Ekspres do kawy Brood „Nitro V2PX One-Tap“ - Przyjaciele Kawy
Czas na zmianę! Najlepsze oferty do - 50%

Ekspres do kawy Brood „Nitro V2PX One-Tap“

( 0 )
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Clear
  • Dostawa może wynieść 3 - 4 tygodnie

Specyfikacja techniczna

Producent

Brood

Gwarancja

24 miesiące

Głębokość

530 mm

Wysokość

345 mm

Szerokość

290 mm

Kraj pochodzenia

Kanada

Waga

24 kg

Czas dostawy produktu

Dostawa może wynieść 3 – 4 tygodnie

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Informacje o produkcje

Stwórz całe menu gorących i zimnych napojów z jednej maszyny. Brood „Nitro V2PX“ jest pierwszym na świecie dozownikiem gorących i zimnych napojów, który pozwoli Ci cieszyć się różnorodnością napojów.

Za pomocą tego ekspresu do kawy możesz przygotować napój w mniej niż 7 sekund. To ekscytujący nowy sposób podawania kawy klientom, zwłaszcza nie-kawoszom, którzy uważają smak gorącej kawy za gorzki i ostry. Dodaj domowe syropy lub jeszcze lepiej świeżo wyciśniętą pomarańcz i cynamon do swojego Cold Brew i posmakuj jakie będzie to puszne, gdy będzie podawane z Nitro! Ekspres sprawia, że Cold Brew będzie przyjemnością, więc bądź kreatywny i wykorzystaj swoje przepisy. Pociągnij kurek i w ciągu kilku sekund twój zimny napar będzie bogaty i kremowy z aksamitnym topem.

Maszyna wymaga Cold Brew, musisz zrobić to osobno. Jest to niezbędne do kremowej kawy Brood „Nitro V2PX One-Tap“ Cold Brew Jeśli chcesz zrobić zimną kawę, to jest to bardzo proste: zmiel ziarno na najgrubszych ustawieniach i pozostaw w zimnej wodzie na 12 godzin.

Gdy masz już Cold Brew, wlej go do torby Bag in Box (BiB) i przymocuj do adaptera. Oba są dostarczane z maszyną przy zakupie.

Możliwe kolory ekspresu: biały, czarny, szary, niebieski, różowy, pomarańczowy.

Aby znacznie ułatwić przygotowanie Cold Brew, zalecamy zakupienie systemu do przygotowania Cold Brewing Brewista „Cold Pro 2“.

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Pytania gości

( 0 )

Ocena:
Dziękujemy! Twój komentarz będzie moderowany i wkrótce ukaże się na stronie!

Nie ma jeszcze recenzji.

preloader