OFERTY MIESIĄCA
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS

Zaparzacz do kawy „AeroPress Go“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Ilość
178,00 

Dostawa może wynieść 1 - 3 dni roboczych * 85% zamówień jest dostarczanych następnego dnia.

Specyfikacja techniczna

icon
Kawa mielona
icon
Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone Ameryki

Video

Jak korzystać z AeroPressu i przygotować pyszną kawę?
Jak korzystać z AeroPressu i przygotować pyszną kawę?

Informacje o produkcje

„AeroPress“ to jedno z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych urządzeń do parzenia kawy. Jest idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych koneserów kawy. Ekspres ten jest wyjątkowo łatwy w obsłudze: będziesz w stanie zaparzyć różne rodzaje kawy do absolutnej perfekcji, niezależnie od tego, czy jest to subtelna odmiana specjalna, czy mieszanka kawy o ciemniejszym paleniu. Co więcej, „AeroPress“ jest wykonany z tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest niezwykle lekki – będziesz mógł go zabrać ze sobą w każdą podróż!

To urządzenie pozwoli Ci wyruszyć w ekscytującą podróż po różnych smakach kawy, eksperymentując po drodze z różnymi poziomami mielenia, temperaturami wody, technikami ubijania i czasem parzenia. Pozwala na zaparzenie do 220 ml kawy w zaledwie kilka minut. I kto wie: kiedy już naprawdę opanujesz tę niezwykłą metodę parzenia, może nawet zechcesz spróbować wziąć udział w mistrzostwach „Aeropressu“! 

Nowy „AeroPress Go“ charakteryzuje się wszystkimi najlepszymi cechami tradycyjnego „Aeropressu“ – ale tym razem jest jeszcze bardziej kompaktowy. Ten ekspres do kawy wygodnie mieści się w specjalnym kubku z pokrywką, dzięki czemu można go zabrać ze sobą w podróż. Nie musisz się też martwić o znalezienie kubka, z którego mógłbyś pić: ten sam kubek może być użyty również do tego celu.

W skład pełnego zestawu wchodzą: „AeroPress“, kubek z pokrywką, 350 papierowych filtrów, nakładkę na filtr, uchwyt na filtr, składane mieszadło, łyżkę miarową.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Zaparzacz do kawy „AeroPress Go“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt