Nalewak do napojów Brood „Nitro V2PX One-Tap“ - Przyjaciele Kawy
LETNIA WYPRZEDAŻ DO -45%

Nalewak do napojów Brood „Nitro V2PX One-Tap“

( 0 )
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Clear
  • Dostawa może wynieść 3 - 4 tygodnie

Specyfikacja techniczna

Producent

Brood

Gwarancja

24 miesiące

Głębokość

530 mm

Wysokość

345 mm

Szerokość

290 mm

Kraj pochodzenia

Kanada

Waga

24 kg

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Informacje o produkcje

Stwórz całe menu zimnych napojów z nalewakiem Brood „Nitro V2PX“
Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł przez godzinę przygotować do 120 napojów o idealnej konsystencji. Jest to nowy, fascynujący sposób na przygotowanie kawy dla klientów, zwłaszcza tych, którzy nie przepadają za jej tradycyjnym, gorzkawym smakiem. Do zimnych napojów dodaj syropy smakowe, a nawet pomarańcze i cynamon, a przekonasz się, jak będą doskonale smakować z Nitro! Urządzenie jest wszechstronne i przygotowuje zimne napoje w ciekawy sposób, więc będziesz mógł śmiało eksperymantować z nowymi recepturami. Podnieś rączkę i w kilka sekund Twoje cold brew będzie gęste i kremowe, pokryte aksamitną pianką.
Dzięki specjalnej technologii, azot do nasycania napojów jest pobierany bezpośrednio z powietrza, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o zbiorniki azotu i ich wkłady. Ta technologia zapewnia również stałą ilość azotu w napojach, dzięki czemu nie ma problemu z utrzymaniem w maszynie odpowiedniego ciśnienia.
Urządzenie wymaga kawy na zimno (cold brew). Będziesz musiał przygotować ją osobno. Jest to konieczne dla kremowej kawy nitro „Brood Nitro V2PX One-Tap”. Przygotowanie kawy na zimno jest bardzo proste: grubo zmiel kawę ziarnistą i zalej ją zimną wodą na 12 godzin. Kiedy będziesz już mieć zimny napój, wlej go do torby Bag in Box (BiB) i przymocuj do adaptera. Są one w zestawie razem z urządzeniem.
Dostępne kolory: Biały, Czarny, Szary, Niebieski, Różowy, Pomarańczowy.
Rekomendujemy zakup systemu do przygotowywania kawy na zimno (cold brew) Brewista „Cold Pro 2“, który jeszcze bardziej ułatwia ten proces.
Czytaj więcej
Czytaj dalej

Pytania gości

( 0 )

Ocena:
Dziękujemy! Twój komentarz będzie moderowany i wkrótce ukaże się na stronie!

Nie ma jeszcze recenzji.

preloader