OFERTY MIESIĄCA
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS

Ekspresy automatyczne De'Longhi

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Typ panelu obsługi
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Ilość
Marki
Promocje

O ekspresach automatycznych De’Longhi

Automatyczne ekspresy do kawy marki De’Longhi dostarczą prawdziwą włoską kawę do twojego domu. Ta firma założona ponad sto lat temu, jest obecnie jednym z liderów na światowym rynku ekspresów do kawy. Włoskie tradycje parzenia kawy, pasja i lata doświadczeń – oto tajemnice sukcesu automatycznych ekspresów De’Longhi. Istota tych maszyn nie pozwoli ci zwątpić w ich jakość. Żaden model nie opuszcza fabryki bez dokładnego przetestowania: firma dba o to, aby każdy ekspres był w stanie nie tylko służyć właścicielowi przez długie lata, ale także przygotowywać pyszną kawę, równie dobrą jak tę parzoną w kawiarni

Wysoką jakość przygotowania kawy zapewniają najnowsze i najbardziej innowacyjne technologie zaparzania zintegrowane w tych ekspresach – od 19 barowego ciśnienia po niezwykle nowoczesny system mleczny LatteCrema, który stworzy idealną piankę mleczną do twoich napojów. Ponadto automatyczne ekspresy do kawy De’Longhi charakteryzują się zaskakującą funkcjonalnością, łatwością obsługi i wyjątkowo prostą konserwacją. 

Włosi są znani nie tylko w świecie espresso, ale także jeśli chodzi o modę i styl. De’Longhi zwraca szczególną uwagę na eleganckie rozwiązania w zakresie wzornictwa. Dzięki połączeniu nowoczesności i tradycyjnego stylu twój ekspres do kawy nawet po latach będzie wyglądał równie efektownie. Szeroki asortyment pozwoli ci z łatwością wybrać urządzenie pasujące do twojego wnętrza i spełniające najwyższe standardy jakości. 

Niezawodność i sprawdzona jakość, pyszna kawa, funkcjonalność, łatwość obsługi i konserwacji – to wszystko sprawia, że De’Longhi jest jednym z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie. Te cechy pozwoliły firmie utrzymać tę pozycję przez lata, a włoskie wzornictwo tych urządzeń przyniosło im liczne nagrody w konkursach na najbardziej stylowe ekspresy do kawy na świecie.

Cechy automatycznych ekspresów do kawy De’Longhi

Ciśnienie 15 lub 19 bar

Aby kawa przygotowywana w ekspresach De’Longhi była parzona zgodnie z najlepszymi włoskimi tradycjami, które są ukierunkowane na to, aby każdy napój był aromatyczny i gęsty, w większości z nich stosuje się ciśnienie 15 barów podczas parzenia kawy. Natomiast w ekspresach klasy premium wynosi ono 19 barów. Pozwala to wydobyć cechy smaku ukryte w kawie. Filiżanka espresso przyrządzona w ten sposób z pewnością przeniesie każdego miłośnika kawy na chwilę do ojczyzny De’Longhi – północnych Włoch

Kawa ziarnista i mielona

Wszystkie automatyczne ekspresy do kawy marki De’Longhi przygotowują napoje zarówno z kawy w ziarnach jak i z mielonej. Zintegrowany w tych urządzeniach stalowy młynek zapewnia niezwykłą precyzję – to ważne, bo jak powie każdy kawowy ekspert, dokładne mielenie to jeden z kluczowych elementów prawidłowego parzenia kawy. To samo można powiedzieć o stopniach mielenia (jest ich aż 13!): pozwala ona miłośnikom kawy wybrać najlepsze ustawienia dla każdej odmiany ziaren. Kiedy są one odpowiednio zmielone, ujawnia się każdy niuans ich aromatu, a po zaparzeniu napoju te subtelności smaku stają się o wiele bardziej wyraziste. Jeśli używasz kawy mielonej, korzystasz po prostu ze specjalnego otworu, który posiada każdy model De’Longhi. Uniwersalność tej marki uwidacznia się nie tylko w wyborze kawy ziarnistej bądź mielonej, ale także przy stosowaniu różnych odmian ziaren. Ujawniają się rozmaite cechy smaku kawy: jeśli wybierzesz ziarna, które mają być nieco gorzkie, z pewnością poczujesz to w swojej kawie, tak samo będzie z kwasowością i ze słodyczą. Dlatego właśnie ekspresy De’Longhi są uwielbiane przez osoby ceniące dbałość o każdy szczegół i lubią odkrywać nowe smaki. 

Systemy Cappuccino i LatteCrema zapewniające doskonałą mleczną piankę

Wszystkie automatyczne ekspresy do kawy marki De’Longhi przygotowują doskonałą piankę mleczną. Niektóre z tych urządzeń są wyposażone w system spieniania mleka Cappuccino, który pozwala kawoszom korzystać z dyszy parowej. Z jej pomocą przygotujesz zarówno cappuccino jak i latte. Co więcej, konserwacja dyszy parowej nie może być prostsza – łatwo ją zdemontować, co pozwala na dokładne umycie nawet najmniejszego elementu, tak aby nie pozostały w niej resztki mleka.  

Miłośnicy napojów na bazie mleka mogą wybrać modele z wbudowanym automatycznym systemem mleka LatteCrema. Dzięki dwóm oddzielnym systemom hydraulicznym i precyzyjnej obsłudze elektronicznej nie tylko będziesz mógł przygotować przepisy na bazie mleka za pomocą jednego przycisku, ale także będziesz miał kontrolę nad konsystencją mleka. Pojemnik z resztą mleka możesz przechować w lodówce do czasu kiedy będzie znów potrzebny. Jeśli jednak wybierzesz jeden z modeli PrimaDonna, nie będzie to konieczne: termiczny dzbanek na mleko utrzymuje wymaganą temperaturę. Zimne mleko pomoże ci uzyskać najlepsze rezultaty spieniania. System mleczny De’Longhi jest również niezwykle łatwy w utrzymaniu w czystości. Plastikowy pojemnik można myć pod bieżącą wodą lub po prostu włożyć do zmywarki. Wewnętrzna część systemu jest płukana automatycznie – dzięki systemowi Clean zawsze zapewniona jest higiena.

Spersonalizowane przepisy na kawę i profile użytkowników

Nawet najprostsze automatyczne ekspresy do kawy De’Longhi umożliwiają zmianę i zapisanie ustawień istniejących napojów. Możesz dostosować moc kawy, wielkość porcji, a nawet temperaturę wody używanej do przygotowania kawy. Ekspresy klasy Premium dają ci dodatkowo możliwość tworzenia i zapisywania własnych przepisów (funkcja My Coffee). Profile użytkowników natomiast pozwalają cieszyć się każdemu członkowi rodziny bądź pracownikowi małego biura kawą taką, jak lubi, nie zmieniając ustawień wybranych przez innych, którzy korzystają z ekspresu. 

Gorąca czekolada i zimne napoje

Automatyczne ekspresy do kawy De’Longhi to jedne z niewielu urządzeń na rynku, które przygotowują nie tylko gorące napoje kawowe, ale również gorącą czekoladę (czyż nie o tym marzy każde dziecko?) oraz zimne napoje kawowe. Taką funkcję znajdziemy w ekspresach De’Longhi klasy Premium. Jeśli chcesz cieszyć się zimną kawą, wystarczy, że wcześniej przygotujesz kilka kostek lodu (w zestawie znajduje się specjalna foremka) i będziesz postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie ekspresu. Otrzymasz mrożoną kawę pokrytą warstwą lodowatej cremy, która pomoże ci schłodzić się w nawet najbardziej upalny dzień. Z drugiej strony, dzbanek do gorącej czekolady będzie prawdziwym ratunkiem podczas zimnych miesięcy w roku. Wystarczy wsypać trochę czekolady w proszku do dzbanka i wymieszać ją z mlekiem. Jeśli chcesz, możesz użyć mleka migdałowego, kokosowego lub innego mleka roślinnego. W rezultacie otrzymasz gęsty, ciepły i słodki napój, który zamieni wietrzny, zimny wieczór w przytulne i pyszne doświadczenie. 

Herbata

Woda przechowywana w ekspresach De’Longhi może być używana również do parzenia herbaty. Urządzenia te błyskawicznie podgrzewają wodę, dzięki czemu nie trzeba czekać na zagotowanie się jej w czajniku. Ekspresy do kawy De’Longhi klasy Premium pozwalają na wybór aż 4 poziomów temperatury przeznaczonych do parzenia różnych rodzajów herbaty. Jak widać, ekspresy tego producenta są równie przydatne dla miłośników herbat!

Prosta obsługa i inteligentna aplikacja Coffee Link

Niezwykle prosta i przejrzysta obsługa ekspresów do kawy De’Longhi to kolejna zaleta tych urządzeń. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na model z ekranem LCD, czy też na ekspres klasy Premium z wyświetlaczem dotykowym, w obu przypadkach będziesz mógł łatwo sterować urządzeniem. Ikony napojów prezentowane na ekranie są łatwe do zrozumienia, więc nawet goście, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z ekspresu do kawy, będą w stanie wybrać swój ulubiony napój. Dodatkowo, ekspresy De’Longhi mogą być sterowane za pomocą inteligentnej aplikacji Coffee Link, prosto z twojego telefonu komórkowego. Jest to szczególnie wygodne rano, gdy szykujesz się do pracy i nie chcesz tracić czasu na stanie przy ekspresie. Aplikacja powiadomi cię również o każdej sprawie związanej z konserwacją urządzenia. 

Konserwacja automatycznych ekspresów do kawy De’Longhi

Konserwacja ekspresów do kawy De’Longhi jest niezwykle prosta. Nawet te tańsze modele są wyposażone w funkcję automatycznego czyszczenia. Jednostkę zaparzającą można wyjąć i umyć pod bieżącą wodą, poczekać do wyschnięcia i włożyć do maszyny. Filtry do wody mogą być stosowana, aby chronić urządzenie przed kamieniem. Jeśli jednak zdecydujesz się z niego zrezygnować, automatyczny program odkamieniania pomoże ci pozbyć się kamienia z systemu. 

Szeroki asortyment ekspresów do kawy

Wybór ekspresów do kawy De’Longhi jest niezwykle szeroki, więc z pewnością znajdziesz urządzenie, które spełni wszystkie twoje oczekiwania. Aby ułatwić ci wybór, poniżej przedstawiamy najpopularniejsze linie ekspresów do kawy De’Longhi

Ekspresy do kawy De’Longhi PrimaDonna

Ta linia ekspresów do kawy z linii premium z pewnością oczaruje nawet najbardziej wybrednych koneserów kawy. Elegancko zaprojektowane nie tylko zachwycają geometrycznymi kształtami i harmonijnymi liniami, ale także przygotowują kawę najwyższej jakości (służy do tego zwiększone ciśnienie 19 barów). Wybieraj spośród szerokiej gamy napojów i przygotuj je wszystkie za naciśnięciem jednego przycisku: od klasycznego espresso po pyszne latte zwieńczone wspaniałą pianką mleczną. Niektóre modele mogą również przyrządzić nam gorącą czekoladę lub zimny napój kawowy. Wybierz jeden z już istniejących przepisów lub stwórz swój całkiem nowy. Eksperymentuj z aromatami kawy, zmieniając ustawienia. Szerokie kolorowe wyświetlacze lub intuicyjne ekrany LCD z czytelnymi ikonami napojów pozwolą ci wybrać żądaną recepturę i przyrządzić go w mgnieniu oka. Dodatkowo wszystkie ekspresy do kawy z serii PrimaDonna, mogą być sterowane za pomocą inteligentnej aplikacji Coffee Link – możesz ją pobrać na swój telefon lub tablet

Ekspresy do kawy De’Longhi Dinamica

Jedna z najpopularniejszych linii ekspresów do kawy De’Longhi – Dinamica – została stworzona z myślą o tych, którzy poszukują urządzenia o nowoczesnym wyglądzie i możliwości przygotowywania najpopularniejszych napojów kawowych. Modele klasy premium z tej serii pozwalają na zaprogramowanie aż 11 różnych receptur i przygotowanie espresso, kawy long, ristretto, espresso doppio, a nawet cappuccino czy latte za naciśnięciem jednego przycisku. Podstawowe modele Dinamica wyposażone są w dyszę parową, która pomoże ci spienić i podgrzać mleko do pożądanej konsystencji i temperatury. Funkcja My Coffee umożliwia dostosowanie receptury wybranej kawy do własnych upodobań. Wszystkie te ustawienia są wyświetlane na ekranie. Obsługa tych ekspresów jest tak intuicyjna, że nawet goście z łatwością przygotują swoje ulubione napoje. Podobnie jak wszystkie inne modele De’Longhi, ekspresy z serii Dinamica są niezwykle stylowe, naznaczone rozpoznawalnym włoskim urokiem, więc oprócz tego, że przyrządzą ci pyszną kawę, będą także prawdziwą ozdobą twojego domu !

Ekspresy do kawy De’Longhi Magnifica

Legendarna linia ekspresów do kawy Magnifica firmy De’Longhi od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, ponieważ wciąż są na szczycie listy. Za naciśnięciem jednego przycisku ekspresy te przygotują aromatyczną kawę, której nie oprze się żaden koneser kawy. W zależności od modelu, napoje mleczne można przyrządzić za pomocą umieszczonej z przodu urządzenia dyszy parowej lub po prostu naciskając jeden przycisk jeśli urządzenie wyposażone jest w zintegrowany system spieniania mleka. W obu przypadkach najnowsze technologie De’Longhi zgodne z włoskimi standardami gwarantują idealnie puszystą, kremową i trwałą piankę mleczną, nawet jeśli pozostawisz swój napój na jakiś czas. Dodatkowo odpowiednia temperatura spienionego mleka pozwala zachować jego naturalną słodycz. Podczas poszukiwania ulubionych kombinacji, będziesz mógł skorzystać ze stalowego młynka z 13 stopniami mielenia, które pozwolą ci zmieniać moc kawy. A jeśli masz w szafce trochę już zmielonej kawy, te ekspresy przygotują ci z niej kawę! Regulowana wysokość wylewki sprawia, że członkowie twojej rodziny mogą pić kawę w swoich ulubionych kubkach nawet największych rozmiarów, a dwa wyjścia wylewki umożliwiają przygotowanie dwóch porcji espresso jednocześnie. 

Właściciele ekspresów do kawy De’Longhi – jacy są? 

Są to osoby, które chcą, aby ekspres do kawy służył im – a nie odwrotnie. Właściciele ekspresów De’Longhi wiedzą dokładnie co lubią i jak to uzyskać. Od dawna przygotowują kawę z tej samej odmiany ziaren i nie zamierzają tego zmieniać: to, co znane, nigdy nie zawodzi. To samo dotyczy ekspresów do kawy. Klasyczne linie urządzeń De’Longhi odzwierciedlają wartości wyznawane przez ich właścicieli, podczas gdy nowoczesne technologie są wyrazem ich młodzieńczego spojrzenia na ten szybko zmieniający się świat. Za wiele lat, gdy nadejdzie czas na zakup nowego ekspresu do kawy, ci ludzie pozostaną wierni firmie De’Longhi, bo De’Longhi pozostała wierna im. Ci ludzie cenią sobie również estetykę. Z wyprzedzeniem wybierają miejsce dla swojej maszyny i wybierają model, którego kształt idealnie wpasowuje się we wnętrze domu. Jeśli zdecydujesz się na zakup tego ekspresu, pamiętaj, że jest to zobowiązanie na długie lata, wypełnione pięknymi chwilami i najlepszymi doświadczeniami, a to wszystko zaczyna się zawsze od filiżanki pysznej i aromatycznej kawy.

Czytaj więcej