OFERTA TYGODNIA
Opis
 • 00

  Dni

 • 00

  Godz.

 • 00

  Min.

 • 00

  Ust.

OFERTA TYGODNIA

Ekspres do kawy JURA ENA Micro 1

 • 0% raty
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Kupując ten ekspres do kawy, zyskujesz prawo do członkostwa w programie VIP i otrzymania kuponów rabatowych o łącznej wartości 225 zł.
Zostań członkiem programu VIP PRZYJACIÓŁ KAWY i otrzymaj do 5 kuponów o wartości 45 zł każdy na najbliższe zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym PRZYJACIELE KAWY. Więcej informacji otrzymasz na swój osobisty adres e-mail po dokonaniu zakupu. Oferta dotyczy wyłącznie osób fizycznych.
Raty 0% na 10 miesięcy.
Oferta obowiązuje wyłącznie zakup osób fizycznych. Możesz wybrać zakup z na raty przy płatności. Dostępność produktów ograniczona. Promocja trwa do 27.06.2023.
Produkt nie jest już produkowany.
Ekspres do kawy JURA ENA Micro 1
Ekspres do kawy JURA ENA Micro 1
Na stanie

Produkty do konserwacji dla tego modelu

Zestaw:

Specyfikacja techniczna

icon
Kawa mielona, Kawa ziarnista
icon
15 BAR Ciśnienie pompy wodnej
icon
Ekran dotykowy - czarny/biały
icon
2 Wybór porcji czarnej kawy

Informacje o produkcje

Dla prawdziwych miłośników kawy espresso i czarnej! Ekspres do kawy na jeden kubek ucieszy nie tylko idealną kawą espresso, ale i swoim rozmiarem. Można wybrać z 2 poziomów mocy kawy i zaprogramować żądaną ilość wody na 3 kubki. Kawa przygotowana tym ekspresem będzie zawsze dobrej jakości, ponieważ pojemnik z kawą ziarnistą jest zamknięty pokrywką utrzymującą jej aromat i świeżość, a nowy młynek Aroma + idealnie zmieli kawę. Cieszcie się zawsze świeżą i smaczną kawą!

DOSKONAŁY SMAK CZARNEJ KAWY

Cieszcie się kawą przygotowaną ze świeżo zmielonych ziaren lub kawą mieloną. Pokrywka zamykająca pojemnik z ziarnami zachowuje aromat i świeżość kawy, młynek Aroma + doskonale zmieli ziarna, a grzałka Micro tworzy idealne warunki do przygotowania napoju.

PROSTA OBSŁUGA I KOMPAKTOWE WYMIARY

Obsługa jest tak łatwa, że można ją opisać w słowach „naciśnij przycisk i ciesz się”. Można zaprogramować 3 porcje różnej wielkości, a moc kawy wybrać z 2 opcji. Zwarta konstrukcja zajmuje niewiele miejsca: 23 x 32,3 x 44,5 cm (szer. x wys. x głęb.)

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, ten ekspres do kawy pozwala efektywnie wykorzystywać energię elektryczną. Są to tryb oszczędzania energii, „Auto” – funkcja samo wyłączania oraz przycisk „Zero energy”.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Opinie

3.12
17 opinie
17%
29%
17%
17%
17%

Zostaw opinię

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt