle łatwy w obsłudze. Trzy podświetlane przyciski prowadzą użytkownika przez cały proces i umożliwiają przygotowanie espresso, espresso lungo oraz różnych napojów na bazie mleka za jednym dotknięciem. Innowacyjny system cappuccino spieni idealną mleczną piankę, a także za pomocą specjalnych czujników wykryje pusty pojemnik na mleko i poinformuje o konieczności jego napełnienia. Do przygotowania kawy ekspres wykorzystuje również ciśnienie 19 barów. Oprócz wszystkich innych zalet urządzenie to jest łatwe w utrzymaniu. Wyjmowany pojemnik na mleko można myć w zmywarce. Wbudowany jest również pojemnik na zużyte kapsułki, który pomieści aż 11 kapsułek. Ten ekspres do kawy jest idealny dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i chcą, aby ich napój był zaparzony z niezwykłą precyzją. “Latissima” cieszy się również popularnością wśród osób, które prowadzą zabiegany tryb życia i nie mają zbyt wiele czasu na przygotowanie kawy. 

Ekspres do kawy Nespresso “Creatista Pro” 

Jeśli chcesz, aby Twoja domowa kawa smakowała tak, jak napoje przygotowywane przez profesjonalnych baristów, ten model “Nespresso” jest dla Ciebie! Nowoczesny, kolorowy ekran dotykowy sprawia, że obsługa tego ekspresu jest niezwykle prosta. Model “Creatista” pozwoli Ci za jednym dotknięciem przygotować espresso, ristretto, lungo i americano, a także spienić mleczną piankę do napojów na bazie mleka za pomocą profesjonalnej dyszy parowej i specjalnego dzbanka na mleko. Spienione w ten sposób mleko można wykorzystać nawet do latte art, a jego konsystencja i temperatura jest idealna zarówno do latte, jak i cappuccino. Urządzenie wyposażone jest w funkcję gorącej wody, dzięki czemu można przygotować americano poprzez rozcieńczenie espresso, a nawet wykorzystać tę funkcję do przygotowania filiżanki herbaty. Pojemniki tego ekspresu są większe niż zwykle: zbiornik na wodę ma pojemność 2 litrów, natomiast zastosowany pojemnik na kapsułki może pomieścić do 14 sztuk. Wzornictwo modelu “Creatista Pro” jest szczególnie imponujące dzięki nowoczesnemu korpusowi ze stali nierdzewnej. Jego metaliczny połysk symbolizuje zarówno luksus, jak i niezawodność.   

Fani “Nespresso” – jacy są ?

Miłośnicy ekspresów “Nespresso” uważają, że rytuał parzenia kawy powinien być prosty i łatwy do opanowania, ale jednocześnie są przekonani, że nie powinno to umniejszać jakości kawy. Dla nich kawa jest sztuką, formą piękna. Napój powinien nie tylko dobrze smakować, ale także dawać poczucie zadowolenia – każda filiżanka musi przypominać, że świat jest piękny tylko dlatego, że jest w nim kawa. Ekspresy do kawy są cenione przez osoby, które cenią sobie wysokiej jakości, specjalistyczną kawę i chcą ją parzyć z pomocą niezawodnego urządzenia, które nigdy nie zawodzi, aby uwolnić cały potencjał zmielonych ziaren. Ekspresy do kawy są cenione przez osoby, które cenią sobie wysokiej jakości kawę i chcą ją parzyć z pomocą niezawodnego urządzenia, które nigdy nie zawodzi, aby uwolnić cały potencjał zmielonych ziaren.  

 

Czytaj więcej