OFERTA TYGODNIA

Zestaw do pielęgnacji ekspresów do kawy De’Longhi, Nr. 1

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Ilość
153,00 
Na stanie w naszym magazynie centralnym (możliwość zakupu online).
Zestaw do pielęgnacji ekspresów do kawy De’Longhi, Nr. 1
Zestaw do pielęgnacji ekspresów do kawy De’Longhi, Nr. 1
Na stanie
153,00 

Specyfikacja techniczna

Informacje o produkcje

FILTR DO WODY DE’LONGHI „DLS“


Filtr ten redukuje osad z kamienia, poprawiając jakość Twojej kawy i wydajność ekspresu. Pakiet zawiera: jeden filtr zmiękczający wodę oraz instrukcję.

  • Zmniejsza osad z kamienia
  • Poprawia jakość kawy
  • Zwiększa wydajność ekspresu
  • Przedłuża żywotność ekspresu
  • Szybki i łatwy w montażu

W celu uzyskania optymalnych rezultatów zalecamy regularne zmienianie wkładu filtra (przynajmniej raz na 2 miesiące).


PŁYN ODKAMIENIAJĄCY DE’LONGHI „ECODECALK“


Osad z kamienia – najczęstsza przyczyna awarii ekspresów do kawy, dlatego tak ważne jest jego usuwanie! Najnowszy płyn odkamieniający Delonghi „Edodecalk“ jeszcze efektywniej usuwa osad, który gromadzi się w systemie instalacji wodnej aparatu. Testy laboratoryjne dowiodły, że ten płyn jest 3 razy bardziej efektywny od tradycyjnych odkamieniaczy. Dbajcie o swój ekspres, a on odwdzięczy się Wam smaczną kawą na długo.

Jak stosować?

Ten środek odkamieniający (500 ml) wystarcza na 5-krotne użycie. Na jedno czyszczenie potrzeba 100 ml płynu, który rozpuszcza się w pojemniku na wodę. Jeśli macie automatyczny ekspres do kawy (z młynkiem), włączcie program odkamieniający (zgodnie z instrukcją dla danego modelu). Jeśli macie półautomatyczny aparat do kawy, wyjmijcie kolbę i podstawcie puste naczynia pod spieniaczem mleka i pod dozownikiem kawy. Robiąc 5-cio minutowe pauzy, przelejcie mieszankę 4 razy, rozpoczynając od pojemnika na wodę, poprzez spieniacz mleka i dozownik kawy. Następnie to samo zróbcie używając czystej wody. Dokładnie wypłuczcie pojemnik na wodę. Jak często powtarzać tę procedurę? To głównie zależy od stopnia twardości używanej wody – im twardsza, tym częściej (w automatycznym ekspresie można zaprogramować twardość wody i wtedy urządzenie samo poinformuje, kiedy należy przeprowadzić program odkamieniający).


UNIWERSALNY PŁYN CZYSZCZĄCY DO SYSTEMU MLECZNEGO, 500 ML


Uniwersalny do ekspresów do kawy. Ten preparat jest wykonany ze składników naturalnych najwyższej jakości i zapewnia czystość i higienę systemu mlecznego w ekspresie do kawy.

Rekomenduje się założenie ochronnych rękawiczek, okularów i maski. Przechowywać z dala od dzieci. W trakcie stosowania upewnić się, że dzieci nie będą mieć dostępu do preparatu. Jeśli płyn będzie miał styczność ze skórą, natychmiast umyć ją wodą z mydłem. Jeśli płyn dostanie się do oka – ostrożnie przemyj je pod bieżącą wodą i skontaktuj się lekarzem (pokaż mu to opakowanie).

Wymieszaj 10 ml płynu czyszczącego w 100 ml wody.

Rozmontuj spieniacz do mleka i umyj go przygotowanym roztworem lub wlej mieszankę do pojemnika na mleko i wciśnij przycisk pary. Następnie powtórz tę procedurę z czystą wodą dla przepłukania. 

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Opinie

0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Zestaw do pielęgnacji ekspresów do kawy De’Longhi, Nr. 1”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt