TOP OFERTA  
TOP OFERTA
TOP OFERTA

Młynek do kawy Eureka ORO „Mignon Single Dose Matt Black”

 • NOWOŚĆ
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Kup młynek i otrzymaj w prezencie 250 g kawy ziarnistej CAPRISSIMO.
Kawa zostanie dodana automatycznie. Ilość prezentów jest ograniczona. Promocje obowiązują do 08.11.2022.
Wyprzedane

Specyfikacja techniczna

Informacje o produkcje

Stulecie dziedzictwa „Eureka” dało życie EUREKA ORO: nowej generacji młynków do kawy wyposażonych w najnowsze technologie. Jest to ucieleśnienie wszystkiego, co najnowocześniejsze w dziedzinie mielenia kawy, doskonale nadające się do każdego rodzaju przygotowania kawy.

PŁASKIE ŻARNA DO ESPRESSO I ALTERNATYWY

Profesjonalne żarna (65 mm) zapewniają wyjątkową spójność mielenia. Ich konstrukcja doskonale sprawdza się zarówno w przypadku espresso, jak i wszystkich alternatywnych metod parzenia kawy. 

SYSTEM ELR (EXTREMELY LOW RETENTION) 

Idealne nachylenie komory mielenia (15°), w połączeniu z dedykowanymi rozwiązaniami technicznymi, gwarantuje bliską zeru retencję.

CZYSZCZENIE METODĄ BLOW-UP

Zastosowanie mechanizmu Blow-Up pozwala na przygotowanie kolejnej porcji kawy przy zawsze nieskazitelnie czystej komorze mielenia.

DIAMENTOWE WEWNĄTRZ

Opatentowany przez firmę „Eureka” proces Diamond Inside® utrzymuje granulometrię na stałym poziomie dłużej niż jakakolwiek inna obróbka.

ZBIORNIK NA POJEDYNCZĄ DAWKĘ

Wyposażony w drewnianą pokrywę i obrotową metalową klapkę, ten kompaktowy zbiornik na pojedynczą porcję (45 g) z łatwością zmieli kawę na pojedynczy strzał.

„EUREKA” SILNIK

Jest to jedyny młynek na rynku wyposażony w silnik AC, powszechnie używany przez profesjonalnych baristów, ze względu na jego wyższą wydajność, odporność i trwałość w czasie.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Unikalne połączenie silnika i frezów Diamond Inside® gwarantuje wysoką wydajność (2,3-2,8 g/s dla espresso; 2,8-3,3 g/s dla naparu).

ŁATWA AKTYWACJA (ON/OFF)

Przełącznik ręcznej aktywacji jest zamontowany z boku młynka – dostarcza świeżo zmieloną kawę w najprostszy możliwy sposób.

CICHA TECHNOLOGIA

Dzięki wyjątkowemu rozwiązaniu antywibracyjnemu zapewnione jest wyjątkowo ciche mielenie (60 dB).

UNIKALNY DESIGN

Młynek posiada szlachetne drewniane wykończenie, które świadczy o jakości tego narzędzia i niezwykłej dbałości o szczegóły, jaką cechuje się jego producent. 

BEZSTOPNIOWA REGULACJA MIKROMETRYCZNA

Opatentowany system „Eureka” zapewnia płynną regulację mielenia, wzbogaconą o wyjątkowo wygodne pokrętło.

WŁOSKA JAKOŚĆ

Absolutna niezawodność przez długi czas jest tworzona poprzez dobór najlepszych materiałów i gwarantuje jakość narzędzia, które zostało wyprodukowane we Florencji.

**

Obecnie wiodący producent młynków do kawy, „Eureka” projektuje nowoczesne i eleganckie młynki od 1920 roku. Założona we Florencji przez Aurelio Conti, firma rozpoczęła swoją działalność jako producent specjalizujący się w młynkach do espresso – te szybko stały się symbolem niezrównanej doskonałości.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
5.00
1 opinie
100%
0%
0%
0%
0%
 • 9 kwietnia, 2022

  Jest to moja pierwsza Eureka, którą używam tylko pod espresso!
  Świetny młynek cichy, szybki, świetny przemiał a regulacja bezapelacyjnie najlepsza, do tego elegancki wygląd-czarny mat po prostu ślicznie się prezentuje. Co do spekulacji odnośnie mankamentów tego młynka to mój jest chyba jakiś cudowny ponieważ jest cichy, naprawdę cichy, niema żadnych drgań a retencja wynosi „0”!
  Albo jestem urodzonym szczęściarzem albo opinie krążące w internecie nie do końca są rzetelne!
  Reasumując świetny młynek pod espresso, ze świetną regulacja i przemiałem, cichy, elegancki nic tylko kupować mielić i delektować się świetnym espresso! POLECAM

  Czy ta odpowiedź jest pomocna?

Zostaw opinię

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt